Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Mnie najbardziej wciągnął Settlers 4. Niestety nie grałem w nowsze niż 4. Niedługo się to pewnie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft podał dzisiaj oryginalny tytuł szóstej odsłony gry. The Settlers VI nazywa się od dnia dzisiejszego The Settlers - Wzlot Królestwa i pojawi się na niemieckich półkach sklepowych we wrześniu 2007 roku.
Cechy gry możecie przeczytać pod tym adresem http://settlers.gram.pl/news.php?details=96
Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:55, AQ22 napisał:

Mnie najbardziej wciągnął Settlers 4. Niestety nie grałem w nowsze niż 4. Niedługo się to pewnie
zmieni.


Uwierz mi, jeszcze bardziej cię Settlers 5, dodatki do tego! Kup sobie, pewnie będzie w MediaMarkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:37, Kamil.i.Maciek napisał:

Ubisoft podał dzisiaj oryginalny tytuł szóstej odsłony gry. The Settlers VI nazywa się od dnia
dzisiejszego The Settlers - Wzlot Królestwa i pojawi się na niemieckich półkach sklepowych
we wrześniu 2007 roku.
Cechy gry możecie przeczytać pod tym adresem http://settlers.gram.pl/news.php?details=96
Zapraszam :)


Oj czytałam, czytałam...Bomba! Jest to już w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie czytałaś... Przeczytaj jeszcze raz drugie zdanie postu Kamila, a dowiesz się, że premiera niemiecka dopiero we wrześniu. W Polsce obstawiam koniec października/listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:19, PolishWerewolf napisał:

Widać że nie czytałaś... Przeczytaj jeszcze raz drugie zdanie postu Kamila, a dowiesz się,
że premiera niemiecka dopiero we wrześniu. W Polsce obstawiam koniec października/listopad.


Chodziło mi o polskie sklepy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:22, VictoriaKinger napisał:

Chodziło mi o polskie sklepy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To i tak źle czytałaś. Skoro jeszcze w Niemczech nie wyszło (BB firma niemiecka:P) To jakim cudem w Polsce ma być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:13, VictoriaKinger napisał:

Uwierz mi, jeszcze bardziej cię Settlers 5, dodatki do tego! Kup sobie, pewnie będzie w MediaMarkcie.

Mam zamiar kupić,a le nie wiem kiedy. A gdzie? W empiku albo w sklepie.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:40, paweldomar1 napisał:

> Chodziło mi o polskie sklepy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To i tak źle czytałaś. Skoro jeszcze w Niemczech nie wyszło (BB firma niemiecka:P) To jakim
cudem w Polsce ma być?:)


Cóż, cuda się zdarzają...Niemcy mogliby zrobić wyjątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zbieram powoli pieniądze (Mój brat znalazł fajną robotę, będę mu pomagał i kasa wpłynie do portfela:) ). Mam nadzieję, że będzie VI nawiązywała do II i I, a nie do V. V nie trawię, jak pisałem ostatnio zagrywam się teraz w I, II i 10-lecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:42, VictoriaKinger napisał:

Cóż, cuda się zdarzają...Niemcy mogliby zrobić wyjątek...


Chyba że wcześniej na torrentach, emulu czy innym p2p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:42, AQ22 napisał:

> Uwierz mi, jeszcze bardziej cię Settlers 5, dodatki do tego! Kup sobie, pewnie będzie
w MediaMarkcie.
Mam zamiar kupić,a le nie wiem kiedy. A gdzie? W empiku albo w sklepie.gram.pl.


Nie byłam w empiku, więc nie wiem co tam jest, ale w na sklep.gram.pl. to popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:42, paweldomar1 napisał:

Już zbieram powoli pieniądze (Mój brat znalazł fajną robotę, będę mu pomagał i kasa wpłynie
do portfela:) ). Mam nadzieję, że będzie VI nawiązywała do II i I, a nie do V. V nie trawię,
jak pisałem ostatnio zagrywam się teraz w I, II i 10-lecie:).

Ściągasz gry? (piracisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROZPACZLIWIE PROSZĘ O POMOC!!! Jestem w Folklungu (Settlers V - Dziedzictwo Królów). Muszę znaleźć jakieś rozwiązanie w sprawie przerwania oblężenie Folklungu przez plemię Varga. Nie widzę żadnego pokojowego rozwiązania. Wychodzi na to, że muszę walczyć. PROSTE? A SKĄD!!! Nie trudno zwerbować armię, ale armia Varga JEST STRASZNIE WIELKA!!! No i mają TRZY armaty oblężnicze, które nieźle dają popalić:(. Nie mogę ich przekupić, chociaż bardzo bym chciała, nie ma żadnego pokojowego rozwiązania. Nie wiem jakiej strategii użyć, proszę o natychmiastową pomoc!!! Zamieszczam zdjęcia.

20070406205837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:58, AQ22 napisał:

> Już zbieram powoli pieniądze (Mój brat znalazł fajną robotę, będę mu pomagał i kasa wpłynie

> do portfela:) ). Mam nadzieję, że będzie VI nawiązywała do II i I, a nie do V. V nie trawię,

> jak pisałem ostatnio zagrywam się teraz w I, II i 10-lecie:).
Ściągasz gry? (piracisz)


A skąd wiesz? Przecież nie napisał, że ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:42, paweldomar1 napisał:

Już zbieram powoli pieniądze (Mój brat znalazł fajną robotę, będę mu pomagał i kasa wpłynie
do portfela:) ). Mam nadzieję, że będzie VI nawiązywała do II i I, a nie do V. V nie trawię,
jak pisałem ostatnio zagrywam się teraz w I, II i 10-lecie:).


Nie trawisz V? Jak to nie trawisz? Przecie takie to proste...Radzę zapoznać się z instrukcją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:58, AQ22 napisał:

Ściągasz gry? (piracisz)

A czy ja gdziekolwiek napisałem, że ściągam gry? A że ściągam WinUAE (patrz : bezpłatny program) i "dyskietki" do niego z Settlersaami (patrz : też bezpłatne) to piractwo? Nie sądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:03, VictoriaKinger napisał:

Nie trawisz V? Jak to nie trawisz? Przecie takie to proste...Radzę zapoznać się z instrukcją!!!


Nie to, że nie umiem grać. Chodzi o to, że gdybyś grała w serię Settlers od początku, czyli od I, zapewne też byś "nie trawiła" V. To 2 zupełnie inne gry, Settlersi wg. mnie tracili klimat od III. W Settlers I i Settlers II mogłem zagrywać się całymi dniami, miesiącami, zaś od III Settlersi odpychały mnie, dopóki nie nadeszło 10-lecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować