Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 20:02, DJ Danielus napisał:

Wydaje mi się, że pobierzesz to ze strony:
settlers.gram.pl
albo
na stronie głównej poszukasz dema.


niema nigdzie =(
kamil.i.maciek gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam prośbę o pomoc :
a mógłby mi Ktoś opisac jak się ( od początku ) rozbudowywac, aby szybko miec dużą armię i żeby nieczego nie brakowało ( tzn. drewna, kamieni itd. ) ?
bo jestem w 2 misji rzymian, i potrzebuje szybko miec armię bo wróg, jest obok mnie, i ma dośc dużą armię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:57, pisz napisał:

Pojawiło się demo The Settlers: Rise of an Empire - waży 1,4 GB
Ostatnio nieźle sypnęło demami....:)


ale na jakiej stronie bo na settlers.gram.pl niema =( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:54, Owczary napisał:

ale na jakiej stronie bo na settlers.gram.pl niema =( ;(


Już jest :) Szukałem najlepszego i najszybszego serwera. Możecie to demo ściągać ze strony Settlers :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:47, DJ Danielus napisał:

To dobrze, myślałem już, że zapomnieliście dać gry :)

PS. Jak uzbieram miejsca to pokuszę się o demo, a tak w ogóle to gra jest podobna do II, czy
Dziedzictwa?


Grywalnie do II, a graficznie do Dziedzictwa :) Ale warto zagrać - świetna grywalność i wspaniała przygoda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tej becie Settlers VI to tylko tutorial jest? Czy może jakaś misja jest? Bo ogółem beta fajna, graficznie jak i grywalnościowo, ale sam tutorial to chyba troszkę za mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo te nowe settlersy pachną Anno 1701, zarówno graficznie jak i w budowie gry - co jak dla mnie jest w sumie plusem bo ją bardzo lubię. Widać że Niemcy się specjalizują w tego typu produkcjach :)

Bugów jest całkiem sporo, ale nie przeszkadzają za bardzo no i autorzy mają jeszzce czas na ich likwidację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach pograłem sobie dzisiaj 5 godzin w Demko :) Miodzio! Możliwość budowy budynków jak w S3, możliwość postawienia drogi jak w S2, łucznicy na murach. Coś przepięknego :] A ta muzyka podczas starcia to normalnie miodzio :D Ta-dam, ta-ta, ta-dam ta-ta tu tu tutututuuu...;] I łup z katapulty go :P
W alfie nie bronili tak fajnie murów - jestem pod wrażeniem AI komputera i jego zdolności obronnych, całe 10 minut nie mogłem się przez mury przedostać, podoba mi się też nowa opcja z pochodniami - nie jest teraz tak dziwnie, że chłopek wali mieczem w budynek, który za chwilę się pali :P - Fajna sprawa i wszystkim polecam demko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, ze gra zapowiada się fajnie:) Także podoba mi się możliwość budowy dróg. Ale to raczej było tak od Settlers 1:) A mógłbyś odpowiedzieć na moje poprzednie pytanko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:37, paweldomar1 napisał:

No to widzę, ze gra zapowiada się fajnie:) Także podoba mi się możliwość budowy dróg. Ale to
raczej było tak od Settlers 1:) A mógłbyś odpowiedzieć na moje poprzednie pytanko?:)


W wersji Demo jest Jeden samouczek i jedna misja z kampanii

Wersja Beta jest bardziej obszerna w kampanie z możliwością potyczek przez neta i sieć lan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię grać w necie w niepełną wersję:)
Czyli w Beta jest możliwość gry w kampanię? czy można zagrać w nią w Singleplayeru? Bo jak próbuję zagrać samemu, cały czas do samouczka mnie przenosi. No chyba, że muszę pograć Online, to jakoś wytrzymam do finałowej wersji:)
I czy można skądś z neta ściągnąć Demo Settlersów? Czy tylko redaktor settlers.gram.pl ma taką możliwość?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:44, paweldomar1 napisał:

Jakoś nie lubię grać w necie w niepełną wersję:)
Czyli w Beta jest możliwość gry w kampanię? czy można zagrać w nią w Singleplayeru? Bo jak
próbuję zagrać samemu, cały czas do samouczka mnie przenosi. No chyba, że muszę pograć Online,
to jakoś wytrzymam do finałowej wersji:)
I czy można skądś z neta ściągnąć Demo Settlersów? Czy tylko redaktor settlers.gram.pl ma taką
możliwość?:)


Na gamespot.com możesz ściągnąć betę lub demo. Ja stamtąd ściągam właśnie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować