Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urodzinowa promocja w sklepie gram.pl - gry z serii Premierowa Okazja 30% taniej

183 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2012 o 16:59, Janek_Izdebski napisał:

Czyli jesli sklep jest tańszy od innych, to znaczy, że "bucowaty" i "jedyny słuszny",
tak? Gratuluję przedziwnej logiki. Zreed66, naprawdę nie podejrzewalem Ciebie akurat
o taką ignorancję.

Mnie o ignorancję? Mnie?! :)
No, ale ja cie przepraszam. To ja obwiniam Gram za to, że program lojalnościowy Cenegi działa tylko na muve? To jest ignoranctwo?

Dnia 08.11.2012 o 16:59, Janek_Izdebski napisał:

A pokżesz te pozytywy Gramu? Ja pozytywy Muve wymieniłem. :)

A po co ja mam wskazywać pozytywy Gramu? Pozytywy muve, jak wskazałeś nie są bezpośrednio pozytywami SAMEGO muve, a wynikają z mariażu z wydawcą. Więc nie są bezpośrednio minusami gramu. Tylko, że chyba ja jako jedyny tkwię w swojej "ignorancji" i nie przypisuję braków w tym wypadku "żałosnemu" gram.
Za dużo chyba od ludzi wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:04, pobite_gary napisał:

> A pokżesz te pozytywy Gramu? Ja pozytywy Muve wymieniłem. :)

- wspierasz polski biznes, a nie rosyjski koncern
- serwis o grach z czescia spolecznosciowa i konkursami
- fachowa i szybka obsluga klienta
- pewnie cos jeszcze ;)

Mam na myśli sklep, nie portal informacyjny. Mógłbyś wykazać mi zalety sklpu? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:06, Zgreed66 napisał:

Mnie o ignorancję? Mnie?! :)
No, ale ja cie przepraszam. To ja obwiniam Gram za to, że program lojalnościowy Cenegi
działa tylko na muve? To jest ignoranctwo?

Wiele razy na forum gramowicze prosili o nowy program lojalnościowy dla Gramu. Jakoś guzik z tego wyszło. To chyba tylko Gram go nie chce, prawda?

Dnia 08.11.2012 o 17:06, Zgreed66 napisał:

> A pokżesz te pozytywy Gramu? Ja pozytywy Muve wymieniłem. :)
A po co ja mam wskazywać pozytywy Gramu? Pozytywy muve, jak wskazałeś nie są bezpośrednio
pozytywami SAMEGO muve, a wynikają z mariażu z wydawcą. Więc nie są bezpośrednio minusami
gramu. Tylko, że chyba ja jako jedyny tkwię w swojej "ignorancji" i nie przypisuję braków
w tym wypadku "żałosnemu" gram.
Za dużo chyba od ludzi wymagam.

Zaiste za dużo - wymagasz kupowania czegoś drożej. Nie możesz jakoś pojąć, że ludzie kupują i chca kupować taniej i dlatego wybierają Muve. :) Ale, co ja tam wiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:20, Janek_Izdebski napisał:

Zaiste za dużo - wymagasz kupowania czegoś drożej.

Gdzie ja kazałem coś komuś? w00t. Inaczej wygląda za to wypisywanie jakie to gram złe, muve wspaniałe.
Gdy wie co się wypisuje

Dnia 08.11.2012 o 17:20, Janek_Izdebski napisał:

Nie możesz jakoś pojąć, że ludzie kupują i chca kupować taniej

Ale ja to wiem i zdaje sobie z tego sprawę,

Dnia 08.11.2012 o 17:20, Janek_Izdebski napisał:

i dlatego wybierają Muve. :)

Ale dlaczego muve jest taniej, to już ich nie interesuje. Lepiej wylewać żale na gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie bronisz gramu bezpośrednio, ale jasno dajesz do zrozumienia, że muve to zło wcielone i należy go unikać. Natomiast o gramie złego słowa nie piszesz. Mam jedno pytanie. Czy jak masz 2 takie same produkty, jeden tańszy, a drugi droższy, to pytasz się dlaczego ten pierwszy jest tańszy skoro wiesz, że różnią się tylko ceną? I zapewne jak ci odpowiedź się nie spodoba to weźmiesz ten droższy produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:23, Zgreed66 napisał:

> Nie możesz jakoś pojąć, że ludzie kupują i chca kupować taniej
Ale ja to wiem i zdaje sobie z tego sprawę,

To czemu psioczysz i narzekasz, że ludzie tam kupują? Chora zawiść?
Jeśli już chcesz kogoś uszczęśliwić to poprotestuj przeciwko koncernowi Apple za to co wyprawia w fabrykach Foxconn'a... ;)

Dnia 08.11.2012 o 17:23, Zgreed66 napisał:

> i dlatego wybierają Muve. :)
Ale dlaczego muve jest taniej, to już ich nie interesuje. Lepiej wylewać żale na gram
:)

Wspominałem, ze Gram.pl, nalezy do grupy kapitałowej notowanej na giełdzie. Stać ich, by także zorganizować jakąś ciekawą promocję i wdrożyć skuteczny program lojalnościowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:32, Karanthir666 napisał:

Może i nie bronisz gramu bezpośrednio, ale jasno dajesz do zrozumienia, że muve to zło
wcielone i należy go unikać.

Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Więc skończ mi wsadzać cały czas coś czego nie napisałem w usta.
To co ja napisałem. To jest to, że muve nie jest wspaniałym sklepem jak je malujecie. A jedynie co jest w tym "wspaniałe" to wsparcie właściciela. I to nie takie trywalne. Bo wydawcy większości gier.

Dnia 08.11.2012 o 17:32, Karanthir666 napisał:

Natomiast o gramie złego słowa nie piszesz.

Co mam napisać, ze broni swojego interesu i opiera się na stałych klientach?
Sami od tego jesteście. Zaprzeczyłem, że jest "drogo"? Nie.

Dnia 08.11.2012 o 17:32, Karanthir666 napisał:

Mam jedno pytanie. czy jak masz 2 takie same produkty, jeden tańszy, a drugi droższy, to pytasz się
dlaczego ten pierwszy jest tańszy skoro wiesz, że różnią się tylko ceną?
I zapewne jak ci odpowiedź się nie spodoba to weźmiesz ten droższy produkt?

Jak biorę produkt, to się zastanawiam co to jest i czy mnie to interesuje.
Potem się pytam, jaka forma dystrybucji mnie interesuje.
Więc nie. Nie rózni się to tylko ceną. Ale ty przecież czytasz tylko co chcesz wyczytać.
Zanim coś kupisz, to pewnie oceniasz co cię interesuje. Zanim wpadasz i patrzysz na cenę.

Nigdy nie pisałem, że muve jest bezpośrednio złe. Pisałem cały czas, że nie podoba mi się działalność cenegi.
I cały flame jaki to gram jest złe. Cały czas tutaj wykładam, że to gram nie jest złe. Ani muve nie jest wspaniałe. Rozbija się wszystko o to, jaki wpływ ma mariaż Cenegi z muve. Czyt. czy ma sens wylewanie żali, jakie to gram jest złe i jaki ma sens wprowadzenie "programu lojalnościowego" tylko i wyłącznie z samego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam na myśli sklep, nie portal informacyjny. Mógłbyś wykazać mi zalety sklpu? Dziękuję.

Dnia 08.11.2012 o 17:16, Janek_Izdebski napisał:

:)

Podalem, w ogole nie czytasz ze zrozumieniem. A dzieki sklepowi istnieje tez serwis i forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:42, Zgreed66 napisał:

Nigdy nie pisałem, że muve jest bezpośrednio złe. Pisałem cały czas, że nie
podoba mi się działalność cenegi.
I cały flame jaki to gram jest złe. Cały czas tutaj wykładam, że to gram nie jest złe.
Ani muve nie jest wspaniałe. Rozbija się wszystko o to, jaki wpływ ma mariaż Cenegi z
muve. Czyt. czy ma sens wylewanie żali, jakie to gram jest złe i jaki ma sens
wprowadzenie "programu lojalnościowego" tylko i wyłącznie z samego sklepu.

A Origin też Ci się nie podoba? Jakoś jego nie atakujesz. A on ma też powiązania z wydawcą - wielkim, globalnym graczem jakim jest EA. I także robi niezłe promocje, przykladem ostatnia halloweenowa. Podawałem przykłady gier i ich promocyjnych cen, więc nie będę się powtarzał. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:34, Janek_Izdebski napisał:

To czemu psioczysz i narzekasz, że ludzie tam kupują? Chora zawiść?

Psioczę na ciągłe psioczenie jakie gram jest złe. To jest bezpośredni powód. Reszta to prąd rzeki.

Dnia 08.11.2012 o 17:34, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli już chcesz kogoś uszczęśliwić to poprotestuj przeciwko koncernowi Apple za to co
wyprawia w fabrykach Foxconn''a... ;)

Skąd przekonanie, że kogoś uszczęśliwiam?
Sam siebie uszczęśliwiam. W płonnej nadziei, że to ostatni temat z żalami jakie gram jest złe. (muve przy okazji dobre)
W przypadku Apple, na pewno nie narzekałbym na fabryki Foxconna. A raczej na chora politykę patentową.

Dnia 08.11.2012 o 17:34, Janek_Izdebski napisał:

Wspominałem, ze Gram.pl, nalezy do grupy kapitałowej notowanej na giełdzie. Stać ich,
by także zorganizować jakąś ciekawą promocję i wdrożyć skuteczny program lojalnościowy.

Jak ich stać to skąd powód, że muszą koniecznie zwiększać sprzedaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:47, Janek_Izdebski napisał:

A Origin też Ci się nie podoba? Jakoś jego nie atakujesz.

A po co mam go atakować? Znajdź sobie jakiś temat na gram o nim. To sobie zobaczysz opinie na jego temat.

Dnia 08.11.2012 o 17:47, Janek_Izdebski napisał:

Podawałem przykłady gier i ich promocyjnych cen, więc nie będę się powtarzał. Pozdrawiam. :)

Tak pisałeś o tym, ja też. Jakie było wtedy moje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:44, pobite_gary napisał:

>Mam na myśli sklep, nie portal informacyjny. Mógłbyś wykazać mi zalety
> sklpu? Dziękuję. :)
>
Podalem, w ogole nie czytasz ze zrozumieniem. A dzieki sklepowi istnieje tez serwis i
forum.

Podałeś tylko jeden przykład odnośnie sklepu: "fachowa i szybka obsługa klienta". Resze argumentów można odnieść ogólnie do portalu, jednak nie do sklepu. Masz jeszcze inne argumenty? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:49, Janek_Izdebski napisał:

Podałeś tylko jeden przykład odnośnie sklepu: "fachowa i szybka obsługa klienta".
Resze argumentów można odnieść ogólnie do portalu, jednak nie do sklepu. Masz jeszcze
inne argumenty? Dzięki.

A myślisz, że portal nie ma wpływu na sklep? (community)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:47, Zgreed66 napisał:

> To czemu psioczysz i narzekasz, że ludzie tam kupują? Chora zawiść?
Psioczę na ciągłe psioczenie jakie gram jest złe. To jest bezpośredni powód. Reszta to
prąd rzeki.

My nie psioczymy na Gram - wskazujemy tylko dlaczego ludzie kupują u konkurencji. Porste.

Dnia 08.11.2012 o 17:47, Zgreed66 napisał:

> Jeśli już chcesz kogoś uszczęśliwić to poprotestuj przeciwko koncernowi Apple za
to co
> wyprawia w fabrykach Foxconn''a... ;)
Skąd przekonanie, że kogoś uszczęśliwiam?
Sam siebie uszczęśliwiam. W płonnej nadziei, że to ostatni temat z żalami jakie gram
jest złe.
W przypadku Apple, na pewno nie narzekałbym na fabryki Foxconna. A raczej na chora politykę
patentową.

Jak wolisz. ;)

Dnia 08.11.2012 o 17:47, Zgreed66 napisał:

> Wspominałem, ze Gram.pl, nalezy do grupy kapitałowej notowanej na giełdzie. Stać
> ich, by także zorganizować jakąś ciekawą promocję i wdrożyć skuteczny program lojalnościowy.

Jak ich stać to skąd powód, że muszą koniecznie zwiększać sprzedaż? :)

Każdy poważny podmiot e-commerce takich rozmiarów, ma własny program lojalnościowy - rynkowy standard. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:50, Zgreed66 napisał:

A myślisz, że portal nie ma wpływu na sklep? (community)

Częściowo. Na pewno nie do końca. Ceny i warunki oraz koszty dostawy mają kapitalne znaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:49, Zgreed66 napisał:

> A Origin też Ci się nie podoba? Jakoś jego nie atakujesz.
A po co mam go atakować? Znajdź sobie jakiś temat na gram o nim. To sobie zobaczysz opinie
na jego temat.

Znam te opinie i nie musisz mi ich przytaczać. Jednak opinie o kliencie Origin to jedno, a kwestia cen na ich promocjach to drugie. Nie mylmy dwóch różnych rzeczy.

Dnia 08.11.2012 o 17:49, Zgreed66 napisał:

> Podawałem przykłady gier i ich promocyjnych cen, więc nie będę się powtarzał. Pozdrawiam.
:)
Tak pisałeś o tym, ja też. Jakie było wtedy moje zdanie?

Cytuję: "Origin to poletko EA." Tak napisałeś. Coś nie tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:52, Janek_Izdebski napisał:

My nie psioczymy na Gram - wskazujemy tylko dlaczego ludzie kupują u konkurencji. Porste.

Bardziej to na żale jak "wskazywanie" wygląda, ale ok. Można prosić w jednym temacie chociaż? Najlepiej jakby skończyło się tutaj :P

Dnia 08.11.2012 o 17:52, Janek_Izdebski napisał:

Jak wolisz. ;)

Albo relatywnie droższy sprzęt, albo większy wybór i zdrowsza konkurencja, wybieraj ;)

Dnia 08.11.2012 o 17:52, Janek_Izdebski napisał:

Każdy poważny podmiot e-commerce takich rozmiarów, ma własny program lojalnościowy -
rynkowy standard. Rozumiesz?

Teorie. Jakby liczyła się tylko cena. To bym siedział w Netii z zerowym suportem, rzucał się na każdą promocję jaka jest itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:56, Janek_Izdebski napisał:

Cytuję: "Origin to poletko EA." Tak napisałeś. Coś nie tak? ;)

"Origin to znowu poletko wydawcy"
"Ale tak Origin to poletko EA, a Muve to poletko Cenegi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:00, Zgreed66 napisał:

> Cytuję: "Origin to poletko EA." Tak napisałeś. Coś nie tak? ;)
"Origin to znowu poletko wydawcy"
"Ale tak Origin to poletko EA, a Muve to poletko Cenegi"

Nie czepiaj się słówek, sens jest taki sam. :)

A tak w ogóle, kupowałeś kiedyś coś na Muve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować