Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Informer odkrywa najbardziej pożądane karty jesieni - znamy szczegóły dotyczące GTA V

63 postów w tym temacie

W sumie dobrze, że na razie nic nie mówią o PC bo tylko zbeszcześci skrzynkę takim GTA te R*.

3 bohaterów? Chyba trochę im za dobrze w tej firmie. Podział na odcinki, przełączanie się miedzy nimi i jeszcze czasami 3 na raz podczas jednej akcji.

LIPA.

Zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tych informacji cieszy. Ogrom świata, co zawsze jest na plus w takiego typu produkcjach, że nie wspomnę o trzech bohaterach - tak jak poprzednie części dla mnie zawsze były do przechodzenia po 5-6 razy, tak teraz nawet nie będę próbował przewidywać, ile razy będzie calak na moim koncie. ;)

Wstępnie to ja już widzę, jak tę grę ogarnę - nie będę się bawić w zamiany postaciami podczas gry, tylko będę przechodził całą kampanię jedną postacią. Czyli u mnie gra będzie zaliczona minimum trzy razy.

O tak, wstępny plan oficjalnie zaakceptowany. :)


Tylko teraz przydałby się nowy PC... ;)

Spoiler

(tak, prędzej, czy później to wyjdzie na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 22:35, Cygi napisał:

Tylko teraz przydałby się nowy PC... ;)

Spoiler

(tak, prędzej, czy później to wyjdzie
na PC)


Ja się obawiam czy pójdzie na moim lapku... Kto bedzie próbował odpalić "GTAV" (jesli się ukaże na PC) na swoim laptopie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! I wielkie brawa dla R* za odwagę. Ta seria ma taką renomę, że wystarczyłoby dodać do IV większy świat, bardziej różnorodne misje i bardziej kolorowe i ciekawsze miasto, a wszyscy byliby zadowoleni, a tymczasem R* robi prawie, że rewolucję z trójką bohaterów. Dla mnie bomba. Oby do wiosny.

@Garadon
W trakcie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 22:35, Cygi napisał:

Tylko teraz przydałby się nowy PC... ;)

Spoiler

(tak, prędzej, czy później to wyjdzie na
PC)



O to się póki co nie martw. Zanim wyjdzie na pc minie pewnie z rok albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dam radę i pokażę wszystkim że pójdzie nawet na kilkuletnim rzęchu ;P

Co do newsów- sporo tego, a jeżeli chodzi o napady na banki to w GTA IV podobał mi się strasznie i często powtarzałem tą misję więc i tutaj dobrze będzie poskakać z kilka razy w różnych okolicznościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne zastrzeżenia i obawy o ten podział pierwszoplanowych bohaterów, ale jak zwykle wstrzymam się z oceną do premiery. Boziu słodka, ja już wiem że dzień premiery GTA5 okrutnie zmasakruje moje życie towarzyskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA V nie ma co liczyć na przelotne romanse. Twórcy tłumaczą to naturą głównych bohaterów. Będą za to przyjaciele, z którymi można spędzać czas wolny od obrabiania banków

No nie... Nikt mnie tak nie irytował w czasie wykonywania misji, jak Roman trujący dupę, by iść na dziwki. Z randkami było zresztą podobnie - po dwóch wyjściach miało się już dosyć. IMO strata zasobów na pierdoły, które niczego właściwie nie wnoszą. Serio, elementy simopodobne mogliby sobie odpuścić, bo są po prostu zbędne. Owszem, pewne korzyści z tego były (np. Kiki potrafiła odjąć kilka gwiazdek z pościgu), ale nawet po osiągnięciu pewnego poziomu znajomości, przyjaciele nadal spamowali na potęgę. Przystopowano z tym w dodatkach, ale to właściwie tylko zawieszenie, a nie rozwiązanie problemu. Problem GTA IV polega na tym, że po zakończeniu fabuły, dalsza gra w singlu praktycznie nie ma sensu. No chyba że ktoś goni za achique''ami albo pasjonuje go znajdowanie i odstrzeliwanie ptaków.

Mam nadzieję, że nie przegną w animacji postaci, szczególnie mówię o biegu. W ciasnych korytarzach kamera wariowała, a próbując schować się za paczką bywało, że przez kilka sekund biegałem w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie przegną ze zmianami w modelu jazdy. Mi akurat ten z GTA IV się podobał. Oprócz tego chciałbym, żeby poszło na XP. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 22:57, rtyrtyrty napisał:

Mam tylko nadzieję, że nie przegną ze zmianami w modelu jazdy. Mi akurat ten z GTA IV
się podobał. Oprócz tego chciałbym, żeby poszło na XP. I to tyle.


Raczej będzie problem bo xp nie wykryje więcej niż 3gb ram i nie potrafi wykorzystywać większej ilości rdzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że bedą jakieś misje dodatkowe np. tak jak było w SA: pościgi policyje, praca jako taksiaż, strażak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że ukaże się na PC...

co do samej gry... mam nadzieję że uporają sięz problemem magicznie znikających i pojawiających się znikąd pieszych i pojazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 23:07, Zgreed66 napisał:

> nie potrafi wykorzystywać większej ilości rdzeni
A to ciekawe.


Tak, jest to prawda. Natomiast MITEM jest mowienie, ze windows xp bezproblemowo jest w stanie wykorzystac 4 rdzenie. Ten system nawet dwoma rdzeniami nie potrafi odpowiednio zarządzać, nie mówiąc już o 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 23:20, TerrorHurtz napisał:

Tak, jest to prawda. Natomiast MITEM jest mowienie, ze windows xp bezproblemowo jest
w stanie wykorzystac 4 rdzenie. Ten system nawet dwoma rdzeniami nie potrafi odpowiednio
zarządzać, nie mówiąc już o 4.

Sądząc po wynikach w takim GTA IV. W swoim czasie różnic specjalnie nie było ;)
Kiedyś jak będzie mi się chciało sobie potestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować