Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 07:03, PolishWerewolf napisał:

A ja stwierdzam, że temu artykułowi za bardzo bym nie zaufał...


W takim razie nie tylko ja się nabrałem... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28912 ;)
Znalazlem też świetnie sfałszowane screen''y... http://www.3dgamers.com/screenshots/games/settlers6/ :P
A tak poważnie to oglądając je wcale nie czuje klimatu starych dobrych Osadników... I nie chodzi tylko o realistyczność postaci.

Dnia 11.10.2006 o 07:03, PolishWerewolf napisał:

Bo po raz pierwszy słyszę o grze Settlers IV: Heritage of the Kings...


Wygląda na zwykłą pomyłkę. Wystarczy poprawić dwukropek na przecinek i wszystko pasuje^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:20, PolishWerewolf napisał:

Hah... Łatwo czasami jest powiedzieć. Uchwycenie dobrego ujęcia może zająć godziny, jeśli nie
dni. Nie wszystko się w końcu nadaje do publikacji. Wycinanie, obróbka, podkładanie innych
dźwięków to zajmuje gros czasu.


Aa no właśnie dzisiaj zrobiłem mój pierwszy filmik ;) http://www.youtube.com/watch?v=i6NEfcrO6R4
robiłem go 2 godziny :> Ale efekt jest super :D

Bedwyr===> Wygląda to po prostu super ja już chce mieć takie Settlersy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda mi to na Settlersy :/ Żadne... W niczym ich nie przypominają, ale dobra.

Ja takim Settlersom mówię krótkie i stanowcze NIE.

Ale cóż... Chyba wkońcu informacja prawdziwa.

A o grze HotK też nie słyszałem. Obowiązuje tylko pełna nazwa S:HotK, lub nazwa robocza SV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:20, Kamil.i.Maciek napisał:

> spoko filmikfajna muza itp. tylko dlaczego nie dałeś linka w temacie o Heroes??;)
dałem :D fajna sprawa co nie? :P

jak ty to zrobiłeś??? ale jest bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostało nakręcone telefonem komórkowym ;D Nie no żartuję :) zrobiłem to programem Game Cam, a potem w Windows Movie Maker :>
PolishWerewolf ==> A to dopiero okładka gry :P Mi się wydaje, że fajne będą też te Settlersy, ale na swój sposób :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:00, Kamil.i.Maciek napisał:

PolishWerewolf ==> A to dopiero okładka gry :P Mi się wydaje, że fajne będą też te Settlersy,
ale na swój sposób :]


Może i będą. Ja tam jednak jestem zwolenników Settlers I -> Settlers IV. HotK można powiedzieć, że dla mnie nie istnieje. Mam ją, przeszedłem. Ale bez jakiegoś większego entuzjazmu... To był RTS, a nie The Settlers. Z Settlersami miało wspólną tylko nazwę. Nic więcej.

I wiem że to tylko okładka. Jednak grafika nie jest już Settlersowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten Settlers HotK to mi się podoba, ale tylko dlatego, że jest na prawdę bardzo fajna atmosfera w grze przez internet :) Są zasady, masz czas na rozbudowę osiedla wszystko tak fajnie zagospodarowane :)
Czy ja wiem czy taki zwykły RTS...:D
Można zrobić właśnie coś bardzo fajnego ;) Niedługo się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:00, Kamil.i.Maciek napisał:

To zostało nakręcone telefonem komórkowym ;D Nie no żartuję :) zrobiłem to programem Game Cam,
a potem w Windows Movie Maker :>
PolishWerewolf ==> A to dopiero okładka gry :P Mi się wydaje, że fajne będą też te Settlersy,
ale na swój sposób :]

a będziesz robił filmik settlersów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:28, darth 16 napisał:

a będziesz robił filmik settlersów??

Oczywiście! :D Właśnie taki miałem plan ;) Ale postanowiłem potrenować na Heroes V, a teraz?
Wiem co i jak i zaczynamy robić Settlersów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:36, Kamil.i.Maciek napisał:

> a będziesz robił filmik settlersów??
Oczywiście! :D Właśnie taki miałem plan ;) Ale postanowiłem potrenować na Heroes V, a teraz?
Wiem co i jak i zaczynamy robić Settlersów :D

jak zrobisz to daj link z chęcią oglądne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:37, darth 16 napisał:

którą najlepiej???


Wiesz to zależy :) Od grubości portfela i od zależności czy jesteś starym fanem Settlersów i grafika w 2D Ci nie przeszkadza czy też stawiasz na szybkość rozgrywek, chcesz poznawać ludzi w internetowych rozgrywkach i lubisz efekty pogodowe typu śnieżyca itd..;)
To wszystko zależy od twoich upodobań :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:40, PolishWerewolf napisał:

Nie wygląda mi to na Settlersy :/ Żadne... W niczym ich nie przypominają, ale dobra.


Właśnie mnie też nie. Może oprócz tego, że jakieś budynki i miasto, ale mury?! W dodatku z tymi szyldami to mi na myśl przychodzą raczej Knights&Merchants xD

Dnia 12.10.2006 o 15:40, PolishWerewolf napisał:

Ja takim Settlersom mówię krótkie i stanowcze NIE.


Mimo wszystko ja bym się wstrzymał z ostatecznymi ocenami. Jak już pisałem zaufam twórcom :)

Dnia 12.10.2006 o 15:40, PolishWerewolf napisał:

A o grze HotK też nie słyszałem. Obowiązuje tylko pełna nazwa S:HotK, lub nazwa robocza SV
:)


Dla mnie ta gra nie przypomina Settlersów, więc pominięcie ich w nazwie wydaje mi się uzasadnione ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 23:24, Bedwyr napisał:

Właśnie mnie też nie. Może oprócz tego, że jakieś budynki i miasto, ale mury?! W dodatku z
tymi szyldami to mi na myśl przychodzą raczej Knights&Merchants xD


No właśnie... W żadnych Settlersach nie było murów :/

Dnia 12.10.2006 o 23:24, Bedwyr napisał:

Mimo wszystko ja bym się wstrzymał z ostatecznymi ocenami. Jak już pisałem zaufam twórcom :)


No może i racja... Poczekam jeszcze trochę :)

Dnia 12.10.2006 o 23:24, Bedwyr napisał:

Dla mnie ta gra nie przypomina Settlersów, więc pominięcie ich w nazwie wydaje mi się uzasadnione


Biorąc taki tok rozumowania, to się z Tobą w pełni zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers 2 jako najlepsza ze wszystkich części jest perełką i remake który został stworzony po to by Cieszyć fanów tej właśnie odsłony jest conajmniej ciekawy. Mi na wstępie nie pasują dwa fakty: Engine z Setllers V (w ogóle jakiekolwiek nawiązania do V są tylko szkodą dla tego remake), brak statków które przecież w dwójce były świetne!!

P.S
K&M masz w filmiku małą literówkę - "thenks for watching", taki mały błędzik bo w końcu nikt nie jest idealny. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 08:03, s2nto napisał:

K&M masz w filmiku małą literówkę - "thenks for watching", taki mały błędzik bo w końcu nikt
nie jest idealny. :))


Ah ten angielski ;) Ale powiem Ci, że tak wszyscy piszą pod koniec filmu :) Zaczynają zdanie z dużej litery :P Czyżby się wszyscy mylili? :)
A co tam! Następny dotyczący Settlerów będzie lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować