Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

6. Proszę wpisać swój nick maksymalnie można użyć 15 znaków w tym mogą być małe litery, duże litery oraz liczby.
7. Tutaj należy wpisać swoje hasło minimum 6 znaków w tym muszą być liczby jak i litery.
8. W identycznym stylu serwer poprosi Cię o dane typu powtórzenia hasła, wprowadzenia e-maila jak i wpisanie
Imienia i Nazwiska, po zakończeniu wpisywania tych danych proszę kliknąć Stwórz Nowego Użytkownika
9. Został wyświetlony komunikat, że Stworzono Nowego Użytkownika naciśnij proszę OK :)
10.Proszę teraz kliknąć Połącz się z ubi.com

Więcej w następnym poście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11. Klikamy na pokój SiedlerKneipe -->Tam jest najwięcej graczy! :)
12a. Jesteśmy w pokoju możemy stworzyć nową grę lub porozmawiać z graczami na czacie! :)
12b. Aby się dołączyć do gry należy klikną na zielony napis! :)

Uwaga gracze o kolorze czerwonym korzystają z innej wersji gry przeważnie są to Misje Dodatkowe! :)

Mam nadzieję, że wszystko jest już jasne jak można grać przez internet :)
W razie kłopotów śmiało proszę się zgłaszać na forum.

Pozdrawiam
Kamil :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Settlers II - 10th Anniversary.
Gierka fajna (powrot do 2 czesci) ale ja mam nie maly problem, kiedy odpalam juz sama gre (nie menu gry, tylu juz sama gra) to nie wczytuja mi sie tekstury albo cos w tym stylu (widac to "dzwine cos" na screenie ;) ). Moze moja karta graficzna (radeon 9200) cos nie domaga, prosze o pomoc i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:31, Paweł10 napisał:

sobie pogram
na podzielonym ekranie:)


na podzielonym ekranie to grałem z kolegą w The Settlers (1) :d

miałem dwie myszki - jedną na PS2 a drugą na COM, albo jedną myszkę i joy''a (można tak albo tak) :) i grało się po powrocie z podstawówki... od 13 do 19 nieraz ;d

... a teraz nie mam portu COM O_o może na DOSBox dało by się emulować drugą myszkę za pomocą pada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie kiedy wreszcie CDProject ma zamiar wypuścić (jak wogóle ma zamiar) remake Settlers II.
Tak przez przypadek niemieck wersja miała premierę 7.09.2006, angileska 21.09.2006 (tu mogęsię mylić o jakiś jeden dzień w tył lub w przód) a u nas cisza. Jakby wogóle nic się nie działo. A myślę że chętnych znalazło by się sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:30, Mario Falcon napisał:

A może ktoś wie kiedy wreszcie CDProject ma zamiar wypuścić (jak wogóle ma zamiar) remake Settlers
II.
Tak przez przypadek niemieck wersja miała premierę 7.09.2006, angileska 21.09.2006 (tu mogęsię
mylić o jakiś jeden dzień w tył lub w przód) a u nas cisza. Jakby wogóle nic się nie działo.
A myślę że chętnych znalazło by się sporo.


Trzeba najpierw sie upewnic czy w Polsce bedzie wydawane i czy CDP sie tym zajmie. Jakos nie pamietam by sie tym chwalili ostatnio, a fakt faktem premiera remake''u juz byla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:29, darth 16 napisał:

pytanie jaka jest wg. was najlepsza część osadników


pierwsza to klasyka, wymagała cierpliwości i czasu (wszystko działo się tak powoli O_o ) ale była genialna i dało się grać we dwie osoby :d

druga część to była przekombinowana część pierwsza ze zmienioną grafiką... mnie nigdy to nie wciągnęło O_o

część trzecia to był powiew świeżości, była po prostu inna :) osobiście grałem w nią długie godziny

część czwarta to ponownie wariacja na temat części trzeciej ze zmienioną grafiką

... osobiście za najbardziej udaną uważam część pierwszą (niech same za się mówią długie godziny spędzone podczas grania :) ) a potem trzecią... choć to już nie było to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:37, KHRoN napisał:

część czwarta to ponownie wariacja na temat części trzeciej ze zmienioną grafiką

ale chyba tez troche ci się 4 podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 10:59, paweldomar1 napisał:

A może ktoś z was wie, czy w Settlersach II następnej generacji będzie opcja 2 graczy na 1
kompie? Dzięki za pomoc:)


Tak, jak najbardziej będzie! :)

Przy okazji chciałem Was poinformować o wywiadzie z szefem projektu gry The Settlers II: 10th Anniversary w polskim znaczeniu 10 Rocznica.

Wywiad można przeczytać pod tym adresem:
http://www.sztab.com/publicystyka-gamblerowa,Wywiad-z-Thomasem-Friedmannem---tw%F3rc%B1
-gry-Settlers-II:-10th-Anniversary,1570,1.html

Proszę skopiować powyższy adres i go wkleić do przeglądarki, specjalnie podzieliłem go by forum miało odpowiednie kształty :))
Chciałbym o tym poinformować na settlers.gram.pl, ale niestety chwilowo nie mam możliwości pisania przez zmianę serwera.
Swoją drogą...:) Zapraszam do przeczytania wywiadu, bo naprawdę można się dowiedzieć sporo fajnych rzeczy..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, zapomniałem, że czcionka tu się automatycznie pomniejsza :) w takim razie nie będę adresów dzielić, przepraszam za kolejny post pod rząd, mam nadzieję, że to rozjaśni wszystkie wątpliwości :]
http://www.sztab.com/publicystyka-gamblerowa,Wywiad-z-Thomasem-Friedmannem---tw%F3rc%B1-gry-Settlers-II:-10th-Annivers ary,1570,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W settlers 2 chyba nie będzie można grać na podzielonym ekranie:(
a ciekawe jak będą wyglądały mapy z settlers 2 przeniesione do tego nowego settlers2:)
a jaki szybki internet będzie trzeba mieć, żeby zagrać z kimś przez internet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:44, Paweł10 napisał:

W settlers 2 chyba nie będzie można grać na podzielonym ekranie:(

Właśnie, że można tak wynika z pewnego wywiadu...:)

Dnia 26.09.2006 o 18:44, Paweł10 napisał:

a ciekawe jak będą wyglądały mapy z settlers 2 przeniesione do tego nowego settlers2:)

Podobnie tylko tyle, że w 3D :D

Dnia 26.09.2006 o 18:44, Paweł10 napisał:

a jaki szybki internet będzie trzeba mieć, żeby zagrać z kimś przez internet???

Minimum 64 kb/s, ale wiecie jak to w praktyce wygląda... taka fajna podstawa do swobody to 128 kb/s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:15, Kamil.i.Maciek napisał:

> W settlers 2 chyba nie będzie można grać na podzielonym ekranie:(
Właśnie, że można tak wynika z pewnego wywiadu...:)

A to jak??? ps/2 i com, ps/2 i USB-da się tak??? a NIEMCY pisali coś na jakimś forum, ze się da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 21:08, Paweł10 napisał:

A to jak??? ps/2 i com, ps/2 i USB-da się tak??? a NIEMCY pisali coś na jakimś forum, ze się
da???


No właśnie, mój kolega ma wersję angielską i mówił mi, że nie może znaleźć opcji na grę 2 osob na jednym kompie. Ma oryginała jakby co:P Nie wiem, czy jest głupi, że nie widzi na tytułowym ekranie takiej opcji, bo nie mam jak do niego pójść, bo mam nopge w gipsie a mieszka daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować