Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 17:47, Azazell3 napisał:

zmieniły się wymagania jejj pisz ;( bo tu szajby dostaje ;(

Angielska wersja dopieroo w Listopadzie ???????? oszaleli :(


Czekaj, ja normalnie mam świetny materiał filmowy tylko muszę jeszcze sporo rzeczy pozałatwiać jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z obietnicą to ten materiał powinien już być w dniach 17-21 Lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:34, Sarakin napisał:

Dobra to teraz ja mam pytanie. Czy istnieje polska wersja edytora map do V części setków?


Nie ma jeszcze takiej. Tutaj mogę Cię pocieszyć, że jeżeli uda mi się wzmocnić swoją pozycję witryną settlers.gram.pl to postaram się z rekrutować wspaniały zespół tłumaczących (których wynagrodzę za ciężką pracę) i wszystko uzgodnić z firmą Blue Byte. Postaram się jeszcze do tego poradnik napisać.
Póki co wracam do pianina :) Mam zamiar zagrać cały album Linkin Parku Minutes to Midnight, zobaczymy, może coś z tego będzie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek --> ok ;)

zastanawiam się jesli najpierw odbędzie się premiera S6 w niemczech to czy ona bedzie zawierała w sobie angielski teksty i mowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 07:34, Azazell3 napisał:

zastanawiam się jesli najpierw odbędzie się premiera S6 w niemczech to czy ona bedzie zawierała
w sobie angielski teksty i mowe??


Zawsze mieli tak, że i lektor jak i tekst był po niemiecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:05, Azazell3 napisał:

Kamil.i.Maciek --> zdradz mi chociaz te wymagania :( choćby na GG - 2236860 :) bo nie wytrzymam
!! .. Proszę!


Wymagania będą bardzo podobne do gry Anno 1701 tylko z lepszą grafiką :)
Oczywiście wiadomo czym lepszy komputer to tym lepiej "system" dostosuje się lepszą jakością do Twojego komputera :) Dostałem też zapewnienia, że spokojnie gra powinna pójść na 1,9 GHz i 512 MB ramu, najważniejsze to posiadać kartę graficzną, która obsłuży shader-a 3.0

Pozdrawiam.
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:13, Kamil.i.Maciek napisał:

> Kamil.i.Maciek --> zdradz mi chociaz te wymagania :( choćby na GG - 2236860 :) bo nie
wytrzymam
> !! .. Proszę!

Wymagania będą bardzo podobne do gry Anno 1701 tylko z lepszą grafiką :)
Oczywiście wiadomo czym lepszy komputer to tym lepiej "system" dostosuje się lepszą jakością
do Twojego komputera :) Dostałem też zapewnienia, że spokojnie gra powinna pójść na 1,9 GHz
i 512 MB ramu, najważniejsze to posiadać kartę graficzną, która obsłuży shader-a 3.0

Pozdrawiam.
K.



a to luzik pewnie na moim Athlon 64 3000, 1gb ram, galaxy gf 7600 zalman pogram nawet i może prawie na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:07, Azazell3 napisał:

Czy Settlers 10lecie - coś nowego wniosło w porównaniu do starej wersji Settlers 2 ? oprócz
grafiki oczywiście :)

Grę po necie i inną fabułę, i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:12, Paweł10 napisał:

> http://www.gamershell.com/ <-- stąd spróbuj sciągnąć

Na tej stronie mogłem obejrzeć film, ale to mi wcale nie wygląda na settlersy:/

Ja Ci powiem jedno! :) Mam wersję beta tej gry i ma coś naprawdę wspólnego ze starymi dobrymi Settlersami. Wiesz co to jest? Grywalność! :-) Jest tak samo dobrze grywalna jak poprzednie części, serio! :) I ładna grafika czy też zmienione reguły gry wcale nie przeszkadzają dobrej zabawie.

Dnia 11.07.2007 o 08:12, Paweł10 napisał:

a tu też będzie się budować domki powiększające teren?

Tak, teren będzie się powiększać, ale to będzie zależne od Twojej siły militarnej oraz innych fajnych czynników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:47, Azazell3 napisał:

zmieniły się wymagania jejj pisz ;( bo tu szajby dostaje ;(


Hurra! Znamy już wymagania do gry Settlers VI! I znowu szybsi od gry-online ^^

Powiem Wam szczerze. Chłopaki z Blue Byte postarali się, znaleźli świetny sposób na zmodyfikowanie kodu i mamy cudowną grę w niskich wymaganiach!

Ciekawi czy wasz komputer podoła najlepszej strategi 2007 roku? To zapraszam! http://settlers.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 03:26, Kamil.i.Maciek napisał:

> zmieniły się wymagania jejj pisz ;( bo tu szajby dostaje ;(

Hurra! Znamy już wymagania do gry Settlers VI! I znowu szybsi od gry-online ^^

Powiem Wam szczerze. Chłopaki z Blue Byte postarali się, znaleźli świetny sposób na zmodyfikowanie
kodu i mamy cudowną grę w niskich wymaganiach!

Ciekawi czy wasz komputer podoła najlepszej strategi 2007 roku? To zapraszam! http://settlers.gram.pl



dzięki za informację !! Bóg ci to wynagrodzi !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować