Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

A da się coś zrobić, żeby settlers1 nie minimalizował się jak jakiś czas się nie rusza myszką???, bo tak niedobrze, na amidze, to mogłem sobie zostawić grę nawet na całą noc i miałem wtedy całą armię generałów, a tu co chwile muszę ruszać myszką bo się zminimalizuje, najgorzej jest jak czekam aż wybudują domy i muszę bez sensu ruszać myszką, żeby się nie zminimalizowało.
No na PC miałem kilka razy pow. 300generałów(a może 500) nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że byli tylko generałowie i oficerowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można wyjąć, aż tak w sprzęcie nie grzebałem nigdy. Nowsze płyty główne raczej tego nie obsłużą.

I tak, raczej Ci ruszy na tej konfiguracji jaką podałeś wcześniej.

I co do ruszania myszką. Tego niestety nie wiem. Nie miałem takiego przypadku nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:24, Marcinos07 napisał:

Czy można gdzieś ściągnąć Settlers 1????

Poszukaj na google - Settlers 1 jest już abandonware :). Tylko pamiętaj, że jak będziesz chciał uruchomić go na XPku to zapewne trzeba będzie jakiegoś dosboxa ściągnąć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz w komputerze tylko mysz USB i czasami robi się tak, że mysz przestaje działać(słychać wtedy przez chwilę jakiś dźwięk) i myszka się nie świeci, więc muszę klawiaturą ją odinstalowywać i instalować od nowa, żeby działała
Dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 00:24, Paweł10 napisał:

Ja mam teraz w komputerze tylko mysz USB i czasami robi się tak, że mysz przestaje działać(słychać
wtedy przez chwilę jakiś dźwięk) i myszka się nie świeci, więc muszę klawiaturą ją odinstalowywać
i instalować od nowa, żeby działała
Dlaczego tak jest??


Może masz powalony port USB ? albo mysz potrzebuje 2,0 a ty masz 1,coś tam ? Zresztą to pytanie jest do pomocy technicznej a nie do settlersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bożee.. co tu się dzieje...:P
Tylko pojechałem na wakacje a już się świat wali, na e-mailu 26 e-maili, ja chyba wydam miliony w tej kawiarence internetowej bo spokojnie spać nie mogę ;)
Paweł 10 ===> A ile ta mysza ma lat? :) Spróbuj przy wyłączonym komputerze podmienić się z klawiaturą, jeżeli jest coś nie teges z portem USB to polecam przelotkę z USB na PS2 :) nie mylić z Play Station 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:12, Paweł10 napisał:

A czemu mam mieć USB popsute, jak nigdy wcześniej go nie używałem???

to jak nieużywałeś to może przedmuchaj sprężonym powietrzem co ?
UWAGA
nie dmuchaj tam z buzi bo wydychane przez nas powietrze posiada wode i może się coś zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie ... Posiadam orginalne wersje wszystkich Settlersów począwszy od V. I mam problem z jedną misją w dodatku: "Legendy" ( Info - Kampania: Wybrzeże w ogniu Misja: 1 ) Poprustu nie wiem gdzie postawić te 2 końcowe wieże próbowałem już w 3 miejscach. Tam pisze że przy wejśćciu na płaskowyż wybudoj 2 wieże gdzie to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować