Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online: zobacz 9-minutowe wideo z fragmentami rozgrywki

27 postów w tym temacie

Minimapę widziałem, ale bardziej interesuje mnie reszta. A wątpię by interfejs sam się ukrywał, to MMO nie singleplayer. A FPP to raczej tylko do widoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 02:32, Waaazuuup napisał:

ciach bo za długie:-)


Generalnie się zgadzam i też mam wrażenie, że to dziwne wykorzystanie idei megaserwera nastrączy tylko problemów. Co do grafiki to silnik HeroEngine, a on taki plastikowy niestety jest (SW TOR) ale twórcy obiecują, że nad tym pracują. Grafika w mmo za dobra być nie może z wiadomych powodów więc wypukły bruk to chyba zobaczymy za 5 lat jako standard :-)
Modowanie ma się pojawić w bardzo okrojonej formie. A to, że tworzy inna ekipa może się okazać plusem bo po Beth zawsze trzeba sprzątać ;-)

tu jest dużo info o TESO -> www.elderscrolls-online.pl

Nie wiem skąd info o FPP bo ja słyszałem tylko o ustawieniu kamery oferującym prawie takie same doznania jak FPP.

W Cyrobill ma być wiele stref PVP i parę Battlegroundów (prowincja pocięta na części) a Questy nie otrzymuje się głównie od NPC tylko "znajduje się je" samemu jak w GW2

@RadeXMaster system podobny do singlowych TES i GW2 będzie. Dwa pierwsze sloty (PPM LPM) są odpowiedzialne za ataki bronią i blokowanie, rozwijasz umiejętność posługiwania się bronią (poprzez używanie jej) to dostajesz nowe ataki i możesz je sobie wstawiać w te sloty.
A co do skilli to nie mają być budowane na zasadzie im dalej tym silniej. Ma istnieć system łączenia umiejętności naszej postaci jak i z innymi graczami, skille mają być bardziej taktyczne niż w innych mmo.
Interface działa jak w Skyrim (pojawia się tylko podczas walki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:14, Sinirio napisał:

Grafika w mmo za dobra być nie
może z wiadomych powodów więc wypukły bruk to chyba zobaczymy za 5 lat jako standard
:-)


Wiem, ale jednak mam nadzieję, że shadery będą lepsze w takich miejscach. Z drugiej strony jeszcze lepsza by była teselacja jak w The Secret World w niektórych miejscach. Oby popracowali nad tym jeszcze.

Dnia 09.11.2012 o 15:14, Sinirio napisał:

Modowanie ma się pojawić w bardzo okrojonej formie. A to, że tworzy inna ekipa może
się okazać plusem bo po Beth zawsze trzeba sprzątać ;-)


Jeśli chodzi o bugi, niedoróbki i inne techniczne sprawy to się zgadzam. Bardziej martwię się o to jak poradzą sobie ze stworzeniem atmosfery i "tego czegoś" co sprawia, że TESy są TESami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wysoce sceptycznie nastawiony do tej propozycji. Tym bardziej, że Bethesda nie ma know-how jak robić MMO, to że mają ciekawy świat do RPG to trochę za mało. Ich recepta to pobrać elementy z WoW, TOR czy GW 2 i wrzucić do jednego mega serwera (nie wiem dlaczego, ale już czuje niestrawność).
To co pokazali na filmie nie kładzie na kolana. A gadające głowy mnie nie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 16:52, Rzezim napisał:

Jestem wysoce sceptycznie nastawiony do tej propozycji. Tym bardziej, że Bethesda nie
ma know-how jak robić MMO,


Dlatego warto pamiętać o fakcie że to nie Bethesda robi TESO a ZeniMax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować