Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki sukces Diablo III, będzie dodatek. ActiBlizz ujawnia wyniki sprzedaży swoich gier

105 postów w tym temacie

"Planujemy dodatek do Diablo III, ale nie mogę podać jakiegokolwiek terminu wydania"

Eee... nawet "when it''s ready"? Niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie necro! Dajcie necro! Dajcie necro!

Ale jak się pojawi, kiedy się pojawi to mogę sobie poczekać z kupnem Diabolo III jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest szokujące. NajNudniejszy (przez wielkie N), najbardziej wtórny ze wszystkich części Diablo, najdroższy (prawie 200 zł za grę, ŻECOJAK?!) i największa sprzedaż... O Co Chodzi? Gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało im się szczęśliwie zrobić sukces na Diablo III dzięki wielkie pompie i jechaniu po Legendzie. Następnym razem już tego nie będzie. A dodatek pewnie sprzeda się o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:32, vegost napisał:

Udało im się szczęśliwie zrobić sukces na Diablo III dzięki wielkie pompie i jechaniu
po Legendzie. Następnym razem już tego nie będzie. A dodatek pewnie sprzeda się o wiele
gorzej.

Mam nadzieję, że tak będzie. Trochę mnie martwią dobre wyniki Activision. Dalej żywię złudną nadzieję, że BLOPS2 się im nie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:41, SHADOW-XIII napisał:

zaden sukces, wystarczy spojrzec na oceny, np. metacritic


Pomijając już fakt, że tu chodzi o sukces w kwestii sprzedaży, to rzeczywiście - średnia ocen 88/100 na przywołanym przez Ciebie Metacritic jest doprawdy żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:41, SHADOW-XIII napisał:

zaden sukces, wystarczy spojrzec na oceny, np. metacritic

Niekiedy można się podetrzeć ocenami z metacritic. W przypadku Diablo III lepiej mieć własne odczucia i doświadczenie. Dla mnie to słaba gra, zdecydowanie najgorsza część Diablo. Do tego już na starcie ograniczenia w dostępności do produktu.

@Hulk131 też mam taką nadzieję. Czas zdrowo opieprzyć Blizzarda za buble, które wydaje i się jeszcze tym chwali. Do czasu Blizzardziku, do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:41, SHADOW-XIII napisał:

zaden sukces, wystarczy spojrzec na oceny, np. metacritic


http://www.gram.pl/news_9wzqGu21_Weekendowa_drama_czyli_jak_zatopic_odnowionego_Painkillera_na_metacritic.html

tutaj link pokazujacy ile warte jest cale metacritic. nie wazne czy wosoko czy nisko oceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bawię się przy obu częściach Torchlight niż przy Diablo III - legenda jak dla mnie nie żyje. Zajrzałem ostatnio, bo co nieco poprawili, ale dalej jakoś mega nudno. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III to największy niewypał tego roku, prawie 200 zł wyrzucone w błoto. To była ostatnia gra Blizzarda, którą kupiłem. PvP już działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metacritic jest tak wiarygodne jak coming soon Blizzarda ;]

Diablo III odniosło sukces? Rewelacja. Dodatek? Biorę w ciemno.
Doprawdy, żadna gra mnie tak nie wciągnęła od czasów Diablo 2. Zdaję sobie sprawę z jej słabostek, przede wszystkim w dziedzinie konstrukcji aktów od drugiego poczynając, słabej narracji i co za tym idzie fabuły. Ba przez jakiś czas darzyłem nowego Diabołka taką niechęcią, że chciałem pozbyć się konta. A dziś gra nie dość, że nie odrzuca mnie od komputera to daje mi masę przyjemności. Zawdzięczam to temu, że Blizz nie zostawia swoich gier, ale stale je dopracowuje i rozwija. Ktoś powie, że tak jak dziś gra powinna wyglądać od premiery? A która gra Blizza była kompletna po wydaniu? Gram od maja z mniejszymi lub większymi przerwami i nie zamierzam przestać.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:32, Bobo napisał:

To jest szokujące. NajNudniejszy (przez wielkie N), najbardziej wtórny ze wszystkich
części Diablo, najdroższy (prawie 200 zł za grę, ŻECOJAK?!) i największa sprzedaż...


1. w d3 farmi sie tak samo monotonnie jak w d2. a czy ktos to lubi to juz inna bajka. zroznicowanie farmy jest wieksze w d3.

2. d2 kosztowalo 12 lat temu, 140 zlotych w dniu premiery. preordery na d3 byly na poziomie 160 zlotych. nie obwiniaj blizzarda za swoja nieporadnosc w doborze sklepow.

Dnia 08.11.2012 o 09:32, Bobo napisał:

O Co Chodzi? Gdzie logika?


raczej "gdzie konkurencja?" i odpowiedz "nigdzie". brak wersji pirackiej tez swoje dolozyl. a ile osob ciagle gra albo skonczylo grac i jest zadowolone z zakupu (takich znam sporo) zweryfikuje dopiero popularnosc dodatku, wczesniej nie idzie tego okreslic.

a hejterom polecam sprzedac w koncu konta z d3 i przestac wylewac zale w komentarzach. to wasz pierwszy nietrafiony zakup w zyciu ? deal with it.

ide cos pograc bo d3 to zdecydowanie nejlepszy zakup w tym roku po sc2 w przeliczeniu liczba godzin / cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym ponownie kupowac Diablo III to poczekałbym tym razem na wyjście patchy. Teraz gra jest zdecydowanie fajniejsza niż przez pierwsze miesiące od premiery. Aczkolwiek jakoś nie mogę się zmotywować, aby do niej wrócić. Przegrałem ponad 100 godzin i nie chce mi się więcej. Zraziły mnie zakręcone affixy championów na inferno, głupi i nielogiczny drop, brak prawdziwego losowania map.
Gdybym teraz zaczynał przygodę z Diablo III pewnie pograłbym znacznie dłużej niż te 100 godzin. Ale niestety czasu już się cofnąć nie da. Już mnie ta gra nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 post 1.0.5 jest dla mnie najlepszą grą tego roku, a ludzie którzy płaczą "Diablo 3 to niewypał" albo "legenda nie żyje" pewnie zagrali kilkanaście godzin w maju i piszą głupoty nie wiedząc jakie zmiany wprowadziły patche...

Ale coż każdy wie jaka jest społeczność graczy, haters gonna hate.

P.S Mam na liczniku 700+ godzin, na RMAH zarobiłem ~300 euro, więc zwróciła się kolekcjonerka kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować