Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur`s Gate 2: Enhanced Edition najpóźniej latem 2013

15 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2012 o 12:51, Fafnir1 napisał:

Meh, już lepiej przejść BG2 z masą modów teraz, niż czekać na EE. Wiosną 2013 lepiej
zostawić czas na Project: Eternity. :)

Rok długi jest. Jedną grą raczej się go nie zapełni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Rok długi jest. Jedną grą raczej się go nie zapełni ;p

Tym bardziej, że wspominany tytuł wychodzi w 2014. ;p

A co do tematu: chciałbym zagrać, mieć grę wreszcie po angielsku, ale poczekam na wydanie na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> Lailonn
Czy wyjdzie kupa to sie okaze ale ja na pewno dla jednej gry konta zakladac nie bede tym bardziej ze mam juz dwa beuzyteczne konta na dwoch bezuzytecznych platformach.
Jesli BG EE nie wyjdzie na Steamie badz GoGu to ja sie nie doloze, mimo ze bardzo mam ochote zagrac w BG EE i przekonac sie co poprawili badz zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 13:45, Jarden napisał:

Jesli BG EE nie wyjdzie na Steamie badz GoGu to ja sie nie doloze, mimo ze bardzo mam
ochote zagrac w BG EE i przekonac sie co poprawili badz zmienili.


Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mam nadzieję, że stanie się to przed końcem lata" to nie to samo co "najpóźniej latem 2013" >.> Tak, czepiam się...

Baldura 1-kę EE "zepsuli", bo tak naprawdę nie wnosi niczego, czego mody by nie wniosły, a raczej z nimi kompatybilna to ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2012 o 14:16, kotlecik5 napisał:

Baldura 1-kę EE "zepsuli", bo tak naprawdę nie wnosi niczego, czego mody by nie wniosły,
a raczej z nimi kompatybilna to ona nie jest.


Szczerze mówiąc to wolałbym raz kupić odświeżoną, udoskonaloną wersję, niż bawić się z instalacją setki modów (nie daj bogowie, żeby któryś się źle skopiował albo wkleił nie tam, gdzie trzeba, bo cała gra się wysypie).
Raz przez to przechodziłem, mody niczym mnie nie zachwyciły, a co się sfrustrowałem to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na BG 2 to będę czekał na sto procent bo właśnie w dwójkę najwięcej czasu przegrałem na swoim starym kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 13:47, Budo napisał:

Czemu?


Nie chce mi sie intalowac (i rejestrowac) kolejnego programiku ktorego uzyje tylko do jednej gry.
Już pomijam fakt że Steam jest programem ktory "wybralem" jako swoja glowna platforme gier dystrybucji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 15:03, Jarden napisał:

Nie chce mi sie intalowac (i rejestrowac) kolejnego programiku ktorego uzyje tylko do
jednej gry.


Jeśli będą mieli ogarnięty sklep, to nic nie będziesz musiał instalować- klikasz, płacisz i masz. Po co im platforma dystrybucji (i w ogóle skąd by ją wzięli), skoro mają mizerną ilość gier w ofercie i żadnych szałowych planów... nie wiem czy są jakieś oficjalne zapowiedzi na ten temat, ale zwykły sklep wydaje się bardziej logiczny w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 19:47, Budo napisał:

Jeśli będą mieli ogarnięty sklep, to nic nie będziesz musiał instalować- klikasz, płacisz
i masz. Po co im platforma dystrybucji (i w ogóle skąd by ją wzięli), skoro mają mizerną
ilość gier w ofercie i żadnych szałowych planów... nie wiem czy są jakieś oficjalne zapowiedzi
na ten temat, ale zwykły sklep wydaje się bardziej logiczny w tym wypadku.


Nie no, jasne ze jesli bedzie to tylko polegalo na zlozeniu zamowienia, zaplaceniu i pobraniu gry bez zadnych popierdolek pokroju impulse''a czy innego programiku to kupuje jako pierwszy:)
Jesli zas nie to pewnie sie wstrzymam do czasu az BG EE pojawi sie na Steam, a mam nadzieje ze tak sie stanie predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 14:03, Jarden napisał:

Nie no, jasne ze jesli bedzie to tylko polegalo na zlozeniu zamowienia, zaplaceniu i
pobraniu gry bez zadnych popierdolek pokroju impulse''a czy innego programiku to kupuje
jako pierwszy:)


To jest za mała firma żeby budować swoją platformę. Myślę, że raczej ograniczą się do swojego sklepu. Zobaczymy jak będzie, chociaż faktycznie współpraca ze Steam, czy gogiem by im nie zaszkodziła. Ja opuszczam jedynkę, czekam na dwójkę- jeśli będzie dobrze z jedynką to "biere" dwójkę. Jeśli nie, to czekam na project: eternity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:14, Budo napisał:

To jest za mała firma żeby budować swoją platformę.


Wyglada na to ze jednak oni tak nie mysla, na dole strony beamdog jest napis i link "Run With Beamdog download the client", wiec maja klienta swojego:/
Ja poczekam az sie pojawi na gogu/steamie...chociaz nie wykluczam ze sie jednak wylamie.
Tez czekam na Project Eternity, szkoda ze na to jeszcze przyjdzie nam sporo poczekac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować