Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Mam mały problem z misja w settlers dziedzictwo królów "Zamek starego króla" Juz kilka razy próbowałem i nie moge nic zrobic ledwo zaczynam wydobywac surowce to juz mnie atakuja ci rozbójnicy przez jezioro i praktycznie juz nic nie moge zrobic czy jest na to jakas szybka rada prosił bym o jak najszybsza pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zobaczcie co znalazłem - Kawałek starej recenzji gry The Settlers IV - I czasem się zastanawiam czego tak naprawdę ludzie chcą :)

Przyznam, że do kolejnych "Osadników" mam mocno mieszane uczucia. Owszem, jest to zdecydowanie najlepsza gra z serii. Niemalże do perfekcji doprowadzono interfejs, system ekonomiczny, wymyślono niezłe scenariusze. Jednak cały czas jest to ta sama gra. Jeśli ktoś grał tylko w pierwszą jej część, to bez większych problemów mógłby przesiąść się do "czwórki". To dobrze, że wszystko jest tradycyjne, jasne i przejrzyste, jednak po kilku latach można by wymagać czegoś więcej niż tylko bardzo rozbudowanego systemu misji dodatkowych - a takie wrażenie sprawia S4. Choć zarówno starzy wyjadacze jak i nowicjusze będą z gry zadowoleni, muszę jednak postawić 7. Niestety, nie jest to produkt, który "trzeba mieć" czy też "gra przełomowa". Może wynika to z wrodzonej niechęci jej autorów do eksperymentowania z dochodowymi tytułami, może scenarzyści się już wypalili, może należy postawić na nowy zespół? Widać, że w tym przypadku zespół skupił się przede wszystkim na technicznej stronie gry (faktycznie, przedstawia się doskonale), odpuszczając sobie rozbudowę całej jej koncepcji. Tak czy inaczej, serii THE SETTLERS nie zaszkodziłby powiew świeżego powietrza. Na to jednak przyjdzie nam poczekać do piątej części.

Ocena: 7 / 10


Po prostu chce mi się śmiać z tej recenzji :) - Widać, że człowiek nie wie co by chciał.
No ale dobra stało się zrobili nowego Settlersa Dziedzictwo Królów mi się bardzo podoba jak by co :) i tego autor komentarz jest taki

The Settlers V nie jest już tym Settlersem co dawniej, a szkoda!

Później coś tam dalej pisał ;)
No po prostu lol - ludzie normalnie szukają zaczepki i tak źle i tak źle.
A ja powiem Wam, że mam na to lekarstwo :) gram we wszystkie części, w każdą po trochu i każdą bardzo lubię ^^ i nikt, ani nic tego nie zmieni! :-)

A teraz uciekam do pracy :P
Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek --> wiesz hm napiszę tak:

Settlers I - Rewolucja ! po prostu gra rewolucyjna .. ile ja nocy straciłem na tej grze:) i to jeszcze na Amidze. Zaliczam tą część do najlepszych gier wszech czasów. Najlepsza część ze wszystkich Settlersów. Miała taki swój klimacik i z miłą chęcią oglądałeś jak osadnicy przemieszczali się nosząc ciężkie materiały z miejsca do miejsca :)
Ocena: 10/10
Settlers II - Też bardzo udana część Settlersów ale niestety ze względu i na szkołę i na to , że w tym czasie gdy wyszły settlersiki to pojawiło się sporo innych atrakcyjnych gier .. I jakoś tej części mało poświęciłem czasu i żałuję.
Ocea 9/10
Settlers III - Także udana gra część z tym, że bardzo bolało mnie to że nie było już scieżek :( to był dla mnie największy minus ale nawet bardzo udana produkcja .. grałem dłuugo.
Ocena 8/10
Settlers IV - Nio niestety zawiodłem się na tej grze :(, Jakiś zły czarnoksiężnik zamienia ziemie aby zdobyć całą ziemię.. Taka straszna bajeczka :( .. grafika bardzo ładna jak na settlersy.. miała nawet takowy klimacik ale próbowałem kilka razy w nia grać ale niestety po prostu to część nie dla mnie ..
Ocena 5/10
Settlers V - Tak na serio to co to jest ? To na pewno nie Settlersy :( .. tylko tytułem się wiąże z poprzedniczkami a tak? to typowy RTS jak Age of Empires :( .. Czysta komercha :( .. No ale po pewnym czasie spojrzałem na tą grę z innej perspektywy i próbowałem zapomnieć jaki tytuł ma gra i jako RTS to nawet bardzo udana produkcja .. wciąga i ma klimat ! taki średniowieczny... ale no bodajże po 5 misji już mi się znudziło :)
Ocena: 7/10
Settlers II- 10 lecie Bardzo fajny remake lecz mogli chociaż dodać jakieś nowe elementy do gry :( bo tak to niestety gra potrafi znużyć .. ale też udana część .. ale jakoś w nią długo nie grałem więc nie mam ostatecznej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:33, Kamil.i.Maciek napisał:

Hehe zobaczcie co znalazłem - Kawałek starej recenzji gry The Settlers IV - I czasem się zastanawiam
czego tak naprawdę ludzie chcą :)

Przyznam, że do kolejnych "Osadników" mam mocno mieszane uczucia. Owszem, jest to zdecydowanie
najlepsza gra z serii. Niemalże do perfekcji doprowadzono interfejs, system ekonomiczny, wymyślono
niezłe scenariusze. Jednak cały czas jest to ta sama gra. Jeśli ktoś grał tylko w pierwszą
jej część, to bez większych problemów mógłby przesiąść się do "czwórki". To dobrze, że wszystko
jest tradycyjne, jasne i przejrzyste, jednak po kilku latach można by wymagać czegoś więcej
niż tylko bardzo rozbudowanego systemu misji dodatkowych - a takie wrażenie sprawia S4. Choć
zarówno starzy wyjadacze jak i nowicjusze będą z gry zadowoleni, muszę jednak postawić 7. Niestety,
nie jest to produkt, który "trzeba mieć" czy też "gra przełomowa". Może wynika to z wrodzonej
niechęci jej autorów do eksperymentowania z dochodowymi tytułami, może scenarzyści się już
wypalili, może należy postawić na nowy zespół? Widać, że w tym przypadku zespół skupił
się przede wszystkim na technicznej stronie gry (faktycznie, przedstawia się doskonale), odpuszczając
sobie rozbudowę całej jej koncepcji. Tak czy inaczej, serii THE SETTLERS nie zaszkodziłby
powiew świeżego powietrza.
Na to jednak przyjdzie nam poczekać do piątej części.

Ocena: 7 / 10


Po prostu chce mi się śmiać z tej recenzji :) - Widać, że człowiek nie wie co by chciał.
No ale dobra stało się zrobili nowego Settlersa Dziedzictwo Królów mi się bardzo podoba jak
by co :) i tego autor komentarz jest taki

The Settlers V nie jest już tym Settlersem co dawniej, a szkoda!

Później coś tam dalej pisał ;)
No po prostu lol - ludzie normalnie szukają zaczepki i tak źle i tak źle.
A ja powiem Wam, że mam na to lekarstwo :) gram we wszystkie części, w każdą po trochu i każdą
bardzo lubię ^^ i nikt, ani nic tego nie zmieni! :-)

A teraz uciekam do pracy :P
Cya



Bardzo dobra recenzja, mi się podobała. Podzielam zdanie autora. W IV części nie było żadnej rewolucji, co najwyżej mała ewolucja. Ocena 7/10 wg. mnie zasłużona. Nie wiem co w niej takiego śmiesznego. Ja najwyżej cenię recenzje bez wazeliny w których autor pisze o dobrych i złych stronach gry.

Btw. Nie widziałem was jeszcze na lobby S3 smoki, no chyba że gracie na singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:09, Kamil.i.Maciek napisał:

> pomożecie mi :(

Mam! Znalazłem! :)
https://secure.ubi.com/login/ForgotPassword.aspx

A więc tak - Wpisujesz swój e-mail, który podałeś przy rejestracji i swoją datę urodzin - Przypomniane
hasło do gry powinno wpaść do Twojej skrzynki pocztowej.

Pozdrawiam!


hm zrobilem tak jak mowiles ale zamiast hasla mi przyszedl meil z linkiem jak klikam na ten link to mi sie pokazuje cos jakby zmiana hasla tzn mam swoj login na ubi a nizej pisze pasword a jeszcze nizej confirm pasword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:17, Fajeczka napisał:

a nizej pisze pasword a jeszcze nizej confirm pasword


Musisz wprowadzić nowe hasło
a jeszcze niżej powtórzyć to samo nowe hasło z góy - powinno zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 10:31, Sarakin napisał:

Btw. Nie widziałem was jeszcze na lobby S3 smoki, no chyba że gracie na singlu.

Bo nie mam zewnętrznego ip ^^ - Zrobię coś z tym fenomenem jak tylko zrobię pożądek na stronie + forum :)

Co do ewolucji S4 - To tak to jest jak się czyni serie monotonną - ludzie tak dziwnie narzekają na nowe części mówiąc ech to nie jest stary dobry Settlers - a co do czego nie chcą mieć ciągle tej samej monotomnej gry z trochę lepszą grafiką.

Z tego wszystkiego wynika, że ludzie naprawdę nie wiedzą czego chcą, bo ani nie chcą mieć zupełnie nowych osadników, ani też zupełnie takich samych osadników i tak się jakoś dziwnie koła zapętla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:19, Kamil.i.Maciek napisał:

I jak wszystko jest już ok?


NiE :( wpisalem swoje nowe hasło
wyskoczyl komunikat

Your password has been successfully reset.
Note: For your security, your password will never be emailed to you, and no one from ubi.com will ever ask you for your password

wlaczylem gre wpisalem login haslo i ten sam komunikat co prezd tem neipoprawny login lub haslo sprawdz czy wpsiales poprawnie ....

Powiedz mi czy jak klikasz w miejsce gdzie masz haslo wpisac to czy pokazuje ci sie gwiazdka taka *???? ?

Prosze pomóż mi to rozwikłać bo nie bede kupowal nowych settlersow ;/ zeby pograc w neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zapomniałeś swój nick?

Dnia 31.07.2007 o 18:47, Fajeczka napisał:

wyskoczyl komunikat

Your password has been successfully reset.


To znaczy, że Twoje "NOWE" hasło zostało w pełni aktywowane.

Dnia 31.07.2007 o 18:47, Fajeczka napisał:

Note: For your security, your password will never be emailed to you, and no one from ubi.com
will ever ask you for your password


Natatka: Dla Twojego bezpieczeństwa Twoje hasło nigdy nie zostanie wysłane na e-maila i ubi.com nigdy nie będzie Cię pytać via e-mail o Twoje hasło. (tak w skrócie pisze)

Dnia 31.07.2007 o 18:47, Fajeczka napisał:

wlaczylem gre wpisalem login haslo i ten sam komunikat co prezd tem neipoprawny login lub haslo
sprawdz czy wpsiales poprawnie ....


Wpisujesz swój własny login/nick
Wpisujesz nowe hasło, które przed chwilą ustawiłeś :)
Powinno pójść...

Dnia 31.07.2007 o 18:47, Fajeczka napisał:

Powiedz mi czy jak klikasz w miejsce gdzie masz haslo wpisac to czy pokazuje ci sie gwiazdka
taka *???? ?


Tak, tam gdzie wpisujemy hasło zawsze jest gwiazdka **** ******

Dnia 31.07.2007 o 18:47, Fajeczka napisał:

Prosze pomóż mi to rozwikłać bo nie bede kupowal nowych settlersow ;/ zeby pograc w neta


Jeżeli się nie uda jak wyżej Ci napisałem - zawsze możesz założyć nowe konto bez kupowania gry - Po prostu będziesz miał inny nick nic więcej :-)
Tak więc o kupowaniu nowej gry nie ma mowy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:15, Kamil.i.Maciek napisał:

Może zapomniałeś swój nick?

> wyskoczyl komunikat
>
> Your password has been successfully reset.

To znaczy, że Twoje "NOWE" hasło zostało w pełni aktywowane.

> Note: For your security, your password will never be emailed to you, and no one from ubi.com

> will ever ask you for your password

Natatka: Dla Twojego bezpieczeństwa Twoje hasło nigdy nie zostanie wysłane na e-maila i ubi.com
nigdy nie będzie Cię pytać via e-mail o Twoje hasło. (tak w skrócie pisze)

> wlaczylem gre wpisalem login haslo i ten sam komunikat co prezd tem neipoprawny login
lub haslo
> sprawdz czy wpsiales poprawnie ....

Wpisujesz swój własny login/nick
Wpisujesz nowe hasło, które przed chwilą ustawiłeś :)
Powinno pójść...

> Powiedz mi czy jak klikasz w miejsce gdzie masz haslo wpisac to czy pokazuje ci sie gwiazdka

> taka *???? ?

Tak, tam gdzie wpisujemy hasło zawsze jest gwiazdka **** ******

> Prosze pomóż mi to rozwikłać bo nie bede kupowal nowych settlersow ;/ zeby pograc w neta


Jeżeli się nie uda jak wyżej Ci napisałem - zawsze możesz założyć nowe konto bez kupowania
gry - Po prostu będziesz miał inny nick nic więcej :-)
Tak więc o kupowaniu nowej gry nie ma mowy! :-)



Hm czyli nie musze kupowac nowej kurde nei wiedzialem ze na jednym cd keyu mozna pare kont jezli tak to moge miec byle jaki nick tylko zbey grac przez neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:26, Fajeczka napisał:

Hm czyli nie musze kupowac nowej kurde nei wiedzialem ze na jednym cd keyu mozna pare kont
jezli tak to moge miec byle jaki nick tylko zbey grac przez neta ;)


hehe proszę bardzo! :) Ale tym razem postaraj się zapamiętać swoje hasło ;]
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:51, Kamil.i.Maciek napisał:

> Hm czyli nie musze kupowac nowej kurde nei wiedzialem ze na jednym cd keyu mozna pare
kont
> jezli tak to moge miec byle jaki nick tylko zbey grac przez neta ;)

hehe proszę bardzo! :) Ale tym razem postaraj się zapamiętać swoje hasło ;]
Pozdrawiam!



W takim razie napisałbyś mi jak sie zaklada konto na ubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 22:43, Fajeczka napisał:

W takim razie napisałbyś mi jak sie zaklada konto na ubi


hehe to nie na ubi.com :) Po prostu włączasz S2 10-lecie klikasz wielu graczy i tam masz opcję nowe konto. - zaraz uruchomię grę i pokażę Ci co i jak - Pograć dzisiaj nie pogramy (mam dużo roboty dzisiaj) - ale jak skończę to i owo to się tutaj umówimy oki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:41, Kamil.i.Maciek napisał:

> W takim razie napisałbyś mi jak sie zaklada konto na ubi

hehe to nie na ubi.com :) Po prostu włączasz S2 10-lecie klikasz wielu graczy i tam masz opcję
nowe konto. - zaraz uruchomię grę i pokażę Ci co i jak - Pograć dzisiaj nie pogramy (mam dużo
roboty dzisiaj) - ale jak skończę to i owo to się tutaj umówimy oki? :>


kurcze naciskam stworz nowe konto i mi sie pokazuje sprawdz nazwe uzytkownika ale gdy wpisuejk haslo login i klikam stworz konto pisze ze neiznany klucz cd ;(

PS:przypomnaielm sobei stare haslo i moge grac :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Settlers IV. Grałem sobie z kolegą przez lan (dokładniej Hamachi) i wszystko było ok. Zapisaliśmy grę. Następnego dnia chcieliśmy dokończyć grę. Wchodzę w menu ''Otwórz'' wybieram ''LAN'', następnie nasz zapis i jest wszystko ok, wyskakuje to okienko jak normalnie przy zakładaniu nowej gry, z tym, że już są gracze itd. itp. I tu jest problem. Kolega nie widzi mojego serwera! To samo dzieje się, kiedy on założy (wczyta) serwer, ja nie widzę jego. Może ma z tym coś wspólnego fakt, że w pewnym momencie gry zaczął nam co chwile wyskakiwac komunikat w stylu: ''game not synchronized anymore''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nalepiej jest się rozbudowywac ? bo gram w kampanie i mi nie wychodzi :( prawie zawsze po jakimś czasie brakuje mi kamieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować