Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstanie reboot filmu Mortal Kombat

15 postów w tym temacie

Ale polskiego lektora to ten Mortal miał tragicznego z "Mniej Niż Zero" na czele. Tak czy inaczej jakby powstał reboot to chciałbym zobaczyć coś takiego co było w tej serii na YT. Całkiem to zgrabnie wyglądało i jak się wkręciłem to żałowałem że to już był koniec.Tylko pracownik supermarketu... zależy jak to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech lepiej pierwsza część zostanie na zawsze w pamięci graczy. Pierwsza część Mortala była boska a postacie świetnie odwzorowana i ten OST. Warner Bros spieprzy ten film i do tego ten "scenariusz" pracownik supermarketu naprawdę ? Boże, widzisz i nie grzmisz. Raiden gdzie jesteś ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pracowniku supermarketu, który odkrywa, że posiada nadzwyczajne moce nie z tego świata i zostaje zmuszony do wybierania między dobrem a złem"

Ach, te ambitne scenariusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:40, crazy_race napisał:

Jeśli film będzie miał rating PG-13 to ja podziękuję.

Film Andersona miał PG-13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, na pierwszej części byłem w kinie a potem jeszcze z 10 razy oglądałem na vhs''ie :) , potwierdzam że film był i ciągle jest jednym z lepszych filmów jakie oglądałem, nie tylko na podstawie gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 15:00, Legendarny_ziom napisał:

super, na pierwszej części byłem w kinie a potem jeszcze z 10 razy oglądałem na vhs''ie
:) , potwierdzam że film był i ciągle jest jednym z lepszych filmów jakie oglądałem,
nie tylko na podstawie gier

To słabo widze u ciebie z filmami, bo dla mnie to był jeden z największych syfów w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszej części mam duży sentyment, mocno się nią jarałem dzieckiem będąc, ale dziś za nic w świecie nie powiem, że to świetny ani nawet dobry film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc jak na dzisiejsze standardy raczej nie jest dobrym filmem, ale w czasach w ktorych wyszla byla calkiem calkiem, szczegolnie ze czlowiek byl jeszcze gowniarzem i taka prosta kopanina byla wszystkim czego czlowiek potrzebowal w filmie.
Ciezko cokolwiek teraz powiedziec o nowym MK, bo praktycznie nic nie wiadomo, ale ten pracownik supermarketu mnie przeraza troche.
Ale jesli juz maja robic nowa adaptacje to z checia bym w niej zobaczyl Scott Adkinsa i M Jai whita, co jak co ale Ci panowie potrafia kopac innych po ryjach :) Tony Jaa tez bylby mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować