Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: szczegółowe informacje o dodatku Omega

23 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2012 o 18:24, Thermalcake napisał:

Omega? To nie jest czasem lokacja, która była wycięta z ME3?

Tak, to było w pierwotnym scenariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:24, Thermalcake napisał:

Omega? To nie jest czasem lokacja, która była wycięta z ME3?

Życie bywa przewrotne.. Zwłaszcza za sterami EA :D Teraz dostajesz to co wycięte, za 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prócz Sheparda grywalną postacią będzie Aria T’Loak – prawowita właścicielka kosmicznej stacji Omega

Czyli jednak pojawi się fragment gdzie pogramy Arią... Ciekawe :)

Aria posługuje się po mistrzowsku mocami biotycznymi, posiada potężne zdolności stworzone specjalnie dla niej (Flare, Lash)

Zastanawiałem się czy dadzą jej to samo co Liarze, i ciesze się że się myliłem :-)

W drużynie pojawi się nowa członkini – Nyreen Kandros, turiańska przywódczyni najemników

Ciekawe gdzie była wcześniej, szkoda że jej imię już nie ma tego rzymskiego akcentu co u męskich przedstawicieli tejże rasy.

Nyreen służyła w wojsku i choć turianie zakazują używania biotyki, posiada moc biotyczną (słabszą w porównaniu z Arią). Nyreen ma zdolności Biotic Grenade i Biotic Protector (osłonę)

To by tłumaczyło dlaczego nigdy nie wiedziałem że Turianie to też biotycy ;)

Po odlocie na Omegę zostawiamy wszystkich towarzyszy na Normandii, zatem nie przekonamy się, jak zareagowałby Garrus na widok Nyreen

How convenient BioWare :-)

Misję możemy rozpocząć w Cytadeli, po ukończeniu kampanii Garrusa – w nocnym klubie Purgatory, gdzie Aria opowiada o swojej chęci odbicia stacji z rąk generała Pietrowskiego

Opowiada już nie pierwszy raz ^_^

W dodatku przyjdzie nam podjąć kilka trudnych decyzji – jak daleko posuniemy się, pomagając Arii, i ile będziemy w stanie poświęcić?

Nah, pewnie nic takiego...

W dodatku nie pojawią się nowe opcje romansowania – ze względów fabularnych

Jakich fabularnych? Poza tym Aria nigdy mi się nie wydawała mi się postacią z którą dałoby się w ogóle poromansować.

Po ukończeniu dodatku nie można kontynuować głównej gry ani z Arią, ani z Nyreen. Nie będzie można również powrócić na Omegę

Oczywista oczywistość, czy któś łudził się że będzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''turianie zakazują używania biotyki'' -> a co to za brednia? Turianie mają w swoich szeregach biotyków, tylko są oni rzadcy i raczej się udzielają w elitarnych oddziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:40, NeroNarmeril napisał:

''turianie zakazują używania biotyki'' -> a co to za brednia? Turianie mają w swoich
szeregach biotyków, tylko są oni rzadcy i raczej się udzielają w elitarnych oddziałach.

Jeszcze inaczej: Turianie biotycy wchodzą w skład specjalnych drużyn składających się tylko z nich, zwanych "Kabałami". Wciąż jednak traktowani są z niechęcią przez innych członków swojej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:40, NeroNarmeril napisał:

''turianie zakazują używania biotyki'' -> a co to za brednia? Turianie mają w swoich
szeregach biotyków, tylko są oni rzadcy i raczej się udzielają w elitarnych oddziałach.

W grze jeszcze nigdy nie spotkałem Turiańskiego biotyka. Od razu mówię, że Turianin strażnik nie ma mocy biotycznych. Wszystko to technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:45, vegost napisał:

W grze jeszcze nigdy nie spotkałem Turiańskiego biotyka. Od razu mówię, że Turianin strażnik nie ma mocy biotycznych. Wszystko to technologia.


Saren w ME1 trochę używał biotyki. Co nie zmienia faktu, że w lore ME turianie biotycy istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:47, NeroNarmeril napisał:

Saren w ME1 trochę używał biotyki. Co nie zmienia faktu, że w lore ME turianie biotycy
istnieją.

Masz na myśli barierę biotyczną ? Może on był wyjątkiem.. w końcu był Widmem i w ogóle. Ale normalnie w sadze nie było żadnego biotyka. Ciekawy smaczek i to kobieta : ) Będzie to trochę dziwne, turianin biotyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehehe :-) 50zł za godzinę (mówią o 4 ale szacunki Bioware trzeba kroić przez 2 lub 4) dodatku gdzie za samą grę zapłaciłem 29zł ? Pogięło ich doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:28, vegost napisał:

> Omega? To nie jest czasem lokacja, która była wycięta z ME3?
Życie bywa przewrotne.. Zwłaszcza za sterami EA :D Teraz dostajesz to co wycięte, za
50 zł :)


Jak to powiedział Joker? Jeśli jesteś w czymś dobry nigdy nie rób tego za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie straciłem zaintereoswanie tym DLC ponieważ...

... myśklałem, bo tak wynikało z wcześniejszych opisów DLC, że owa turianka dołączy do drużyny na stałe. A ty taki zawód i do tego 4h gry i to ma być to największe DLC.
To już Shadow Broker było lepsze tak samo jak Arrival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:28, micmus123456789 napisał:

... myśklałem, bo tak wynikało z wcześniejszych opisów DLC, że owa turianka dołączy do
drużyny na stałe.


Gdzie ty to wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:46, Sanders-sama napisał:

> ... myśklałem,

Dnia 08.11.2012 o 20:46, Sanders-sama napisał:

Gdzie ty to wyczytałeś?

Jedno słowo bywa bardzo zdradzieckie ;)

@ontop A co do samej Omegi to sobie obejrzę gameplay''a. Kiedyś się strasznie dziwiłem jak można gameplay''e oglądać. A to taka oszczędność kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za drogo jak za wycięcie czegoś z gry. nawet jak by człowiek chciał zagrac w lewiaran i omege to nawet pakiet 1600 pkt nie wystarczy ktory kosztuje 50-60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:24, Thermalcake napisał:

Omega? To nie jest czasem lokacja, która była wycięta z ME3?

Lokacja, nie, bo była tam (w układzie z przekaźnikiem odo Ziebraczy), ale misja pewnie tak.

Dnia 08.11.2012 o 18:24, Thermalcake napisał:

Dla mnie za drogo jak za wycięcie czegoś z gry. nawet jak by człowiek chciał zagrac w
lewiaran i omege to nawet pakiet 1600 pkt nie wystarczy ktory kosztuje 50-60 zł.

Jeśli wycięli coś z gry, to nawet 1 grosz za to to za drogo, bo i tak to o grosz za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować