Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żołnierze współpracujący przy Medal of Honor: Warfighter ujawnili tajne informacje?

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Dla siedmiu żołnierzy oddziałów Navy SEALs przygoda z Electronic Arts okazała się brzemienna w skutkach. Zarzucono im, że przekazali wydawcy Medal of Honor: Warfighter tajne informacje.

Przeczytaj cały tekst "Żołnierze współpracujący przy Medal of Honor: Warfighter ujawnili tajne informacje?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zdziwiło, że polski "gromowiec" w programie Hyper tak chętnie informował, jak porozumiewają się członkowie GROMu w warunkach bojowych. Przecież to powinna byc tajemnica, bo od tego może zależec życie tych ludzi. Jeśli SEALowcy byli równie wylewni, to faktycznie, narobili niezłego bigosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 17:03, bonbon napisał:

Bardzo mnie zdziwiło, że polski "gromowiec" w programie Hyper tak chętnie informował,
jak porozumiewają się członkowie GROMu w warunkach bojowych. Przecież to powinna byc
tajemnica, bo od tego może zależec życie tych ludzi. Jeśli SEALowcy byli równie wylewni,
to faktycznie, narobili niezłego bigosu...

Co to za różnica jak dobrze pójdzie już za paręnaście miesięcy tuskowi uda się zlikwidować grom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra okazała się porażką to po 1.. a po drugie.. serio czy ktoś tam WIDZI COŚ innego co by mogło oznaczać że jakieś informacje od tych żołnierzy były brane?:).

"Celem było jak najwierniejsze odwzorowanie wyglądu i zachowania poszczególnych jednostek na polu bitwy." a gra dokładnie jest taka jak dziesiątki innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 17:12, ZubenPL napisał:

Co to za różnica jak dobrze pójdzie już za paręnaście miesięcy tuskowi uda się zlikwidować
grom:)


Offtop, ale może jakiś link? Zainteresowałeś mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pewne informacje na temat oddziałów specjalnych i ich działań są tajne, ale to na 95% chwyt marketingowy. Jakby ktoś ujawnił coś p[poważnego to nie skończyłoby się na obcięciu części wynagrodzenia.
> Gra okazała się porażką to po 1.. a po drugie.. serio czy ktoś tam WIDZI COŚ innego co
> by mogło oznaczać że jakieś informacje od tych żołnierzy były brane?:).
>
> "Celem było jak najwierniejsze odwzorowanie wyglądu i zachowania poszczególnych jednostek
> na polu bitwy." a gra dokładnie jest taka jak dziesiątki innych.
Teoretycznie część taktyki może być tajna.
> > Bardzo mnie zdziwiło, że polski "gromowiec" w programie Hyper tak chętnie informował,
>
> > jak porozumiewają się członkowie GROMu w warunkach bojowych. Przecież to powinna
> byc
> > tajemnica, bo od tego może zależec życie tych ludzi. Jeśli SEALowcy byli równie
> wylewni,
> > to faktycznie, narobili niezłego bigosu...
> Co to za różnica jak dobrze pójdzie już za paręnaście miesięcy tuskowi uda się zlikwidować
> grom:)
Może przynajmniej na gramie nie politykujmy. To portal o grach, a nie o tym na kogo masz zamiar głosować.
P.S. nazwiska pisze się z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ci operatorzy ostrzegali innych na necie jaka ta gra ma byc syfiasta, co wplynelo na sprzedaz pre-orderow. A to mialo byc top secret. Poswiecenie tych chlopakow nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 18:55, Reffanov napisał:

> Co to za różnica jak dobrze pójdzie już za paręnaście miesięcy tuskowi uda się zlikwidować

> grom:)

Offtop, ale może jakiś link? Zainteresowałeś mnie. :P


Pewnie ma takie informacje, ale nie poda. Jak to prezes pewnej partii ma w swoim zwyczaju :P
Co do samej informacji wątpię żeby to było prawdą. Podejrzewam że zostały postawione im zarzuty, ale zupełnie za coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 17:03, bonbon napisał:

Bardzo mnie zdziwiło, że polski "gromowiec" w programie Hyper tak chętnie informował,
jak porozumiewają się członkowie GROMu w warunkach bojowych. Przecież to powinna byc
tajemnica, bo od tego może zależec życie tych ludzi. Jeśli SEALowcy byli równie wylewni,
to faktycznie, narobili niezłego bigosu...


Pewnie! Życie żołnierzy zależy od tego czy przeciwnik pozna czy witają się żółwikiem czy high fivem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować