Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

mam pytanie, która część settlersów jest lepsza dziedzictwo królów czy 10lecie..? mam zamiar kupić i nie wiem którą z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:23, nekromanta7 napisał:

mam pytanie, która część settlersów jest lepsza dziedzictwo królów czy 10lecie..? mam
zamiar kupić i nie wiem którą z nich.


10-lecie jest lepsze :)
a jak grać przez internet?
Nie mogę się z nikim połączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.(Narodziny imperium, 5 misja, 4 postać) A mianowicie to nie wiem jak uwolnić ambasadora z południa którego porwali źli wikingowie. Mój szpieg już dowiedział się gdzie jest przetrzymywany ale teraz tylko nie wiem jak dostać się do środka. Muszę czekać na mocną zimę? Mam obecnie końcówkę lutego i cała woda nie jest zamarznięta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:18, Api78 napisał:

Witajcie

Pytanie dotyczy częsci Narodziny Imperium misja 15 - Vestholm.
Muszę uciec rycerzem z miasta, z garstką wojska - jak tego dokonać? za niszczenie murów
wojacy się nie biorą, a na zniszczenie magazynu jest mało czasu, a i tak nie jestem pewny,
czy zniszczenie magazynu coś da.

Jak sobie poradziliście z tym elementem? - którego rycerza wybieracie do tej misji?

Pozdrawiam


Nikt nie dotarł do tej mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez z problemem i to strasznie uciazliwy... Settler VI Narodziny Imperium:

misja Gueranna (czyli 14) to ta gdzie walczymy ze Szkarlatna Sabbat... moj problem dotyczy 3 wiosek ktorym musimy pomoc... wioska na połnocy bez problemu (pokonac bandytow i wyslac zelazo), wioska na poludniu bez problemu (zdobyc prowincje i wyslac zelazo) ale problem jest z klasztorem... odbijam go i dostaje misje uwolnienia kardynała z wiezienia, do wiezienia dochodze moim zlodziejem, wchodzi on do srodka i po chwili wychodzi i nic sie nie dzieje... postanowilem odbic to miasto - zniczylem bramy, zabilem wszystkie jednostki wroga - nic sie nie stalo, dalej zlodziej nie moze uwolnic wieznia... postanowilem zniszczyc wiezienie - tez nie pomoglo... misje robilem 2 razy, za kazdym razem to samo (czyli zlodziej wchodzi i wychodzi z wiezienia)

Mam tez misje "glowna": bronic 3 wiosek... ale przed czym ? Szkarlatna Sabbat ich wogole nie atakuje, probowala odbic moje posterunki (ale z daleka od wiosek)... czytalem w poradniku ze dochodzi tez zadanie z wykradzeniem planow z fortecy Szkarlatnej Sabbat - nie dostalem takiego zadania...

prosze o pomoc i rady... co z tym nieszczesnym klasztorem zrobic ? Moze mozna go zingnorowac ? I o co chodzi z "bronic wiosek" jak nikt ich nie atakuje ?

gram na versji 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:24, albinskia napisał:

Mam problem.(Narodziny imperium, 5 misja, 4 postać) A mianowicie to nie wiem jak uwolnić
ambasadora z południa którego porwali źli wikingowie. Mój szpieg już dowiedział się gdzie
jest przetrzymywany ale teraz tylko nie wiem jak dostać się do środka. Muszę czekać na
mocną zimę? Mam obecnie końcówkę lutego i cała woda nie jest zamarznięta.

Pozdrawiam.


nie musisz czekac w "cieplych miesiacach" jest wyraznie widoczna piaskowa ścieżka po wodzie - znajduje sie ona na wchod od bramy i prowadzi do drewnianego mury, idziesz oddzialem z pochodniamy (odniawiaja sie w poblizu koszar, wiec jak zuzyles to wroc i odnow) niszczysz kawalek muru, wybijasz wszystko w srodku i idziesz pod wiezienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:18, Api78 napisał:

Pytanie dotyczy częsci Narodziny Imperium misja 15 - Vestholm.
Muszę uciec rycerzem z miasta, z garstką wojska - jak tego dokonać? za niszczenie murów
wojacy się nie biorą, a na zniszczenie magazynu jest mało czasu, a i tak nie jestem pewny,
czy zniszczenie magazynu coś da.

Jak sobie poradziliście z tym elementem? - którego rycerza wybieracie do tej misji?


wlasnie skonczylem misje... zaczynasz z bohaterem i 2x zbrojni - zbrojnych wysylasz na brame (klikasz na nia poprostu, bedzie inny kursor) po chwili krata sie podniesie a ty uciekasz bohaterem na polnoc. Ja wybralem hakima by szybko sie rozbudowac (tansze ulepszenia), misje skonczylem za pierwszym podejscie ;) Aha owce masz w zachodniej prownicji (tej wyzej bo sa tam dwie), bo bez wełny nie bedzie proporcow a bez nich nie ma katapult - a bez tych jest duzo zabawy z taranem - przeciwnik czaem wystawia katapulty na murach ktore szybko niscza tarany. powodzenia.

edit: aha co do mojego problemu pare postow wyzej - brutalna sila rozwiazala problem, poprostu zniszczylem miasto wroga niszczac jego katedre (2x katapulty + ~200 amunicji i troche piechoty bo czasem Sabbath atakowala ale tylko bohaterem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:44, EmperorKaligula napisał:

wlasnie skonczylem misje... zaczynasz z bohaterem i 2x zbrojni - zbrojnych wysylasz na
brame (klikasz na nia poprostu, bedzie inny kursor) po chwili krata sie podniesie a ty
uciekasz bohaterem na polnoc. ...(ciach)


Próbowałem tak wcześniej, ale zawsze podbiegał jakiś łobuz i odciągał mi bohatera i zabierał zbrojnych z bramy, trochę cierpliwości i .... wolność.
Dzięki

Ostatnia misja - ... z marszu, teraz wyczekuję dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:23, nekromanta7 napisał:

mam pytanie, która część settlersów jest lepsza dziedzictwo królów czy 10lecie..? mam
zamiar kupić i nie wiem którą z nich.


Dziedzictwo to szajs, bez porównania do 10 lecia. Prosta i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Settlersami 3: w ogóle nie gra mi muzyka, obojętnie jaką nacją gram. I niezależnie od ustawień w ''konfiguracji''. Karta dźwiękowa to jakiś zintegrowany Realtek (czy coś takiego). Ech.. powoli już mam dość, co zainstaluje jakąś starszą wypaśną strategię to same problemy... Coraz częściej żałuje że zamieniłem starego kompa na niby super hiper ekstra szybką maszynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku przyznaję się bez bicia nie przeczytałem wszystkich poprzednich 67 stron w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, które jest następujące czemu settlers II: 10-lecie nie śmigają na viście, a może inaczej czy one komukolwiek śmigają na viscie, a jak tak to jak to zrobił że działają, patcha już zainstalowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jest na tyle maniakiem serii Settlers,ze potrafi wymienić mi większość zawodów dostępnych na przełomie całej serii bądź też podać link do takiej informacji? Interesują mnie dostępne zawody z poszczególnych gier serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie:
Już od dłuższego czasu mam "The Settlers Narodziny Imperium". Gra mi się bardzo podoba i tym podobne. W ostatnim czasie udało mi się zdobyć "Wschodnie Królestwa".

Moje pytanie jest następujące-czy da się w jakiś sposób sprawić; aby w dodatku dało się grać Alandrą, Kestral i Thordalem? Chodzi mi o to, żeby był do wyboru każdy bohater. Jeśli zaś jest to możliwe, to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Settlers II,5? RTTR??? (Settlers II przez internet)
W opcjach jest opcja "ulepszenia", ale nie da się włączyć... Są jakieś ulepszenia do tego do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 11:31, donard napisał:

Witajcie. Mam problem z settlersami 2 dziesięciolecie ciągle prosi o płytę która jest
w napędzie. Choć czasami udaje mi się odpalić. PS. mam viste 32bit


Sciagnij CRACK no CD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować