Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 16:38, albinskia napisał:

dziedzictwo królów folklung(czy jakoś tak) misja 7. - mam zapytanie do tej misji. U bram
przyjaznego miasta są bandyci. Mogę im pozwolić atakować sojuszników i podczas tego czasu
się rozbudowywać??


tak. w folkungu rozbuduj sie jak najmocniej i nie pomagaj przyjacielowi. on sobie poradzi. potem rozwal głaz na zachodzie twojego obozu i pojmij wodza wroga. bierzesz go do miasta swojego sojusznika i gotowe

czy ktos odpowie mi na moje pytanie z posta 1299???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów i zwracam się do Was z pytaniem.
Mam zamiar zacząć swą przygodę z serią Settlers i zastanawiam się którą wersję gry kupić. Bardzo proszę o poradę: czy Settlers III, IV, II - dziesięciolecie z dodatkiem czy VI - Narodziny Imperium? Od razu mówie że nie najważniejsza jest dla mnie grafika tylko grywalność. Z góry dziękuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema kupilem setlerso dziedzictwo krolo zarejestowalem gre wszystko ladnie pieknie gram solo te legendy czy cos i wrogowie sie nie rozbudowywuja ocb HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy wybór będzie dobry. II - dziesięciolecie z dodatkiem to powrót do korzeni z nową poprawioną grafiką. III i IV mają swój specyficzny klimat z tą swoją zabawną grafika i niezła grywalnością. Osobiście wybrałbym II albo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:25, michal15f napisał:

Witam forumowiczów i zwracam się do Was z pytaniem.
Mam zamiar zacząć swą przygodę z serią Settlers i zastanawiam się którą wersję gry kupić.
Bardzo proszę o poradę: czy Settlers III, IV, II - dziesięciolecie z dodatkiem czy VI
- Narodziny Imperium? Od razu mówie że nie najważniejsza jest dla mnie grafika tylko
grywalność. Z góry dziękuję za radę.


Według mnie najlepszą częścią jest remake Settlers II. Ale to moja subiektywna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakupić 2 gry z serii settlers i mam pytanie ;) otóż nie wiem jaka edycje bardziej się opłaca kupić zastanawiam się nad Settlers II: 10-lecie i nad Settlers: Dziedzictwo Królów i teraz mam pytanie o edycje która bardziej się opłaca kupić Złotą czy w Extra Klasyka ? (nie chodzi mi tu o cenę ale o jakość wydania -dodatki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy the Settlers: Narodziny Imperium czy jest lepsze niż dziedzictwo królów ?? Bo rozmyślam nad zakupem ,a dziedzictwo królów bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:12, albinskia napisał:

Mam pytanie: Czy the Settlers: Narodziny Imperium czy jest lepsze niż dziedzictwo królów
?? Bo rozmyślam nad zakupem ,a dziedzictwo królów bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam.

Jak dla mnie Dziedzictwo Królów bylo dnem, ale Narodziny Imperium mi sie bardzo podobały. Jest to fajna, przyjemna i spokoja gra (mozesz zapomniec o dynamicznych i ciekawych walkach ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Settlers: Dziedzictwo Królów nigdy nie wyglądało jak poprzednie części, ale miało w sobie trochę z poprzednich. Narodziny Imperium nie mają nic z poprzednich części i (nie boję się tego powiedzieć) są nędzną podróbką Twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda. Dziedzictwo królów trochę spokojne. Ale jak ktoś lubi sobie domki budować itp to dla nego lepsze.
A możesz mi podać więcej plusów i minusów Narodzin Imperium ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:25, albinskia napisał:

No prawda. Dziedzictwo królów trochę spokojne. Ale jak ktoś lubi sobie domki budować
itp to dla nego lepsze.
A możesz mi podać więcej plusów i minusów Narodzin Imperium ??

W narodzinach imperium poprostu rozbudowujesz miasto i dbasz o rownowage produkcje (co nie zawsze jest latwe). W grze bardzo duzy nacisk postawiona na ekonomie itp. a nie na wojsko i dzialania wojenne. Tworzysz wlasne miasto i rynek surowcow od podstaw, fajna spokojna gra, kompletie brak przemocy. Troche przypomina mi SimCity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie dotyczące osadników:


KRAINA „THE SETTLERS”
Z dniem dzisiejszym ogłaszam powstanie nowego Gramsajta, podstawy przyszłego kolektywu „Kraina The Settlers”.
Od czasu odejścia K. I M. Smoczyńskich z kolektywu.gram.pl bardzo brakowało mi strony internetowej o Settlersach (oczywiście oprócz ich nowej strony). Postanowiłem stworzyć tego Gramsajta aby Settlersy powróciły na gram.pl, a jeżeli mój projekt spotka się z uznaniem użytkowników, założyć stronę internetową o tematyce „The Settlers” z którą następnie będę starał się o dołączenie do kolektywu.gram.pl. Ale nic samemu. Ogłaszam więc poszukiwania członków do ekipy przyszłego kolektywu!!!

POWSTAJE NOWY KOLEKTYW „KRAINA THE SETTLERS”!!!
Jeżeli ty też jesteś fanem tej wspaniałej gry, na pewno znajdzie się dla ciebie miejsce w naszej ekipie!! Poszukujemy zdolnych graczy zaznajomionych z całą serią „The Settlers” bądź z jedną z części. Zajmą się oni pisaniem recenzji i newsów dotyczących Settlersów. Jeżeli masz talent graficzny, lub opanowałeś na poziomie ponadpodstawowym język HTML/XHTML i obsługą skryptów Java, a przy okazji miałeś styczność styczność Osadnikami, w naszej ekipie znajdzie się miejsce także dla ciebie!!! Poszukujemy ośmiu redaktorów (jeden zaznajomiony z całą serią, będzie zobowiązany do pisania newsów, jeden redaktor ds. poprawności językowej, i po jednym do każdej części gry łącznie z częścią II-10 lecie (bez części 2, która zajmę się osobiście)), trzech grafików, i dwóch tech. adminów. Jeżeli spełniacie jedno z podanych kryteriów, wystarczy, że napiszecie wiadomość na nasz adres e-mail kolektywthesettlers@o2.pl w której zawrze się krótkie przedstawienie Twojej osoby (nick na gram.pl, wiek, znajomość świata Settlersów), w którym wyrazicie chęć dołączenia do ekipy na jedno z powyższych stanowisk. Mile widziane będzie wysłanie próbki własnych zdolności graficznych/redaktorskich redaktorskich postaci kilku prac własnych (recenzji, newsów, artykułów/prac graficznych, a w przypadku kandydatów na tech. aminów- prosimy o napisanie z jakimi językami programowania jesteście zaznajomieni, najlepiej aby w zgłoszeniu przesłać link do własnej funkcjonującej już strony internetowej/ plik HTML ze stroną jeszcze nieistniejącą ) abyśmy mogli sprawdzić wasze umiejętności. Czekamy na zgłoszenia do dnia 20.07.08, wtedy nastąpi wybranie osób które będą stanowić podporę przyszłego kolektywu. Zgłoszenia nadesłane po czasie NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE!!!
Czekamy na wasze maile!!!

Z góry dziękuję za odpowiedź na moją prośbę.
Pozdrawiam
Zakrzysiunio

sory za nieco spamerski post, ale trzeba rozpropagować akcję wśród fanów;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

settlers III

mam od gram.pl tą gre i jest problem gra sie uruchamia w zgodnosci z 95... tylko ze podczas rozgrywki... sie tnie... cały czas sie tnie moge coś z tym zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio zacząłem grać w Settlers I i mam problem, ponieważ nie umiem burzyć budynków. Klikam na budynek, który chce zburzyć a następnie na ikonkę w połowie rozebranego budynku (druga od lewej). Pamięta ktoś jeszcze czy trzeba coś jeszcze zrobić czy to ja jestem za mało umiejętny?Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:34, konrad124 napisał:

Witam,

Ostatnio zacząłem grać w Settlers I i mam problem, ponieważ nie umiem burzyć budynków.
Klikam na budynek, który chce zburzyć a następnie na ikonkę w połowie rozebranego budynku
(druga od lewej). Pamięta ktoś jeszcze czy trzeba coś jeszcze zrobić czy to ja jestem
za mało umiejętny?Z góry dziękuję.


Z tego co pamiętam, trzeba zarówno nacisnąć lewy jak i prawy, czyli obydwa. Tak mi się zdaje, choc głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki mały problem, który wynika z braku wiedzy na tema gry wieloosobowej przez internet w "The Settlers 2 10 - lecie". Gram razem ze swoją dziewczyną i chcielibyśmy chociaż raz dokończyć rozgrywkę, którą zaczęliśmy. Mój problem polega na tym, że nie wiem czy wczytywanie zapisanych gier w trybie wieloosobowym grając przez Internet jest możliwe? Zapisać można, lecz wczytać nie bo przycisk w menu gry "wczytaj" jest nieaktywny...a przed samym uruchomieniem serwera nie ma w ogóle opcji wczytaj... Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Dzięki i pozdrwiam...to mój nr gg 8510650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Settlers 5

Gram sobie w Settlers 5 kolejny raz i tak sobie myślę jak to by było z kodami?Wciskam te klawisze i nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pytanie dotyczy częsci Narodziny Imperium misja 15 - Vestholm.
Muszę uciec rycerzem z miasta, z garstką wojska - jak tego dokonać? za niszczenie murów wojacy się nie biorą, a na zniszczenie magazynu jest mało czasu, a i tak nie jestem pewny, czy zniszczenie magazynu coś da.

Jak sobie poradziliście z tym elementem? - którego rycerza wybieracie do tej misji?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować