Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 20:54, pro evo napisał:

musze zainstalować seetlers 3 instalować czy nie fane wielkim to niejeste!

Instaluj :) I nie miej wyrzutów sumienia ;)
PS: Uwaga właśnie kończę robić Intro z polskiej wersji gry The Settlers II 10-lecie, mam nadzieję, że się przed północą wyrobię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:06, Kamil.i.Maciek napisał:

O proszę bardzo! :) Zrobiłem intro z gry The Settlers: (10-lecie)
możecie go obejżeć o tutaj ==> http://www.youtube.com/watch?v=kSyN9RURBC4
Pozdrawiam! :)


Słaba jakość, chyba że to na moim PC tak cięło ten filmik. Co do intra to żenada - już mogli się bardziej postarać, np. odnowić intro jakie mieliśmy w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:01, s2nto napisał:

Słaba jakość, chyba że to na moim PC tak cięło ten filmik. Co do intra to żenada - już mogli
się bardziej postarać, np. odnowić intro jakie mieliśmy w dwójce.


Powiem Ci, że na moim komputerze strasznie cieło nawet na najmniejszych detalach :| Za dużą kompresje nałożyli :)
Starałem się jak mogłem ;) Niestety tak cieło, że to cud, że takie coś nagrałem :P
Mi tam się nawet podoba to intro taka niesamowita przygoda :>

PolishWerewolf==> Ty masz angielską wersje gry, po wiec mi, czy u Ciebie też intro tak strasznie się tnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:28, Kamil.i.Maciek napisał:

Powiem Ci, że na moim komputerze strasznie cieło nawet na najmniejszych detalach :| Za dużą
kompresje nałożyli :)
Starałem się jak mogłem ;) Niestety tak cieło, że to cud, że takie coś nagrałem :P
Mi tam się nawet podoba to intro taka niesamowita przygoda :>


ja gram na laptopie i intro chodzi idealnie, w ogole nie tnie. moze masz jakies programy w tle wlaczone?
jak wchodzicie w tryb multiplayer to u was tez tam jest ok. 6 osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:52, Slave napisał:

ja gram na laptopie i intro chodzi idealnie, w ogole nie tnie. moze masz jakies programy w
tle wlaczone?
jak wchodzicie w tryb multiplayer to u was tez tam jest ok. 6 osob?

W takim razie jest to wina mojego napędu a raczej nagrywarki DVD :) za wolna jest ;]
A tak jakoś chwilowo mało jest osób na multiplayer :)
ok 19 zawsze dużo ludzi gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:28, Kamil.i.Maciek napisał:

PolishWerewolf==> Ty masz angielską wersje gry, po wiec mi, czy u Ciebie też intro tak strasznie się tnie? :)


Pozwolisz że jeszcze odpowiem, mimo że Slave udzielił Ci już odpowiedzi :) U mnie nie ma żadnej zacinki na intrze. I z tego co zauważyłem, to polska wersja nie ma też lektora przy nim, który czytałby ów tekst. Bynajmniej na tym, które Ty pokazałeś :) Początkowo myślałem też, że zacinka to wina programu do nagrywania, ale skoro teraz twierdzisz, że to co innego, to rzeczywiście musi być coś innego :P I też brakowało mi tam tego lektora! Literki za małe, abym mógł je odczytać na YouTubie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:28, Kamil.i.Maciek napisał:

Mi tam się nawet podoba to intro taka niesamowita przygoda :>


Ty ją widziałeś w 10razy lepszej jakości i rozdzielce... więc niewątpliwe, że Ciebie ta historia przedstawiona w intrze porwała niż człowieka który widział jedynie rozmazane litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:12, s2nto napisał:

Ty ją widziałeś w 10razy lepszej jakości i rozdzielce... więc niewątpliwe, że Ciebie ta historia
przedstawiona w intrze porwała niż człowieka który widział jedynie rozmazane litery...


Obiecuję, że następne intro będzie już bez literek, tylko z narratorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:56, paweldomar1 napisał:

A ja mam pytanie do Kamila.i.Maćka :
Czy w polskiej wersji Settlers 2: dzięsięcolecie można grać w 2 osoby na 1 kompie?? Jak tak
to pewnie sobie kupię:D

Niestety nie :( Długo szukałem tej opcji i czegoś takiego nie ma! :|
Ale za to jest niesamowita gra przez internet :) Jeżeli masz stałe łącze z internetem to na pewno gra przypadnie Ci do gustu! :>

Już sobie nawet pograłem pierwszy raz i wygrałem z jakimś Niemcem :D po prostu niesamowita zajawka pokazać takiemu pseudo strategikowi kto tutaj rządzi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 16:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Już sobie nawet pograłem pierwszy raz i wygrałem z jakimś Niemcem :D po prostu niesamowita
zajawka pokazać takiemu pseudo strategikowi kto tutaj rządzi! :P


to mozesz przekazac jakies strategie ataku? to jest troche nie fair jak atakuje komputera, bo jezeli zaatakuje 11 zolnierzami i kilku im zabije, to jezeli ma na tyle piwa i calej reszty, to ciagle dochodza nowi zolnierze a ja juz wiecej nie moge wyslac w jednym ataku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:27, Magwisienka napisał:

grał juz ktos w dziesiątą rocznicę? jezeli tak to jakie sa wasze odczucia? fajna gierka?


Nie lepiej samym zagrać niż sugerować się opinią innych? Demo waży nie ponad 200mb. Masz możliwość godziny grania, a przez ten czas większość Twoich pytań zostanie rozwianych. Tak było w moim przypadku. ;)

http://www.gamestar.pl/ftp/prcogram.asp?id=3143&sys=gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:37, s2nto napisał:


Nie lepiej samym zagrać niż sugerować się opinią innych? Demo waży nie ponad 200mb. Masz możliwość
godziny grania, a przez ten czas większość Twoich pytań zostanie rozwianych. Tak było w moim
przypadku. ;)



grałam już w demko, ale chciałabym poznać wasze opinie o pełnej wersji gry. warto było wydać te 5 dych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pewien problem z demem do nowych settersów, po instalacji, kiedy chce uruchomić grę wyskakuje mi błąd - "Uruchomienie tej aplikacju nie powiodlo się, ponieważ nie znaleziono MSVCR71.dll".
Nie wie ktoś jak to rozwiązać?? Grę juz zamówiłem, ale dostane ją dopiero w czwartek, a chciałem zobaczyć ja ta gra wygląda.

z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:13, virus111 napisał:

Witam,
mam pewien problem z demem do nowych settersów, po instalacji, kiedy chce uruchomić grę wyskakuje
mi błąd - "Uruchomienie tej aplikacju nie powiodlo się, ponieważ nie znaleziono MSVCR71.dll".
Nie wie ktoś jak to rozwiązać?? Grę juz zamówiłem, ale dostane ją dopiero w czwartek, a chciałem
zobaczyć ja ta gra wygląda.

Robi się to tak :)
1.Start ==> Wyszukaj, wpisujemy MSVCR71.dll klikamy wyszukaj.
2.Znalazł nam na dysku plik MSVCR71.dll klikamy na niego raz prawym klawiszem i wciskamy kopiuj.
3.Otwieramy Eksplorator Windows i wchodzimy tak Mój komputer C:\Program Files\Ubisoft\Funatics\The Settlers II 10 -lecie\bin i tam wklejasz ten plik MSVCR71.dll.
4. Zamykasz wszystko i klikasz na ikonkę Settlers :)

Możesz się już wtedy cieszyć dobrą grą!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować