Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 20:29, SSebaSS napisał:

Klikam na ikonkę pokazuje obrazek z bohaterami i... nic.


Kompletnie nic nie wyskakuje? Żaden komunikat? Nie ma żadnych error coś tam coś ==> 032380020? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 02:32, Kamil.i.Maciek napisał:

Ile masz miejsca na dysku? Próbowałeś zrobić Defragmentacje? Czasem pomaga, a czasem nie, bo
problem leży gdzie indziej ;]


Tam gdzie mam zainstalowaną grę, mam 15GB Wolnego (TDU dużo zajmuje...)

Dnia 25.07.2007 o 02:32, Kamil.i.Maciek napisał:

Spróbuj zapisać pracę wyłączyć program i go jeszcze raz włączyć otwierając zapisaną pracę.
Może pomoże


Jak włączę edytor i wczytam jakąś mapę, która już była zrobiona, to się strasznie zacina, więc nie próbuję robić swojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ''''S2'''' widać obrazek z bohaterami który pokazuje się na kilka sekund po kliknięciu na ikonkę.Potem znika i nic.
Na ''''S'''' jest konfiguracja o którą prosiliście.

20070725183120

20070725183229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:34, SSebaSS napisał:

Na ''''S2'''' widać obrazek z bohaterami który pokazuje się na kilka sekund po kliknięciu na
ikonkę.Potem znika i nic.
Na ''''S'''' jest konfiguracja o którą prosiliście.


Próbowałeś już reinstalować grę? Czy gra wcześniej chodziła bezbłędnie i nagle coś się stało?
Napisz też do pomocy technicznej CDP www.gram.pl/pomoc i wypełnij ankietę (tam chłopaki mają lepsze warunki do pracy i trochę lat praktyki z problemami czysto technicznymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstalowałem około 3 razy ale nic nie pomogło.Wcześniej działała,grałem około 2 miesięcy(Boże narodzenie 2006-Koniec ferii zimowych 2007)Wielke dzięki choćby za to,że się staraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:16, SSebaSS napisał:

Iskierka nadziei,wyskoczył błąd ;]

To wina systemu, prawdopodobnie jakiś plik .exe próbuje się uruchomić i nic z tego - są różne tego przyczyny czasem nawala gg, czasem przeglądarka IE

Zobacz ten temat może Ci pomoże ==> http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=31527&hl=pamiec%20nie%20moze%20byc&st=15

Aczkolwiek posiadając Windowsa XP też miałem nie raz takie errory wtedy robiłem format dysku i ściągałem Service Pack2, jak pamiętam chodziło dobrze przez ok 5 miesięcy :)

Czy inne gry/programy też się nie uruchamiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde odinstalowalem settlersy 2 10 lecie bo mialem formata zainstalwoalem z mysla o pograniu gra sie wlacza elegancko ale strasznie wielka rozdzielczosc ze piksele wyskakuje na cm a potem sie rwie jak sie przy obrazku :( co moze byc grane ? wlasnie próbuje ją przeinstalowac zobaczymy czy cos da
prosze pomóżcie bo bez S2 życeie traci sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf dziala mam pytanie czy po odinstalowaniu S2 Xlecie musze rejestrowac sie jeszcze raz na uBi com zeby grac przez neta ??? bo wpisuje swoje dane z haslem i nie dziala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:44, Fajeczka napisał:

Uf dziala mam pytanie czy po odinstalowaniu S2 Xlecie musze rejestrowac sie jeszcze raz na
uBi com zeby grac przez neta ??? bo wpisuje swoje dane z haslem i nie dziala......


A patcha masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:06, Kamil.i.Maciek napisał:

> Uf dziala mam pytanie czy po odinstalowaniu S2 Xlecie musze rejestrowac sie jeszcze raz
na
> uBi com zeby grac przez neta ??? bo wpisuje swoje dane z haslem i nie dziala......

A patcha masz? :)



No nie ale pamietam ze jak patcha nie mialem to sie dalo wlaczyc rozgrywke przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:29, Fajeczka napisał:

No nie ale pamietam ze jak patcha nie mialem to sie dalo wlaczyc rozgrywke przez neta


W Dziedzictwo Królów też się kiedyś dało, a teraz nie ma takiej możliwości :) Wgraj patcha, powinien pomóc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sproboje tylko ze ja nie iwem czy wszystlko dobrfze wpisalem :( bo kurde zapomnialem znam login hasla nie :( da sie jakos odzyskac wrazie czego ???

Mi wyskakuje okienko że nieprawidlowy login lub haslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:51, Fajeczka napisał:

Mi wyskakuje okienko że nieprawidlowy login lub haslo...

Spróbuj je sobie przypomnieć :-)

Ja teraz jestem zbyt zmęczony, by coś znaleźć, jutro poszukam, obiecuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytor do SII 10th... mi działa, ale tylko jak mam bardzo przybliżoną kamerę, jak oddalę trochę, to strasznie się zacina...
Ja teraz sobie gram na mapie Europy:) Była niedobra, bo zaczynałem w innym miejscu niż chciałem, więc zmieniłem sobie to na edytorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować