Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

A kto powiedział, że nie będę grać? :)

Jeśli gra będzie dobra, nawet jak to będzie porażka z Settlersów, a będzie dobrą strategią to będę grać. Jak ją kupię... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:46, s2nto napisał:

Osadnicy zapowiadają się genialnie!! Tylko brak mi ukazanego aspektu wojny... :>


Podejrzewam, że w niedalekiej przyszłości ukażą jakąś bitewkę :>> Na pewno gra będzie super, a tryb bitwy prosty i szybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakas dobra taktyke...

Jestem w podbramkowej sytuacji. Jest waski przesmyk i za nim 2-3 Zamki wroga, +2 wierze conajmniej gesto wybudowane.. choc mam samych generałow nie moge sie wbic na ich teren... niestety miedzy nami jest przesmyk gorski... i nie moge wybudowac zabardzo katapult, gdyz koles ma tyle luda, ze choc sam mam kilka zamkow to bez problemowo przebija sie do mnie, a ja nie moge do niego ;\

Chodzi mi o bodajze 5, albo 6 mape...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 15:59, Night Elf napisał:

Macie jakas dobra taktyke...

Jestem w podbramkowej sytuacji. Jest waski przesmyk i za nim 2-3 Zamki wroga, +2 wierze conajmniej
gesto wybudowane.. choc mam samych generałow nie moge sie wbic na ich teren... niestety miedzy
nami jest przesmyk gorski... i nie moge wybudowac zabardzo katapult, gdyz koles ma tyle luda,
ze choc sam mam kilka zamkow to bez problemowo przebija sie do mnie, a ja nie moge do niego
;\

Chodzi mi o bodajze 5, albo 6 mape...

a o których settlersach muwisz? bo jak o piątce to jest inna droga tylko tzba się rozejżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowie o tych starych nowych settlersach 2 3D...

Dnia 23.10.2006 o 14:46, Midnajt napisał:

> Chodzi mi o bodajze 5, albo 6 mape...
a o których settlersach muwisz? bo jak o piątce to jest inna droga tylko tzba się rozejżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mały problemik...
otoz mam bardzo rozwinieta wioske... i mam ponad 500 tragarzy (i jeszcze jakis 50 wolnych osadnikow)... ale nadal wiele potrzebnych surowcow stoi w miejscu... tragarze ich nie przenosza... tzn przenosza ale nei wszyscy... prawie 1/3 tragarzy sobie "siedzi" i zbija baki... nie wiem czy w Settlers 4 jest jakas blokada ze nie wszyscy tragarze pracuja czy jak? na zmiany?:P caly czas dobuduwuje nowe siedziby i zwieksza ilosc tragarzy... ale to nic nie daje... to hamuje rozwoj mojej osady :/
Jesli ktos wie jak to rozwiazac (jak przyspieszyc transport) to prosze o pomoc...

z gory dziekuje,
Ondrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze, pokasowałeś stare rezydencje czy nie? Jak tak, to Ci strajkują i nie będa pracować.

Pytanie drugie, jakie to są materiały, czy w miejscu do którego mają być dostarczone jest miejsce na ich składowanie?

Pytanie trzecie i ostatnie. Może wystarczy zmienić kolejność noszenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnosnie strony (nie wiedzialem gdzie je wpisac) - kiedy bedzie konkurs? w newsie o konkursach urodzinowych bylo info, ze rywalizacja nie obejmuje konkursow zorganizowanych na stronach kolektywu - Guild Wars, HoMM5 i Settlers. te dwa juz ogloszono, a kiedy przyjdzie pora na settlers? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:59, PolishWerewolf napisał:

Pytanie pierwsze, pokasowałeś stare rezydencje czy nie? Jak tak, to Ci strajkują i nie będa
pracować.

Pytanie drugie, jakie to są materiały, czy w miejscu do którego mają być dostarczone jest miejsce
na ich składowanie?

Pytanie trzecie i ostatnie. Może wystarczy zmienić kolejność noszenia? :)


Otóż nie kasowalem zadnej rezydencji... mam ich aktualnie kilkanascie (moze nawet 20), miejsce jest... chodzi glownie o zloto... mam 4 przetapialnie zlota... 2 maja caly czas po 8 sztabek dwie pozostale po 2-6 sztabek zlota... glownie chce aby byly przenoszone do koszar (odleglosc niecalego ekranu przy rozdzielczosci 1024x768 - a wiec odleglosc niewielka) potrzebuje tego zlota na lepszej jakosci jednostki :P praktycznie caly czas mam tam 0 zlota... a tragarze nic sobie z tego nie robia... hehe
w kolejce tranportowania mam sztabki zlota na 1. miejscu. tak btw kolejnosc transportu powinna miec znaczenie jesli byloby za malo tragarzy i mieliby sie kierowac tym co powinni pierwsze przenosic chyba? a nie ze 1/3 siedzi w cieniu i chlodne piwko saczy :P chyba ze sie myle :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Próbowałeś dostawić drugie i trzecie koszary w pobliżu i tam nakazać produkcję jednostek trzeciego poziomu? To też czasami ma wpływ na transport. Postaw też jak najbliżej, najwyżej skasuj jakiś inny niepotrzebny budynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 06:53, PolishWerewolf napisał:

Hmmm... Próbowałeś dostawić drugie i trzecie koszary w pobliżu i tam nakazać produkcję jednostek
trzeciego poziomu? To też czasami ma wpływ na transport. Postaw też jak najbliżej, najwyżej
skasuj jakiś inny niepotrzebny budynek :)


Juz sobie jakos poradzilem z transportem: wybudowalem 2 targowiska (1 przy wytapialni, drugie przy koszarach) i osiolki mi przenosza zloto...
Ale denerwujacy dosyc taki blad, ze znaczna czesc twoich tragarzy w ogole nic nie robi... skoro jest robota to powinni ja wykonac... to jakis bug czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:05, Slave napisał:

pytanie odnosnie strony (nie wiedzialem gdzie je wpisac) - kiedy bedzie konkurs? w newsie o
konkursach urodzinowych bylo info, ze rywalizacja nie obejmuje konkursow zorganizowanych na
stronach kolektywu - Guild Wars, HoMM5 i Settlers. te dwa juz ogloszono, a kiedy przyjdzie
pora na Settlers? :P


Już niedługo ;) Musze jeszcze się dogadać z Sol w tej sprawie :D Jutro dam znać jak coś będzie wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:27, Kamil.i.Maciek napisał:

> pytanie odnosnie strony (nie wiedzialem gdzie je wpisac) - kiedy bedzie konkurs? w newsie
o
> konkursach urodzinowych bylo info, ze rywalizacja nie obejmuje konkursow zorganizowanych
na
> stronach kolektywu - Guild Wars, HoMM5 i Settlers. te dwa juz ogloszono, a kiedy przyjdzie

> pora na Settlers? :P

Już niedługo ;) Musze jeszcze się dogadać z Sol w tej sprawie :D Jutro dam znać jak coś będzie
wiadomo ;]

macie chłopaki jakąś konkretną strone na której jest wasza twórczość odnośnie settlersów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:48, PolishWerewolf napisał:

http://settlers.gram.pl jeśli Ci chodzi o oficjalną polską stronę...

Ondrii -> Może spróbuj zainstalować wszystkie patche? Ja osobiście się z takim problemem
nie spotkałem...

mam najnowszego patch''a... tzn wersja instalacyjna jest juz najnowsza... sciagalem najnowszego patcha do gry (wersja dokladnie ta sama co w wersji instalacyjnej) ale po jego instalacji gra nie chciala sie uruchomic (patch jest dla wersji 3 plytowej - gra + misje dodatkowe + trojanie i eliksir mocy - a ja mam wersje jednoplytowa juz z najnowszym patch''em) wiec nic to nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle zrobiłeś :) Wyinstaluj grę i zainstaluj ją od początku, gra The Settlers IV w edycji Platyna i Extra Klasyka posiadają najnowsze poprawki! :) Jeżeli chcesz grać przez internet i greator bbc inaczej bluebyte conect poprosi Cię o ściągnięcie nowego patcha kliknij mu, że się nie zgadzasz :)
To tyle na ten temat ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:26, Kamil.i.Maciek napisał:

Źle zrobiłeś :) Wyinstaluj grę i zainstaluj ją od początku, gra The Settlers IV w edycji Platyna
i Extra Klasyka posiadają najnowsze poprawki! :) Jeżeli chcesz grać przez internet i greator
bbc inaczej bluebyte conect poprosi Cię o ściągnięcie nowego patcha kliknij mu, że się nie
zgadzasz :)
To tyle na ten temat ;>


hehe to wiem... juz dawno to zrobilem (tzn odinstalowalem i zainstalowalem na nowo)... juz na samym poczatku podkreslilem ze extra klasyka jest juz najnowsza i ze nie dziala (bo patch dla wersji 3 plytowej, a nie jednoplytowej z EK)... inaczej chyba bym nie gral przeciez... hehe ale pisalem o tym ze sciagnalem kiedys tam patch''a i zainstalowalem go zeby rozwiac watpliwosc ze moj problem jest wynikiem wlasnie nienajnowszego patch''a :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować