Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Z tego co wiem, to do kręcenia filmików z gier potrzebny jest w miarę dobry komp no i program. Jak się sam orientowałem, to chyba FRAPS potrafi kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nagrywa? Jak widziałem u znajomego, to nagrał wszystko. A może i się mylę...

Nie kręcę się za wiele w tym oprogramowaniu.

I tak, dobry komp to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie wydanie jest czterokrotnie tańsze w porównaniu do niemieckiego w związku z przelicznikiem walutowym. Wszystko jest w porządku. Wolałbyś płacić 200zł, a dostać to samo?

Wolę zapłacić te 59.99 i nie marudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah... Łatwo czasami jest powiedzieć. Uchwycenie dobrego ujęcia może zająć godziny, jeśli nie dni. Nie wszystko się w końcu nadaje do publikacji. Wycinanie, obróbka, podkładanie innych dźwięków to zajmuje gros czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pytanie nie do mnie, ale mimo wszystko odpowiem:)
Jak na tą grę, cena 40-50 zł to idealna cena. Grałem w demo i w pełną wersję u kolegi - na pewno kupię:D Jeśli podobała ci się 1 i 2, od razu zamawiaj:D Bajeczna grafika, grywalność jak w 1 i 2, czyli nakomita, oprawa audio też bardzo dobra. Nic tylko kupić i grać, grać, grać...:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:17, darth 16 napisał:

Mam pytanie do Kamila.i.Maćka podoba wam się reedycja osadników??? jak dla mnie trochę podejrzanie
tania ;)

Oczywiście, że się nam podoba :)
Dlaczego podejrzanie tanie? ;p Po prostu uważam, że wzięli starą grę wzięli z niej dźwięk podłożyli pod nowych osadników, trochę tekstu przetłumaczyli i boom mamy bardzo fajną grę za 49,90 :D
Pamiętaj to co drogie nie zawsze jest dobre i najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:18, PolishWerewolf napisał:

Polskie wydanie jest czterokrotnie tańsze w porównaniu do niemieckiego w związku z przelicznikiem
walutowym. Wszystko jest w porządku. Wolałbyś płacić 200zł, a dostać to samo?

Wolę zapłacić te 59.99 i nie marudzić :)

ok już nie marudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temacik nam się tu zrobił taki Sami Settlersowi Swoi ;D
Trzeba przyznać, że miło ze strony sklepu gram.pl, że koszt wysyłki jest darmowy :))
Najzabawniejsze jest to, że na koncie bankowym brakuje mi 2,50 by kupić wymarzoną gierkę :P
Ale spoko niedługo wypłata za używane podręczniki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem już w komentarzach. Poczekam aż kasa się inna znajdzie, bo potrzebuję jeszcze 100 na NWNa 2. To mnie bardziej kusi, mimo, że jestem fanem Settlersów.

Chyba że się naciągnie rodzinkę pod choinkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:58, Kamil.i.Maciek napisał:

Fajny temacik nam się tu zrobił taki Sami Settlersowi Swoi ;D
Trzeba przyznać, że miło ze strony sklepu gram.pl, że koszt wysyłki jest darmowy :))
Najzabawniejsze jest to, że na koncie bankowym brakuje mi 2,50 by kupić wymarzoną gierkę :P
Ale spoko niedługo wypłata za używane podręczniki ;))

2,50 ty(wy) to macie pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jest smutno bo mnie już Settlersy nie grzeją tak jak kiedyś :(

Mam każdą z części w domu (poza dodatkami do V, ale jakoś mi się nie spodobała V ogółem) i z każdą kolejną chciało mi się grać coraz mniej. W V jedyne dobre co im wyszło to atmosfera bijąca z monitora (szczególnie zimą...)

Kiedyś mogłem godzinę budować sobie tartaki itp a dzisiaj to w Company of Heroes pykam... Cholera, człowiek zmiennym jest...

Ech, starzejemy się mości państwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.50... mogę Was nawet wspomóc:D Dajcie nr. konta, to się przejdę do banku nawet;D ale to najwcześniej w poniedziałek, bo mi się nie chcę z nogą w gipsie przez pół miasta iść.
P.S. Fajny avatar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej dzięki ;D Jednak na forumowiczów zawsze można liczyć :))
Ale mimo wszystko nie fatyguj się ;) Właśnie przyszedł przelew 16 złotych za używane podręczniki (Historia i Biologia :)) mlehehe i tak oto tym sposobem mogę kupić coś z extra klasyki lub...:) Zbierać na EK G3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować