Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza termin wydania StarCraft II: Heart of the Swarm

28 postów w tym temacie

Cena nawet nie za dodatek ale za drugi odciety kupon od drugiej czesci jest taka jak za pelnowartosciowy produkt nawet nie 100 czy 150 zl jak kosztowal oryginalny sc tylko prawie 200. ZLODZIEJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając politykę Bizzard Entertainment można było przewidzieć to, że gra w tym roku się nie ukaże, szkoda wielka szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 08:14, CDRV napisał:

Cena nawet nie za dodatek ale za drugi odciety kupon od drugiej czesci jest taka jak
za pelnowartosciowy produkt nawet nie 100 czy 150 zl jak kosztowal oryginalny sc tylko
prawie 200. ZLODZIEJE!!!


porównaj długość singla do innych rtsów i jakość multi do tego samego, a potem wez pod uwage cene. sc2 jest dluzsze niz wszystkie misjie z sc1. duzy dodatek po 3 latach od premiery ? to staszne w czasach 1 day dlc...

a jak zapłaciłeś 200 to mozesz winic tylko siebie, nie obwiniaj innych za to ze lubisz doplacic kilka dyszek za pudelko.

czekam cierpliwie na premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział kolega powyżej: możesz to kupić, nie musisz. Dziwne jest dla mnie podejście w stylu "złodzieje, odcinają kupony". A ile grania dawał np. The Frozen Throne do WarCraft III? Wydaje mi się że będzie to podobna godzinowo forma do SCII, doda kilka nowych jednostek etc.. Ale StarCraft to też nie jest CoD, który wychodzi co rok i można sobie go kupić bez większego problemu. Problem widzę inny: jeżeli pierwsza połowa następnego roku to wybór BS: Infinite czy SCII:HotS sam się rozwiązuje na korzyść pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 08:14, CDRV napisał:

Cena nawet nie za dodatek ale za drugi odciety kupon od drugiej czesci jest taka jak
za pelnowartosciowy produkt nawet nie 100 czy 150 zl jak kosztowal oryginalny sc tylko
prawie 200. ZLODZIEJE!!!


Ktoś cię zmusza do kupna, polaczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedziec ze sprzedawanie jednej gry 3x za takie pieniadze jest jedynie sposobem na wyciagniecie kasy!

Ciekawe czemu tak wiele osob broni Blizza twierdzac ze ta cena jest sluszna... To tak jakby mowili ze sa zadowoleni ze musieli tyle zaplacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze możesz poczekać aż stanieje. Teraz SCII kosztuje tyle ile przeciętna gra komputerowa. Jak nie podoba się cena premierowa trzeba czekać na obniżki i właśnie z tej skorzystam w najbliższym czasie. To sobie pomyśl co muszą czuć konsolowcy jak kupują gry za ponad 200 zł za sztukę praktycznie przy każdej grubszej premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:23, Muradin_07 napisał:

Ale zawsze możesz poczekać aż stanieje. Teraz SCII kosztuje tyle ile przeciętna gra komputerowa.
Jak nie podoba się cena premierowa trzeba czekać na obniżki i właśnie z tej skorzystam
w najbliższym czasie. To sobie pomyśl co muszą czuć konsolowcy jak kupują gry za ponad
200 zł za sztukę praktycznie przy każdej grubszej premierze ;)

No ok, ale z tego co pamiętam przed premierą SC WoL to było mówione, że kontynuację kampani, która się nie zmieściła w podstawce bla bla itd. będą wydawane w niższej cenie niż gra podstawowa.
Bo tak naprawdę za 200 dostajesz kampanie i parę jednostek nowych - to jest dodatek i tak ja to traktuję
Tych 179 zł których wydałem na SC II WoL nie żałuję, ale tego "DLC:" nie kupie za 200, bo lekka przesada jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z mojego punktu widzenia jest to druga część trylogii StarCraft II, czyli kontynuacja. To tak samo jakby zrobili trzy Mass Effecty pod rząd i nazwali je tylko Mass Effect i po kolei dla kolejnych części dawali tytuły. Fakt- ceny gier od Blizzu są dosyć "ciekawe" dla takich gier jak SC czy Diablo III i jeżeli chce się to po prostu czeka się na obniżki. A co do tego czy się zmieściło czy nie: jeżeli fabuła SCII była ustalona na trzy gry to lepiej tak niż trzy gry plus milion pięćset dodatków po 10$ każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:18, CDRV napisał:


Ciekawe czemu tak wiele osob broni Blizza twierdzac ze ta cena jest sluszna... To tak
jakby mowili ze sa zadowoleni ze musieli tyle zaplacic...



Blizzard to jedna z niewielu firm, które robi PRAWDZIWE dodatki, a nie jakieś smieszne DLC typu dodatkowa misja fabularna w preorderze, albo 4 mapy multiplayer za 15euro... za to ich szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:18, CDRV napisał:

Ciekawe czemu tak wiele osob broni Blizza twierdzac ze ta cena jest sluszna...


najwyrazniej te osoby sa w stanie w przyblizeniu policzyc sobie takie cos: ilosc zapewnionych godzin rozgrywki / cena. rtsy nie sa dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 08:14, CDRV napisał:

Cena nawet nie za dodatek ale za drugi odciety kupon od drugiej czesci jest taka jak
za pelnowartosciowy produkt nawet nie 100 czy 150 zl jak kosztowal oryginalny sc tylko
prawie 200. ZLODZIEJE!!!


Złodzieje? Pieniędzy Ci z portfela nie zabierają, nikt nie każe Ci tego dodatku kupować. Poza tym, sam Blizzard powiedział że cena Heart of the Swarm i Legacy of the Void będzie taka jak za dodatki, czyli najpewniej koło 120 zł. To że na gram.pl wpisano dwie stówy nie ma tu nic do rzeczy, bo taka cena wisi już z dobre pół roku i pewnie jest wzięta z tyłka. Ale lepiej pokrzyczeć że złodzieje i bandyci, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:10, EmperorKaligula napisał:

> Cena nawet nie za dodatek ale za drugi odciety kupon od drugiej czesci jest taka
jak
> za pelnowartosciowy produkt nawet nie 100 czy 150 zl jak kosztowal oryginalny sc
tylko
> prawie 200. ZLODZIEJE!!!

porównaj długość singla do innych rtsów i jakość multi do tego samego, a potem wez pod
uwage cene. sc2 jest dluzsze niz wszystkie misjie z sc1. duzy dodatek po 3 latach od
premiery ? to staszne w czasach 1 day dlc...

a jak zapłaciłeś 200 to mozesz winic tylko siebie, nie obwiniaj innych za to ze lubisz
doplacic kilka dyszek za pudelko.

czekam cierpliwie na premiere



dawn of war 2 bije sc2 na leb ale byl zbyt niszowy i mial tez swoje wady ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wings of Liberty było warte pieniędzy, które chciał za nie Blizzard. Kupiłem w dniu premiery, spędziłem kilkaset godzin na graniu i jestem zadowolny nie tylko z samej gry, ale także z ogormnego i DARMOWEGO wsparcia, jakie WoL otrzymał na przestrzeni miesięcy po premierze. Nie wszyscy chyba wiedzą, że bez dodatkowej dopłaty pojawiały się w grze regularnie nowe mapy do trybu multi.

HotS także planuję zakupić w dniu premiery, bo jestem przekonany, że to będzie dodatek z prawdziwego zdarzenia, coś, za co warto zapłacić, a nie jakieś niskobudżetowe DLC sprzedawane za kilkadziesiąt złotych, które się nudzi po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:18, CDRV napisał:

Ciekawe czemu tak wiele osob broni Blizza twierdzac ze ta cena jest sluszna... To tak
jakby mowili ze sa zadowoleni ze musieli tyle zaplacic...


Jak to musieli? Nikt nikogo nie zmuszał. I tak, jestem zadowolony, że TYLE zapłaciłem, a nie 2x więcej, za 3x mniej (pozdrawiam graczy, którzy wykupili pakiet Premium do Battlefield 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować