Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic stanie się grą free-to-play od 15 listopada

22 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Już za tydzień ci, którzy czekali na Star Wars: The Old Republic bez konieczności opłacania abonamentu, będą mogli dołączyć do gry. Muszą liczyć się jednak z tym, że ich postacie będą awansować wolniej.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Old Republic stanie się grą free-to-play od 15 listopada" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuje tego. Nie zapłacę im i 5 dolców, bo ta gra jest po prostu słaba i jeszcze w patchach upodobniła się do WoWa całkowicie, niech jeszcze miecze świetlne usuną ze SW bo nie pasują do klimatu, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 05:39, MacRam9 napisał:

Nie skomentuje tego. Nie zapłacę im i 5 dolców, bo ta gra jest po prostu słaba i jeszcze
w patchach upodobniła się do WoWa całkowicie, niech jeszcze miecze świetlne usuną ze
SW bo nie pasują do klimatu, lol.


A wiesz o tym, że to pierwsze F2P, w którym nawet UI będzie pocięte? Normalnie ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba, szczerze wrócę do gry razem z moją siostrą. We dwoje gra się znakomicie, ale dwa abonamenty... to już za dużo jak na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsza możliwa opcja free to play niestety, i tak zagram bo mi się podobała gra jak w triala grałem, ale wykupywanie awansu postaci i ulepszeń rozgrywki? Jestem na DUŻE NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś wrócę do tej gry, aby przejść do końca iście ciekawe i wciągające fabuły Jedi Knighta i Imperial Agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań ludzi na ten system f2p. Dostaje się dostęp do wszystkich klas postaci za darmo, można przejść całą fabułę i prawie wszystkie side questy za darmo. Jasne, expi się trochę wolniej, ale jakoś wątpię by to była duża różnica ponieważ inaczej zrobienei questów w pewnym momencie by było niemożliwe.

Preffered status jest głównie dla osób które kiedyś grały ale zrezygnowały z gry ponieważ nie było je stać i jedna z rzeczy które usuwa to właśnie wolniejsze dostawanie expa. Nowi gracze mogą to kupić za 5 dolarów... wielkie mi halo, to jest całe 15zł i ma się to na stałe na całe konto, w porównaniu z płaceniem wcześniej 60zł miesięcznie jak dla mnie to dobry interes.

Gra nie będzie miała systemu pay 2 win i jak twórcy wiele razy wspominali nie będzie można kupić przepakowanych itemów. Jedyne co będzie można to cosmetic items jak pojazdy i pety oraz boost expa jak ktoś chce levelowac szybciej.

Główne ograniczenia to ilość możliwych wejść na pvp tygodniowo oraz do flashpointów i end game raidów. W porównaniu z większością gier f2p, chociażby dla przykładu jak lotro (jasne, można w lotro w grze zarobić kase do kupowania na markecie ale aby tak było trzeba mieć naprawdę dużo wolnego czasu) i ddo gdzie musimy kupować questy (co tanie nie jest) to szczerze preferuje system jaki będzie w The Old Republic, gdzie storyline jest za darmo cały i można sobie spokojnie grać.

Więc szczerze, nie rozumiem tej nienawiści i narzekań co do tego systemu f2p, jak zwykle ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo, a jednak twórcy jakoś muszą zarobić na tej grze, a i tak udostępniają główne elementy za free. Dzięki temu systemowi gra napewno odżyje, bo teraz to nei ma co grać ponieważ wszędzie są pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te narzekania, ograniczenia są głównie dla osób, które będą miały 50 level, a tak dostajecie za darmo najlepszą część tej gry, czyli możliwość przejścia całego wątku fabularnego. W tym wypadku wolniejsze levelowanie jest wręcz na waszą korzyść, bo jak nabijecie max level to bez abonamentu, rzeczywiście nie będzie co robić, a tak sam leveling może dostarczyć zabawy na całkiem długo... Co do cartel consów, to nie wiem skąd to info o mocno dopakowanym sprzęcie. Z tego co widziałem to możemy sobie za nie kupić dopakowanego peta, mounta i jakieś socjalne pierdółki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten leveling w końcu może się znudzić, a i nie chciałem znowu jakiejś niesamowicie długiej gry, bo wowowate MMO mają to do siebie, że w pewnym momencie stają się monotonne. Pewnie do gry wrócę i ukończę kampanię jedną postacią, ale trochę mina jednak rzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 13:11, Demagol napisał:

Tyle, że ten leveling w końcu może się znudzić, a i nie chciałem znowu jakiejś niesamowicie
długiej gry, bo wowowate MMO mają to do siebie, że w pewnym momencie stają się monotonne.
Pewnie do gry wrócę i ukończę kampanię jedną postacią, ale trochę mina jednak rzednie.


Skoro byś wrócił do gry (czyli domyślam się, że kupiłeś grę wcześniej), to ciebie nie dotyczy dostawanie mniejszej ilości expa ponieważ dostaniesz Preffered Status, a to znosi część ograniczeń f2p w tym właśnie wolniejszy exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 13:02, Ascedant napisał:

Nie rozumiem narzekań ludzi na ten system f2p.

System jak system ale to zależy kto go robi i jak co w przypadku EA oznacza jedno- epic fail!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 13:07, CatInABag napisał:

Nie wiem skąd te narzekania, ograniczenia są głównie dla osób, które będą miały 50 level,
a tak dostajecie za darmo najlepszą część tej gry, czyli możliwość przejścia całego wątku
fabularnego. W tym wypadku wolniejsze levelowanie jest wręcz na waszą korzyść, bo jak
nabijecie max level to bez abonamentu, rzeczywiście nie będzie co robić, a tak sam leveling
może dostarczyć zabawy na całkiem długo... Co do cartel consów, to nie wiem skąd to info
o mocno dopakowanym sprzęcie. Z tego co widziałem to możemy sobie za nie kupić dopakowanego
peta, mounta i jakieś socjalne pierdółki...


Me thinks exactly:) Nie jest to na pewno poziom żadnego z Kotorów, ale jest to solidne doświadczenie RPG bym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 13:25, Numenpl napisał:

> Nie rozumiem narzekań ludzi na ten system f2p.
System jak system ale to zależy kto go robi i jak co w przypadku EA oznacza jedno- epic
fail!!


Wiesz, nikt nie zmusza cię do grania w f2p, możesz dalej płacić miesięcznie 60zł. Ale skoro narzeka się na bardzo dobry system tylko dlatego, że wprowadza go EA, system który daje ci praktycznie dostęp do całego contentu za darmo, a nie każe płacić na każdym kroku za dalszy dostęp do gry jak w 90% gier f2p jest dla mnie po prostu bzdurą i tego nie zrozumiem. Osobiście nie mam nic do EA i nie wiem co ci zrobili, że takie podejście masz i szczerze, nie chce nawet wiedzieć. Ale potępiać coś dobrego tylko przez to kto to udostępnia jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ogarnięty odkupi TORA po kilku miechach jak f2p zacznie padać i coś z tej produkcji wyciśnie.
Bo ja to czarno widzę ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować