Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Informer odkrywa najbardziej pożądane karty jesieni - znamy szczegóły dotyczące GTA V

63 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2012 o 18:17, mati285 napisał:

A nie było czasem tak, że po nieudanej misji dostawałeś smsa, który od razu teleportował
cię na miejsce jej rozpoczęcia?


Tak było w TLAD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 20:13, Piotrek_K napisał:


A to nie było przypadkiem tak, że w IV można było tylko zacząć misję od początku a w Epizodach nie trzeba było dojeżdżać na miejsce w razie powtórki?

Już mi się myli wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 22:51, Vojtas napisał:

W GTA V nie ma co liczyć na przelotne romanse. Twórcy tłumaczą to naturą głównych
bohaterów. Będą za to przyjaciele, z którymi można spędzać czas wolny od obrabiania banków


No nie... Nikt mnie tak nie irytował w czasie wykonywania misji, jak Roman trujący dupę,
by iść na dziwki.

Czytaj między wierszami. W dalszej części artykułu jest wspomniane że jednoczęsnie wywalą irytujace cechy komórki. W tym także natrętne telefony które przeszkadzały pomiędzy wykonywaniem zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 17:51, Henrar napisał:

> Owszem, ale jak bohater zginął, to trzeba było zacząć wszystko od nowa.
Bzdura - restart był od checkpointu. Jeżeli wyłączyłeś grę, by wrócić do niej później,
to musiałeś zaczynać wszystko od nowa.


Sęk w tym, że w jakichś 75% przypadków checkpoint = początek misji. A misje zazwyczaj zaczynają się od tego, że trzeba gdzieś dojechać. Wiem, o czym mówię. Grę skończyłem kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 20:39, Vojtas napisał:

Sęk w tym, że w jakichś 75% przypadków checkpoint = początek misji. A misje zazwyczaj
zaczynają się od tego, że trzeba gdzieś dojechać. Wiem, o czym mówię. Grę skończyłem
kilka dni temu.

W sensie RDR?

To już chyba mi pamięć szwankuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.11.2012 o 20:39, Vojtas napisał:

Sęk w tym, że w jakichś 75% przypadków checkpoint = początek misji. A misje zazwyczaj
zaczynają się od tego, że trzeba gdzieś dojechać. Wiem, o czym mówię. Grę skończyłem
kilka dni temu.



W podstawkę dawno nie grałem, ale w dodatkach tak na pewno nie jest. Wczoraj np. machnalem ostatnią misję dla Bulgariana: najpierw dojazd do niego, rozmowa

Spoiler

(w trakcie której pruje z kalasza po suficie do opieprzającej go z gory matki - co za chory typ ;-)).

Dalej dojazd do miejsca wskazanego przez Bulgariana - tam w kartonie znajduje się...
Spoiler

odcietą głowę :/

Dalej strzelanina - najpierw snajperzy,
Spoiler

później nadlatuje śmigłowiec ze wsparciem -

tutaj zginąłem... Restart rozpoczął się od strzelaniny ze snajperami, to zdecydowanie nie był początek misji, a jak się później okazało (bo tym razem dałem już radę), to bardziej już koniec.

@Henrar,

Vojtasowi chodziło o GTA i dodatki. Co do RDR to pamięć Ci nie szwankuje. Co do GTA V, to wszędzie trąbią, że gra będzie się sejwować choćby w momencie przełączania się pomiędzy bohaterami, więc powinno być komfortowo. Zresztą c'mon - sejwowanie od czasu GTA IV poprawiono w dodatkach do tej gry, w Midnight Club LA, w RDR, w LA Noire, w ostatnim Maxie... = czas nie stoi w miejscu, a to jeden z tych aspektów na ktory ludzie najbardziej narzekali. A to i tak był pikuś - ktoś pamięta jak to było spieprzone w pierwszym GTA :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to checkpointy wewnątrz misji pojawiły się dopiero w TBoGT.

I w San Andreas ostatnia misja miała checkpointa po pierwszym etapie, ale to ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 23:37, Janek_Izdebski napisał:

> Grę skończyłem kilka dni temu.
Moge spytać jak wypadła wydajność na Twoim komputerze? Dobrze się grało? Dziękuję. :)


Gram w 1920 x 1200. Musiałem prawie wyłączyć cienie, odbicia etc. Mam Mam 40 fps, ale gdy świta/zmierzcha potrafi spaść i do 20. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 00:48, Vojtas napisał:

Gram w 1920 x 1200. Musiałem prawie wyłączyć cienie, odbicia etc. Mam
Mam 40 fps, ale gdy świta/zmierzcha potrafi spaść i do 20. :/

No to nienajlepiej mówiąc szczerze. A ja na dodatek mam lapka, więc nie wiem czy kupować... Czytałem też, ze ostatni patch do "GTAIV" jest z marca... 2010 roku... Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować