Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki sukces Diablo III, będzie dodatek. ActiBlizz ujawnia wyniki sprzedaży swoich gier

105 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2012 o 16:41, Rizzan napisał:

Czy na prawdę jestem tutaj jedyną osobą, która:
2. Jest o wiele lepsza od Diablo 2 (w D2 grałem od dnia premiery)?

W jakim sensie jesteś lepszy od Diablo 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 15:15, saurus123 napisał:

grywalnosc? ciekawe jaka


normalna

Dnia 08.11.2012 o 15:15, saurus123 napisał:

ciagle farmienie tego samego przez 700+ godzin


to samo co w poprzednich czesciach. czego oczekiwales od h''n''sa ? bo ja odprezajacej farmy z coopem i to dostalem. 100% nastepca diablo 2.

Dnia 08.11.2012 o 15:15, saurus123 napisał:

marna fabula,


porownaj do torchlighta 2. jak na h''n''y to jest to zupelnie nowy poziom. baldur zjada na sniadanie nudnego me3 i co z tego ? kazda ksiazka bije na glowe gry crpg, jesli juz chcesz sie licytowac jak gimnazjalista na "lepszosc fabuly". porownuj do podobnych w gatunku zeby to mialo sens - moze wtedy wpadniesz na to ze w grach h'n's w odroznieniu od staroszkolnych crpgow nie chodzi o fabule.

Dnia 08.11.2012 o 15:15, saurus123 napisał:

brak pvp,


przed premiera mowiono ze nie bedzie na poczatku, sytuacja byla jasna

Dnia 08.11.2012 o 15:15, saurus123 napisał:

i durnie prosty poziom trudnosci


rozumiem ze mp10 robisz bez problemow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj hejterki hejterki....
nagraliście się przez maj i teraz szpanują wiedzą, nieładnie
Radze włączyć d3 teraz to sie przekonacie ile sie zmieniło .
A propo dodatku myślę że jeszcze bardziej usprawni d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 16:41, Rizzan napisał:

Czy na prawdę jestem tutaj jedyną osobą, która:
1. Nie kupiła Diablo 3 za 250zł+ (dałem 160 w dniu premiery)?

Ja dałem 154 w dniu premiery, a później miałem bekę z gości którzy stali w kolejkach po 220 za sztukę :)
Co do dalszych wniosków mam inną opinię. Niestety, w moim mniemaniu gra była faktycznie zbyt kolorowa, i straciła na mroczności i klimacie. A więc ergo nie jest lepsza. Może pod względem mechaniki, ale ta jest dla mnie drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są zadowoleni z tego, że Diablo 3 sprzedało się w 10 mil. lecz cisza na temat obecnej liczby graczy która gra w grę. Nie wspominają o tym, że naobiecywali za dużo, a potem okazała się wielka klapa. Dobrze, że robią dodatek bo widzą spadek grających w To.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:02, SHADOW-XIII napisał:

tak sie zastanawiam, co wazniejsze,
- oceny wystawione przez recenzentow (czasami tez naginaja zasady, np. wydawca pozwala
na wczesne recki gry pod warunkiem dobrej oceny, itp, to nie jest takie czarne i biale)

- czy srednia ocen przez dana przez setki, tysiace, dziesiatki tysiecy a nawet setki
tysiecy graczy?

Jak dla mnie osobiscie mam kilku recenzentow, ktorych znam i maja podobny gust do mojego,
wiec latwo odrzucam mase gier, nawet AAA w zapomnienie,

ale jesli mialbym sie kierowac srednia ocen 100 recenzentow, to wole raczej kierowac
sie srednia ocen 100000 graczy


(wybaczcie brak polskich znakow, ale niestety nie mam mozliwosci wpisywania polskich
znakow skad pisze)

Tak tylko jedna osoba może tam z łatwością wstawić setki ocen więc dane z tego serwisu nigdy nie będą nawet odrobinę rzetelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:47, Flurry napisał:

Może są zadowoleni z tego, że Diablo 3 sprzedało się w 10 mil. lecz cisza na temat obecnej
liczby graczy która gra w grę. Nie wspominają o tym, że naobiecywali za dużo, a potem
okazała się wielka klapa. Dobrze, że robią dodatek bo widzą spadek grających w To.

Cisza również na temat liczby graczy grających w T2 :D Dodatek robili by nawet gdyby każda z tych 10mil osób spędzała w diablo 3 średnio 10 godzin dziennie :) Możesz mi zdradzić te cuda jakie obiecywali przed premierą bo ich nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gracze bardziej niż z zapowiedzi dodatku ucieszyliby się z PvP, za który zapłacili i nadal na niego czekają, chociaż mineło już pół roku od premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 10:08, lothar86 napisał:

Myślę, że gracze bardziej niż z zapowiedzi dodatku ucieszyliby się z PvP, za który zapłacili
i nadal na niego czekają, chociaż mineło już pół roku od premiery gry.


przed premiera bylo wiadomo ze na starcie nie bedzie pvp i bedzie ''w nieokreslonej przyszlosci''. czyli wiedziales co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:32, vegost napisał:

Udało im się szczęśliwie zrobić sukces na Diablo III dzięki wielkie pompie i jechaniu
po Legendzie. Następnym razem już tego nie będzie. A dodatek pewnie sprzeda się o wiele
gorzej.


Głupiego gadanie. Jakie było Diablo II, sprawdź sobie. Dopiero właśnie dodatek zrobił z tej gry to, co mamy dziś. I w tym przypadku będzie tak samo, aczkolwiek już patch 1.0.5 wprowadził dużo ciekawych nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:41, SHADOW-XIII napisał:

zaden sukces, wystarczy spojrzec na oceny, np. metacritic


A kogo masz na myśli? "Graczy" idiotów, którzy wystawiają ocenę 0 z komentarzem "bo tak i już"? Jak działa zaniżanie ocen przez idiotów na metacritic można zobaczyć na tym filmie (rusek idiota zaniża specjalnie ocenę nowego Painkillera):

http://www.youtube.com/watch?v=rG2cBp4gAdM&list=UU1bqdMKfCxj5mC8GIqStEdA&index=9&feature=plcp

albo tu - Halo 4:

http://www.youtube.com/watch?v=pHygGsK4ODQ&list=UU1bqdMKfCxj5mC8GIqStEdA&index=4&feature=plcp

Tego kretyna powinni zamknąć w łagrze dożywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 09:05, BuIkers napisał:

To w WoW''a gra 10 milionów ludzi ale tylko co czwarty gra w MoP?


Też nie mam jeszcze MoP a gramy w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 10:24, vegost napisał:

Muhaha. Liczy się to, jak gra wypadła przez pierwsze miesiące. Blizzard dał ciała i żadne
teraźniejsze patche tego nie zmienią. Jeśli lubisz grać w średniaki, to jest to najlepszy
tytuł w tym roku co do tego miana. Możesz dołączyć do EmperorKaligula i cisnąć
dalej w Blizzardowe oczko nieszczęścia.


Patche zmienią, i to dużo. Przez 12 lat Blizz wspierał DII i wrzucał dobre patche. Przestań już naprawdę narzekać, bo Cię przestanę lubić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:36, saurus123 napisał:

tylko nie zapomnij zglosic dochodow do urzedu skarbowego :P


A Ty nie zapomnij zapłacić podatku dochodowego jak sprzedasz coś znajomemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 12:18, BuIkers napisał:

Gimbusie, zazwyczaj nie odpisuje trollom ale ciebie zaszczyce. Wiem, że jesteś zbyt ograniczony,

Ostrzeżenie za brak szacunku dla rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na obecnym patchu Diablo 3 jest świetne. Gorsze od jedynki, ale zdecydowanie lepsze od dwójki. Gra się świetnie i chce wracać. Dla mnie zdecydowanie jedna z najlepszych gier w tym roku.

BTW vegost, gram od lat w wiele tytułów cRPG i action rpg np. Planescape Torment, TES Daggerfall, Wasteland, Fallout, etc etc. i Diablo 3 jest dla mnie na 2 miejscu action rpg zaraz za Diablo 1. Także proszę przestań płakać hejterze. Taka prawda, że większość napinaczy tutaj nie zagrała nawet w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dodatek może się sprzedać bardzo dobrze, bo mają juz dużą bazę ludzi którzy kupili podstawkę i oczekują ulepszenia tej "bety"..wycieli połowę kontentu na dodatek.. więc może on się pojawić nawet w 2013 roku..co by mnie nie zdziwiło.. To nie ten blizzard co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na poziom Diablo 3 nic gorszego zrobić nie mogą z dodatkiem więc może być ciekawie, chociaż jak to będzie 1 akt to run w 30 minut i po akcie będzie ;P

PS. A co mnie interesuje jaka teraz jest gra? dałem za nią na dzień dobry 350 i chciałem by była dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:27, Silvari napisał:

To nie ten blizzard co kiedyś.

Daj przykład JEDNEJ gry od Blizza która nie doczekała się pięćdziesięciu patchy zanim uznano ją za udaną i która była pozbawiona tysięcy błędów, mniejszych i większych? ;)
Diablo 2? Zjechana na forach, minęły miesiące zanim ludzie ją pokochali (a i tak jej end game był iluzoryczny, jeden build na postać a jak coś skopałeś to mogłeś grę od początku zaczyna bo nawet Nightmare nie skończysz...). W sumie z D3 jest podobnie obecnie.
Warcraft III? Ten rage co do balansu w multi... Night Elves miały coś koło 63% win ratio w pewnym momencie...
World of Wacraft? I tak, i nie. Gra na pewno wciągała i zresztą nadal wciąga niesamowicie... ale faktem jest że balans na początku nie istniał a wiele rzeczy było rozwiązanych fatalnie (paladyn tank, hahahahahaha, uninstall please). A, jeszcze padające serwery, nieziemskie lagi, na BG po ich premierze czekało się z godzinę. Good old times.

No chyba że mówimy o jeszcze bardziej odległych czasach. Choć z tego co jako tako kojarzę to Warcraft II też miał sporo problemów i dopiero wersja Battle.Net edition sprawiła że gra stała się naprawdę popularna. Jak było ze Stacraftem jedynką tuż po premierze to już się nie będę wypowiadać bo ta gra wyszła w tak zamierzchłych czasach że ją dość kiepsko już pamiętam... Tym niemniej, to nie jest tak że u Blizza niedopracowane gry są nowością. Bo tak było absolutnie od zawsze. Osobiście uważam że D3 miało zresztą lepszy start od D2 - do Inferno można było chociaż dojść. Nawet przejść się dało choć wymagało to nieco wysiłku (samemu ukatrupiłem swoim Wizardem wszystkich bossów przed jakimikolwiek większymi patchami). A w D2? Źle rozlosowałeś punkty i koniec, wyżej niż Koszmar się nie dało. A nie było od razu resetu umiejętności, o nie. Takie ficzery to później dopiero wprowadzili ;)

Oczywiście, nie oznacza to że bronię Blizza (choć tak prawdę mówiąc to ja polubiłem D3, naprawdę niewiele gier oferowało mi ponad 100 godzin zabawy i było naprawdę wymagających - 3 godziny na mordowanie Azmodana, dziesiątki podejść do Beliala... mowa oczywiście o pierwszym nieponerfionym Inferno ;)) ale tylko stwierdzam fakt że oni od zawsze mieli problemy ze swoimi grami tuż po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować