Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2009 o 12:11, Marked_One napisał:

> Witajcie. Mam problem z settlersami 2 dziesięciolecie ciągle prosi o płytę która
jest
> w napędzie. Choć czasami udaje mi się odpalić. PS. mam viste 32bit

Sciagnij CRACK no CD :D


Nie wiem, czy wiesz, ale on to napisał 3 miesiące temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:13, Pawel10 napisał:

> > Witajcie. Mam problem z settlersami 2 dziesięciolecie ciągle prosi o płytę
która
> jest
> > w napędzie. Choć czasami udaje mi się odpalić. PS. mam viste 32bit
>
> Sciagnij CRACK no CD :D

Nie wiem, czy wiesz, ale on to napisał 3 miesiące temu :P


Wiem.. :P
WIem ze tego nie przeczyta...:P
Albo juz mu to nie jest potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:23, Marked_One napisał:

> > > Witajcie. Mam problem z settlersami 2 dziesięciolecie ciągle prosi o płytę

> która
> > jest
> > > w napędzie. Choć czasami udaje mi się odpalić. PS. mam viste 32bit
> >
> > Sciagnij CRACK no CD :D
>
> Nie wiem, czy wiesz, ale on to napisał 3 miesiące temu :P

Wiem.. :P
WIem ze tego nie przeczyta...:P
Albo juz mu to nie jest potrzebne :D

Przeczytałem. Poza tym już dawno tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w "Narodzinach Kultur" da się jakoś "zmusić" osadników, by nosili dobra do tego magazynu, do którego chce? Innymi słowy czy da się jakoś ustawić, żeby jakiś magazyn nie przyjmował np. desek, jak to było w II-10lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w temacie nowych Settlersów 7. Czy w grze jest jakiś rozbudowany samouczek? Odpaliłem sobie demko i w ogóle nie ogarniam o co tam chodzi :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 10:32, Damianuss1 napisał:

Mam pytanko w temacie nowych Settlersów 7. Czy w grze jest jakiś rozbudowany samouczek?
Odpaliłem sobie demko i w ogóle nie ogarniam o co tam chodzi :p.

jest samouczek jak rozpoczynasz kampanię, wszystko ogarniesz. Mam dziwny problem, gdy chodzą settlersy 7 i wchodzę w przeglądarkę internetową, to prędkość netu drastycznie mi spada czy to normalne przy tej grze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:27, milten6 napisał:

Jest to możliwe, gra przez cały czas łączy się z serwerami Ubisoftu tak więc szybkość
neta spada.

ACII też przez cały czas łączy się z serwerami, a prędkość mi nie spada, więc to wina S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawić aby w Settlers VII [7] budowniczy "znaleźli" dalekie kopalnie które zrobiłem na skraju moich włości? Nie ma aktywnych budynków oprócz tych 2 kopalni, a budowniczowie się obijają i nie idą tam żeby te kopalnie zbudować - jak im to rozkazać, albo co zrobić aby wszystkie budynki (nawet te oddalone od zamku) były normalnie budowane? [mam niezbędne surowce].
Czy ktoś może wie co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poprosić o pomoc w związku z Settlers 7. Doszedłem do ostatniej misji kampani i teraz to już nie wiem jak mam wygrać. Przeciwnicy dążą do zwycięstwa wszytkimi możliwymi drogami, więc mi pozostaje tylko militarna.
Ktoś ma jakiś pomysł lub sugestię najlepszej możliwej strategi zwycięstwa? Najlepiej prosiłbym o pomoc osoby, która misję tą ukończyła i wie jak to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście dac link do patch''a 1.02? Bo cholernie długo się ściąga z ubi a ja mam ograniczenie na siedzenie przy kompie (ustanowione przez moich kolegów:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Settlers IV w multi na Lanie można włączyć komputerowi wyższy poziom niż czerwony? Bo na tym poziomie jest strasznie głupi. Wystarczy przetrwać początek gry,gdy nęka atakami zbudować armię i potem z łatwością można go wykończyć, bo praktycznie ma bardzo mało wojska i to tylko na I poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Settlers: narodziny kultur w języku polskim. Po co ma się kurzyć a tak za grosze sprzedam :)

Zainteresowanych zapraszam do mojej aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1022963551

Gra fajna i na pewno znacznie ciekawsza od 4,5,6 odsłony z serii, bo chyba jako jedyna przypomina początkowe przygody z osadnikami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Settlersy nie należą o gier, w których starcie można rozegrać w mniej niż 15 minut. Jak w Settlers 7 rozwiązano ten problem, można robić save''y w multi, czy jak nie mamy 2-3 godzin wolnego czasu to nie pogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry z dubla, ale nie mogłem już edytować. Czy jest limit instalacji? Czy też na każdym komputerze z zainstalowaną mogę się zalogować na moje konto na ubi i grać? Chodzi o typowe gry ze znajomymi, kolega ma 2 komputery, na których na co dzień naprzemiennie sam gra w swoje S7, ja przychodzę, loguję się na jednym na swoje konto (na którym naturalnie mam zarejestrowaną swoją kopię gry) i już możemy grać w multi? Jeśli tak można to byłby chyba jedyny plus tego całego nowego zabezpieczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest możliwość żeby settlers 2 poszło pod viste?
2. Settlers 4: i na viście i kiedyś na xp miałem taki sam problem: gra działa normalnie i nic kompletnie się nie dzieje ale nie raz podczas przechodzenia misji zawiesza mi sie gra, ile razy bym nie wczytywał to zawiesi się w tym samym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, kupiłem grę, zainstalowałem, włączam... Prosi o CD-Keya, no to podaję. No i kur** mówi mi, że już został użyty. Co mam z tym zrobić? Wkur...zony jestem, bo jest koniec tygodnia, chcę sobie pograć, a pewnie ubi pracuje pon-pt, więc ch** sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 17:41, Lord_Polish napisał:

Kurna, kupiłem grę, zainstalowałem, włączam... Prosi o CD-Keya, no to podaję. No i kur**
mówi mi, że już został użyty. Co mam z tym zrobić? Wkur...zony jestem, bo jest koniec
tygodnia, chcę sobie pograć, a pewnie ubi pracuje pon-pt, więc ch** sobie pogram.


Ufff. Skontaktowałem się z pomocą techniczną telefonicznie, i teraz już tylko czekam na odpowiedź, bo wysłałem wszystko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 17:55, damlon napisał:

Wiadomo, że Settlersy nie należą o gier, w których starcie można rozegrać w mniej niż
15 minut. Jak w Settlers 7 rozwiązano ten problem, można robić save''y w multi, czy jak
nie mamy 2-3 godzin wolnego czasu to nie pogramy?

W S7 można grać do pół godziny, po 4 więc nie powinno być z tym problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Settlers7 synowi. pytanie czy mogę ją również zainstalować na swoim komputerze żeby z nim zagrać przez sieć? Bo niestety po instalacji jak chcę uruchomic grę to pyta się o klucz a ten został już wykorzystany przy instalacji na komputerze syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować