Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki sukces Diablo III, będzie dodatek. ActiBlizz ujawnia wyniki sprzedaży swoich gier

105 postów w tym temacie

Muhaha. Liczy się to, jak gra wypadła przez pierwsze miesiące. Blizzard dał ciała i żadne teraźniejsze patche tego nie zmienią. Jeśli lubisz grać w średniaki, to jest to najlepszy tytuł w tym roku co do tego miana. Możesz dołączyć do EmperorKaligula i cisnąć dalej w Blizzardowe oczko nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Diablo 3 i jestem bardzo zawiedziony... To już nie jest stary dobry Blizzard, za dodatek podziękuje. Swoją drogą to ciekawe czy nad D3 pracował ktoś z tego studia co pierwotnie wymyśliło Diablo, bo przecież Blizzard go nie wymyślił a tylko wykupił studio które właśnie je robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jest ta z gier ktora wciaga. Przrgralem w mniej ponad 300 godzin i nadal do niej wracam. Jesli dla kogos seria torchlight jest ciekawsza to nie mam slow. Przy dwojce wytrzymalem ledwo kilka h. Gra jest nudna, nie ma funu wogole z bicia mobkow, a samo farmienie wogole nie ma sensu i nie przynosi satysfakcji. Nie ma tego czegos czym DIablo przyciaga jak magnez. Pomimo mniejszego contentu Blizz nadal wie jak zrobic wciagajacy core gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Diablo 3 to uważam że słabo im to wyszło ja kupiłem grę bo myślałem że będzie bardzo dobra a tym czasem zwykły przeciętniak warty może 50 zł a nie 200 zł no i znając blizzarda to z 2-3 lata będzie dodatek wychodził w cenie 200 zł ja wiem że blizzard zapowiadał że dodatki będą tańsze no ale po dodatku do starcrafta tego nie widać.No i dodatku do diablo 3 na pewno nie kupie tak jak większa liczba osób która się zawiodła na diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:20, BuIkers napisał:

Diablo 3 post 1.0.5 jest dla mnie najlepszą grą tego roku, a ludzie którzy płaczą "Diablo
3 to niewypał" albo "legenda nie żyje" pewnie zagrali kilkanaście godzin w maju i piszą
głupoty nie wiedząc jakie zmiany wprowadziły patche...

Ale coż każdy wie jaka jest społeczność graczy, haters gonna hate.

P.S Mam na liczniku 700+ godzin, na RMAH zarobiłem ~300 euro, więc zwróciła się kolekcjonerka
kilkukrotnie.


i wlasnie takie dzieci kupily d3, co tam grywalnosc wazne zeby zarobic na RMAH :)

tylko nie zapomnij zglosic dochodow do urzedu skarbowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Blizzard to jedna z niewielu firm, które robi PRAWDZIWE dodatki, a nie jakieś smieszne DLC typu dodatkowa misja fabularna w preorderze, albo 4 mapy multiplayer za 15euro... za to ich szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste że dodatek powstanie (i to zapewne nie jeden) Pomimu kilku mankamentów związanych z AH, Dropem, Levelami i Affixami, byłem bardzo zadowolony z gry.
Ale z tym ich tempem zanim zobacze na oczy ostatni dodatek do DIII czy chociażby nawet do SCII, to pewnie zdążę spłodzić kilkoro dzieci i nawet do szkoły je wysłać. Kiedyś można było poczekać z rok, do półtora roku czasu na TFT czy też na LoD.
No ale jak to ktoś kiedyś dobrze porównał, konstrukcja takiego Priusa jest nieco bardziej wyszukana niż konstrukcja Łady.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:24, vegost napisał:

Muhaha. Liczy się to, jak gra wypadła przez pierwsze miesiące.


to samo powiesz teraz komuś kto chce zaczac przygode np z wowem ? albo ze stracraftem 2 ktory na poczatku mial skopany balans multi ? przestan bredzic, bo produkt nastawiony na multi sie zmienia z czasem, a to ze d3 mialo slaby start kazdy wie i nikomu tym nie "dogryziesz". troll harder, bo gra jest w sprzedazy caly czas a nie tylko przez "pierwsze miesiace"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 12:04, EmperorKaligula napisał:

przestan bredzic, bo produkt nastawiony na multi sie zmienia z czasem, a to ze d3 mialo slaby start kazdy wie i
nikomu tym nie "dogryziesz". troll harder.

heh, cytat tygodnia. Od teraz będę pamiętał, że nawet najgorszy crap nie zasługuje na bęcki jeśli ma multi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 12:12, zadymek napisał:

heh, cytat tygodnia. Od teraz będę pamiętał, że nawet najgorszy crap nie zasługuje na
bęcki jeśli ma multi;)


to że gra ma wsparcie jak rasowa gra multi potrafi w kilka miesięcy z gry dobrej zrobić bardzo dobra nie jest niczym dziwnym. popatrz na wiekszosc gier mmo gdzie start jest w 99% jest pelen bugow i problemow z serwerami.

ocenianie gry z takim wsparciem ciagle przez pryzmat premiery (a sporo rzeczy dodano/poprawiono od tego czasu) mija sie z celem. zrozumiał ? przestan sobie dopowiadac cos czego nie napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:36, saurus123 napisał:

i wlasnie takie dzieci kupily d3, co tam grywalnosc wazne zeby zarobic na RMAH :)

tylko nie zapomnij zglosic dochodow do urzedu skarbowego :P


Gimbusie, zazwyczaj nie odpisuje trollom ale ciebie zaszczyce. Wiem, że jesteś zbyt ograniczony, żeby pojąć definicje grywalności, ale możesz mi wierzyć na słowo, że 700+ godzin spędzonych w d3 nie było nudnych więc grywalność jest przynajmniej dla mnie i z tego co widzę na friends liście sam nie jestem.

W gimnazjum nie macie pewnie ekonomii, więc oświece cię i powiem, że istnieje coś takiego jak kwota wolna od podatku, więc niczego zgłaszać nie trzeba. Kiedyś jak znajdziesz pracę, będziesz miał dochody i wyprowadzisz się od mamusi to zrozumiesz, że 300 euro piechotą nie chodzi i jest to miły bonus za granie 3-4 godzinny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 12:16, EmperorKaligula napisał:

to że gra ma wsparcie jak rasowa gra multi potrafi w kilka miesięcy z gry dobrej zrobić
bardzo dobra nie jest niczym dziwnym. popatrz na wiekszosc gier mmo gdzie start jest
w 99% jest pelen bugow i problemow z serwerami.

No, i właśnie dlatego nie należy oceniać po premierze bo skoro jest wsparcie to pewnie kiedyś będzie lepiej. A najlepiej w ogóle nie oceniać bo zawsze po latach może wyjść jakiś mod czy fanowska łata vide Gothic 3 czy Torchlight 2... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 12:18, BuIkers napisał:

> i wlasnie takie dzieci kupily d3, co tam grywalnosc wazne zeby zarobic na RMAH :)

>
> tylko nie zapomnij zglosic dochodow do urzedu skarbowego :P

Gimbusie, zazwyczaj nie odpisuje trollom ale ciebie zaszczyce. Wiem, że jesteś zbyt ograniczony,
żeby pojąć definicje grywalności, ale możesz mi wierzyć na słowo, że 700+ godzin spędzonych
w d3 nie było nudnych więc grywalność jest przynajmniej dla mnie i z tego co widzę na
friends liście sam nie jestem.

W gimnazjum nie macie pewnie ekonomii, więc oświece cię i powiem, że istnieje coś takiego
jak kwota wolna od podatku, więc niczego zgłaszać nie trzeba. Kiedyś jak znajdziesz pracę,
będziesz miał dochody i wyprowadzisz się od mamusi to zrozumiesz, że 300 euro piechotą
nie chodzi i jest to miły bonus za granie 3-4 godzinny dziennie.


Typowy fanboy, jak komuś się gra nie podoba to trzeba od razy zwyzywać - i kto tu prezentuje poziom gimbusa >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej szanuję opinię doświadczonych recenzentów z poważnych serwisów niż internetowego bydła, które wystawiało Diablo 3 1/10 tylko dlatego, że nie udało im się zalogować do gry w dniu premiery. W mojej ocenie Diablo 3 jest najlepszą grą Blizzarda od trzeciego WarCrafta. Dodatek kupuję w dniu premiery, jak będzie to i kolekcjonerkę jak w przypadku D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalosne. A PvP jak nie bylo tak nie ma dalej. PEwnie dodadza w dodatku i kaza placic za cos co mialo byc od samego poczatku. Niech sie wala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D3 zagralem moze ~200 godzin w ciagu miecha jakos. Nolifilem ale za duzo rzeczy bylo nie tak. Na dodatek moze sie skusze, ale to raczej dla zasady i zagrania anizeli grania dlugo.

W GW2 w ciagu 2 miechow wbilem 690h. ;p (a gosciu z gildii ma 1200 ale to juz prawdziwy nolife:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować sukcesu, choć akurat Diablo 3 było dla mnie grą średnią (przede wszystkim przez to że nie lubię tego gatunku gier, od Diablo 2 odbiłem się w ciągu 20 minut i nie mam zamiaru próbować raz jeszcze). Ciekawi mnie jeszcze ile egzemplarzy MoPa sprzedali w ciągu miesiąca od premiery, szkoda że nie podali tych danych. Tak czy siak, po średnim Cataclysmie, nowym dodatkiem odbudowali moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam D3 się podobało. Ostatnio trochę mnie znudziło ale 200h nabite sprawia, że nie żałuję zakupu (w przeciwieństwie do takiego GW2, gdzie po 30h odechciało mi się jakichkolwiek kontaktów z tą grą). Z chęcią zobaczę jakiś nowy content lub obiecane PvP. Szkoda tylko, że Blizz na dzień dzisiejszy zamordował multiplayer. Wprowadzenie MP tylko w zamknietych grach sprawiło, że farmić można jedynie solo lub z kumplami (a z tych to akurat nikt mi się nie ostał ;/). Dopóki nie będzie MP w grach randomowych nie widzę sensu dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować