Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

aha sory za spam ale zapomniałem dodać że wymagania i pierwszy trailer macie na moim blogu zapraszam do komentowania

PS. czemu nie ma opcji edytuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 02:16, Kamil.i.Maciek napisał:

> A tu nie powinno być "Settlers VI"???


Na innej stronie znalazłem ten sam tekst z tym samym błędem... Skopiowałeś to?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:59, Paweł10 napisał:

Na innej stronie znalazłem ten sam tekst z tym samym błędem... Skopiowałeś to?? :D


No fajne :/ Bo teraz mam już problemy autorskie przez ten nowy layout :| Zgłaszałem to gram.pl, ale oni dalej swoje...:/

Tekst informacyjny został przetłumaczony z niemieckiej strony siedler-welten (świat osadników) :-)
To byłą pierwsza strona, która miała bardzo dużo ciekawostek na temat szóstki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 06:06, Meriv napisał:

aha sory za spam ale zapomniałem dodać że wymagania i pierwszy trailer macie na moim blogu
zapraszam do komentowania

Fajny wpis :-) Polecam Ci nowy trailer, bo wydaje mi się, że go w ogólne nie widziałeś :P http://pl.youtube.com/watch?v=dLeP9oppU3s

Dnia 22.07.2007 o 06:06, Meriv napisał:

PS. czemu nie ma opcji edytuj ?

Na forum gram.pl nie ma czegoś takiego. Czemu? Tego nie wiem, ale nieważne, niedługo wystartuje oficjalne forum settlers.gram.pl, tam będzie możliwość edytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 16:37, Kamil.i.Maciek napisał:


A z Settlers II 10th Anniversary też tak można?
Jak tak, to podaj link, bo ja szukałem chyba z godzinę i nie znalazłem(jak włączyłem stronę cdproject, to do settlers 3 też nie mogłem sam znaleźć:D)
Chciałbym sobie w to pograć przez internet:)
A może przyjdziesz do mnie i poszukasz mi cd keya, albo przeszukaj wszystkie śmietniki i wysypiska śmieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:13, Michałek1000 napisał:


> http://www.cdprojekt.pl/cda_settlers3.asp

A z Settlers II 10th Anniversary też tak można?


Niemożna bo to piractwo. A na forum piractwo = ban

Dnia 22.07.2007 o 22:13, Michałek1000 napisał:

Jak tak, to podaj link, bo ja szukałem chyba z godzinę i nie znalazłem(jak włączyłem stronę
cdproject, to do settlers 3 też nie mogłem sam znaleźć:D)

Bo CDP sprzedaje gry a nie daje linki.

Dnia 22.07.2007 o 22:13, Michałek1000 napisał:

Chciałbym sobie w to pograć przez internet:)

:)

Dnia 22.07.2007 o 22:13, Michałek1000 napisał:

A może przyjdziesz do mnie i poszukasz mi cd keya, albo przeszukaj wszystkie śmietniki i wysypiska
śmieci:D

CD-key?? CD-key zawsze jest na pudełku z grą , bądź na na/w środku instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z Settlers 3, to nie piractwo?
To co ja mam teraz zrobić-gry nie zarejestrowałem, pudełko zgubiłem, została mi sama płyta...

PS. Długo nie odpisywałem, bo nie mogłem się zalogować na forum(kliknąłem zaloguj i od razu mnie wylogowywało...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:30, Michałek1000 napisał:

A z Settlers 3, to nie piractwo?
To co ja mam teraz zrobić-gry nie zarejestrowałem, pudełko zgubiłem, została mi sama płyta...



Trudno, kup nowych settlersow :P, zgubiles pudelko to sie juz nie zarejestrujesz;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 22:38, barteksar napisał:

Trudno, kup nowych settlersow :P, zgubiles pudelko to sie juz nie zarejestrujesz;/.


To daj pieniądze:D
Mam jeszcze raz tracić na to, co mam?
A jakbym kupił Vikingów i miałbym z tamtąd cd ket, to by działało?
A do Vikingów trzeba będzie mieć zwykłe settlers II 10th Anniversary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:42, Michałek1000 napisał:

To daj pieniądze:D

lol :P daj se spokój w sklepe gram.pl po 24 PLN gra lata jeszcze rozumiem, gdyby kosztowała 129 PLN, aczkolwiek wcale to Cię nie upoważnia do propagandowania piractwa. Co do S3, gra była wydana w gazecie CD-ACTION i dzięki współpracy z CDP powstała możliwość pobrania kodów, gdyż nadrukowanie oddzielnego na każdy egzemplarz gazety jest strasznie czasochłonny i nieopłacalny ;)
Settlers 3 to już starsza gra, której wykład już dobiega końca, w roku 2000 sprzedano 2,8 miliona egzemplarzy tej strategi na całym świecie, - to tak dla tych co są ciekawi :)

Dnia 22.07.2007 o 22:42, Michałek1000 napisał:

pudełko zgubiłem, została mi sama płyta... Mam jeszcze raz tracić na to, co mam?

Kochany Ty normalnie na Cracku jeździsz, po drugie jakbyś miał oryginał to dobrze byś wiedział, że kod znajduje się na okładce z tyłu instrukcji i podczas instalacji na samym początku trzeba takowy serial wpisać :)

Dnia 22.07.2007 o 22:42, Michałek1000 napisał:

A jakbym kupił Vikingów i miałbym z tamtąd cd ket, to by działało?

Na oryginałach wszystko pięknie działa :)

Dnia 22.07.2007 o 22:42, Michałek1000 napisał:

A do Vikingów trzeba będzie mieć zwykłe settlers II 10th Anniversary?

Tak, bo Wikingowie są nakładką na podstawkę.

Dnia 22.07.2007 o 22:42, Michałek1000 napisał:

przeszukaj wszystkie śmietniki i wysypiska śmieci:D

Sam sobie przeszukaj ;] Przy okazji pozbieraj trochę złomu, sprzedaj go i będziesz miał na grę ;)) Proste co nie? :D

lol :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wytlumaczyć jak zajmować wyspy? Jestem na 7 misji egipskiej w settlers 3 i tam musze zająć wyspy niestety nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:03, tweeety napisał:

Czy ktoś mógłby mi wytlumaczyć jak zajmować wyspy? Jestem na 7 misji egipskiej w settlers 3
i tam musze zająć wyspy niestety nie wiem jak :(


Zbuduj statek i popłyń na wyspę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj 2 statki:handlowy i prom.Promem Zabierz na wyspę przynajmniej 20 pionierów niech zajmują teren.Przez ten czas okrętem handlowym przetransportuj na nową kolonie 5 łopat, 5 młotków,2 siekiery,piłę,4 kilofy oraz po 35 ładunków drewna i kamienia.Gdy pionierzy zajmą wystarczająco duży teren zbuduj małą lub średnią rezydencję(!!!) chatę kamieniarza,chatę drwala i tartak.No dalej to już standardowe rozwijanie swojej osady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers II 10th Anniversary

Da się coś zrobić, żeby edytor map się nie zacinał, bo nie mogę zrobić żadnej mapy?
Gra się wcale nie zacina, a jak w edytorze jest dużo rzeczy, to tak się tnie, że nic nie można zrobić...
Map ze starego S2 też nie mogę mieć, bo tam kopalnie budowało się na górach, a tu na górskiej łące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie: Podaj opis problemu.

Taka informacja niestety uniemozliwia odpowiedzenie na pytanie. Postaraj sie opisac swoj problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:16, Paweł10 napisał:

Settlers II 10th Anniversary

Da się coś zrobić, żeby edytor map się nie zacinał, bo nie mogę zrobić żadnej mapy?


Ile masz miejsca na dysku? Próbowałeś zrobić Defragmentacje? Czasem pomaga, a czasem nie, bo problem leży gdzie indziej ;]

Dnia 24.07.2007 o 20:16, Paweł10 napisał:

Gra się wcale nie zacina, a jak w edytorze jest dużo rzeczy, to tak się tnie, że nic nie można
zrobić...

Spróbuj zapisać pracę wyłączyć program i go jeszcze raz włączyć otwierając zapisaną pracę. Może pomoże

Dnia 24.07.2007 o 20:16, Paweł10 napisał:

Map ze starego S2 też nie mogę mieć, bo tam kopalnie budowało się na górach, a tu na górskiej
łące...


Hym... Teraz mam trochę projektów na głowie, pod koniec lipca powinno już wiele fajnych rzeczy ruszyć.
Wtedy popracuje nad bazą map i poprzenoszę Ci te stare mapy na nową grę :-)
Póki co polecam Ci ten serwis http://www.siedler-maps.de/s2maps/1/index.htm?sortby=date&sortorder=DESC&sid=bd3e366c0d351f7d61a0b729fde5ee92
z tond pobierzesz bardzo dużo fajnych map, Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:29, SSebaSS napisał:

Klikam na ikonkę pokazuje obrazek z bohaterami i... nic.

Zrób tak:

Menu Start\Wszystkie Programy\Ubisoft\Blue Byte\SETTLERS - Dziedzictwo Królów\Sprawdź Wymagania Systemowe

Zrób print screena wtedy zobaczymy, czy Ci nie brakuje np DirectX 9.0c, albo czy Twoja karta graficzna współgra z grą.

Aby zrobić Print Screena wystarczy tylko kliknąć klawisz PrintSc SysRq - nad klawiszem Insert, a potem otworzyć painta i wcisnąć wklej zapisując jako nazwę w pliku jpg. na końcu wklejasz obrazek na forum :-)

20070725024130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować