Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

ktoś wie czy jest jakiś legalny sposób na dowiedzenie się jakiego ma się cd keya bo mó najprodopodobniej został wyrzucony do śmieci:(
bo mam settlers 3 +amazonki+ dod misje
bo key generatory są chyba nielegalne, a o cd keyach z pewnych stron w internecie już nie bede wspoinał
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:44, Adi-ja napisał:

ktoś wie czy jest jakiś legalny sposób na dowiedzenie się jakiego ma się cd keya bo mó najprodopodobniej
został wyrzucony do śmieci:(
bo mam settlers 3 +amazonki+ dod misje
bo key generatory są chyba nielegalne, a o cd keyach z pewnych stron w internecie już nie bede
wspoinał
?????????????


Ja też kiedyś zgubiłem cd key''a. Zadzwoń pod numer działu obsługi technicznej CD Projektu: 022 519 69 66 a podyktują ci nowy. Możesz wejść również na stronę: www.gram.pl/pomoc wypełnić ankietę i tam opisać swój problem.

Pozostaje mi tylko życzyć miłego grania OnlinE w najlepszą część settlersów jaka wyszła do tej pory. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 08:38, Paweł10 napisał:

Dla mnie te wymagania i tak są duże, ale chyba działałaby mi ta gra:)


Na procesorze P4 1,4 GHz spokojnie pójdzie :) najważniejsze to mieć pamięć ram 512 MB i karte graficzną obsługującą shadera 1.1 i 1.3 ^^

Co tu jeszcze... Grafika naprawdę jest ładna i powyższe wymagania na dzisiejsze czasy są niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:40, Kamil.i.Maciek napisał:

> Dla mnie te wymagania i tak są duże, ale chyba działałaby mi ta gra:)

Na procesorze P4 1,4 GHz spokojnie pójdzie :) najważniejsze to mieć pamięć ram 512 MB i karte
graficzną obsługującą shadera 1.1 i 1.3 ^^

Co tu jeszcze... Grafika naprawdę jest ładna i powyższe wymagania na dzisiejsze czasy są niczym
:)


więc jest szansa, że ja na Athlon 64 3000, 1gb ram, galaxy gf 7600 zalman - pogram na max detalach .. bo grafa jest piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:04, Azazell3 napisał:

więc jest szansa, że ja na Athlon 64 3000, 1gb ram, galaxy gf 7600 zalman - pogram na max detalach
.. bo grafa jest piękna ;)


Będzie śmigać ino kurz :-) Zresztą z wersją beta tej gry nie mam żadnych kłopotów na P4 2,4 Ghz i 1 GB ramu ^^
wszystko chodzi ładnie i płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio to widzę, że może obejdzie się bez upgrade''u kompa (i to nawet może na średnich:D GeForce 7600 GT i procek Athlon 2500+ podkręcony do 2,3 GHz robią swoje:D)
Mam jeszcze małe pytanko (a nawet prośbę) - Kiedy premiera The Settlers VI? Nigdzie tego nie mogę znaleźć, a chciałbym mieć coś obok Wiedźmina i Baldur''s Gate z EXG do pogrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:03, Kamil.i.Maciek napisał:

> więc jest szansa, że ja na Athlon 64 3000, 1gb ram, galaxy gf 7600 zalman - pogram na
max detalach
> .. bo grafa jest piękna ;)

Będzie śmigać ino kurz :-) Zresztą z wersją beta tej gry nie mam żadnych kłopotów na P4 2,4
Ghz i 1 GB ramu ^^
wszystko chodzi ładnie i płynnie.


cieszę sie :)... kurde no nie ma nigdzie dostępnego demka lub bety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:09, Arlik napisał:

czyli na radeonie 9200 który ma pixel shader 1.4 i vetex shader 1.1 powinno normalnie chodzić
?


Tak, z kartą graficzną nie powinno być, żadnych problemów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:14, paweldomar1 napisał:

Nio to widzę, że może obejdzie się bez upgrade''u kompa (i to nawet może na średnich:D GeForce
7600 GT i procek Athlon 2500+ podkręcony do 2,3 GHz robią swoje:D)

Ciesze się, że sprawiłem Ci przyjemność newsem ^.^

Dnia 20.07.2007 o 22:14, paweldomar1 napisał:

Mam jeszcze małe pytanko (a nawet prośbę) - Kiedy premiera The Settlers VI? Nigdzie tego nie
mogę znaleźć, a chciałbym mieć coś obok Wiedźmina i Baldur''s Gate z EXG do pogrania:)

Niemcy 1.09.07
Wielka Brytania 28/09/07
USA 11.10.07
Polska Październik/Listopad/Grudzień <== Tutaj niestety nic nie wiem, bardzo ciężko wyciągnąć od CDP jakiekolwiek informacje. :( - Mam również tutaj na myśli grę The Settlers II 10-lecie Wikingowie, której daty też nie mogę poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:31, Azazell3 napisał:

cieszę sie :)... kurde no nie ma nigdzie dostępnego demka lub bety ?


Bardzo możliwe, że demo pojawi się nawet na początek Sierpnia. Co do wersji beta to takową posiadam razem z moim kolegą ze Słowacji od grafika z Blue Byte :) Jednak niestety obowiązuje nas umowa i nie możemy rozpowszechniać tej gry w wersji beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gierka pójdzie pewnie na max obrotach jak każda inna ale....nie zamierzam po niej sięgaćbo wogule mnie nie zacheca settlers dziesieciolecie !! to jets to a nie żadne podróby piątki trójki ósemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:45, Fajeczka napisał:

Mi ta gierka pójdzie pewnie na max obrotach jak każda inna ale....nie zamierzam po niej sięgaćbo
wogule mnie nie zacheca settlers dziesieciolecie !! to jets to a nie żadne podróby piątki trójki
ósemki :)


Może i tak :) Ale jak dla mnie X-lecie jest za dziecinne, ostatnio nabrałem ochoty na coś bardziej poważnego :)

Ach Ci strzelający łucznicy z murów, palące się domy, katapulty. Tak to daje wiele możliwości strategicznych ^^

A wiecie co? Wyczytałem ostatnio plotki na niemieckim forum, że w S6 będzie możliwość gry na jednym komputerze z dwoma myszkami, tak jak to było w starym S2 jako dowód looki na trzeciego screena :)

20070721020721

20070721021138

20070721021214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 02:15, Kamil.i.Maciek napisał:

A wiecie co? Wyczytałem ostatnio plotki na niemieckim forum, że w S6 będzie możliwość gry na
jednym komputerze z dwoma myszkami, tak jak to było w starym S2 jako dowód looki na trzeciego
screena :)


A będzie działało jedna mysz PS/2, druga USB? Jak tak to suuuuuuuper!!!!! Muszę to mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie: Czemu przyciski i mapa są u drugiego gracza inne niż u pierwszego?
Dużo bardziej wolałbym sobie pograć w dziesięciolecie na podzielonym ekranie, ale w to też mógłbym zagrać.
A tu normalnie buduje się domki tak jak w innych settlersach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz:)
Jeśli tak, to na pewno ja jak i mój brat się ucieszymy:) W Settlers 2:10-lecie razem niestety nie możwemy grać, bo 2 komp jest "ciut" za słaby:P ciut-patrz Pentium II 350MHz, Riva TNT2:P.
Ha! Kamil.i.Maciek, więcej takich informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:02, Paweł10 napisał:

A tu nie powinno być "Settlers VI"???

Hehe przecież jest Settlers VI ;] Jak ty to znalazłeś? :P
Nie no, wielkie dzięki za zwrócenie uwagi :) Pod koniec lipca powinienem skończyć ważny projekt, po tym projekcie ruszę za odnowę działów o poprzednich częściach, napisze lepsze poradniki i wiele, by tu wymieniać co trzeba zmodernizować :-) Jak znajdziesz coś jeszcze daj znać! :))

20070722021306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować