Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 4 na silniku Frostbite. Nowe szczegóły

54 postów w tym temacie

W sumie ten poprzedni silnik był zupełnie w porządku (poza tym, że na moim starym kompie gra zawieszała mi go w ciągu minuty od odpalenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz za to co zrobili z me3 to ja raczej podziekuje... po co kupowac pocieta produkcje..poczym zeby te kawalki dozbierac musimy kupowac DLC........ tak jak stacja omega miala byc w orginalnej fabule ale postanowili ze ja wytna i sprzedadza jako DLC...o zakonczeniu juz nie wpomne,... ale jezeli stworza kolejna me4 to zrobia to samo... potna gre a pozniej te kawalki sprzedadza jako DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 21:54, zibi20 napisał:

coz za to co zrobili z me3 to ja raczej podziekuje... po co kupowac pocieta produkcje..poczym
zeby te kawalki dozbierac musimy kupowac DLC........ tak jak stacja omega miala byc w
orginalnej fabule ale postanowili ze ja wytna i sprzedadza jako DLC...o zakonczeniu juz
nie wpomne,... ale jezeli stworza kolejna me4 to zrobia to samo... potna gre a pozniej
te kawalki sprzedadza jako DLC


Samo DLC z Javikiem w większości było na płycie... Płacić należało tylko za odblokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:01, leszeq napisał:

Samo DLC z Javikiem w większości było na płycie...

Na płycie był co najwyżej Javik i jego parę dźwięków. Cała misja była do zciągnięcia.

>Płacić należało tylko za odblokowanie.
I za misję Javika.

Nie żeby to coś zmieniało - ale bądź rzetelny w tym co wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 21:56, Eguroll napisał:

Frostbite, Frostbite Everywhere

EA Power :) Widać jak bardzo BioWare jest uzależnione od tych partaczy. Szkoda, szkoda, szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gralem tylko w pierwsza czesc ME, w dodatku niezbyt duzo, ale z tego co zauwazylem grafika byla conajmniej dziwna. Jakas taka plastikowa i w ogole. Sadze ze przesiadka na frostbita to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:02, Llordus napisał:

> Samo DLC z Javikiem w większości było na płycie...
Na płycie był co najwyżej Javik i jego parę dźwięków. Cała misja była do zciągnięcia.

>Płacić należało tylko za odblokowanie.
I za misję Javika.

Nie żeby to coś zmieniało - ale bądź rzetelny w tym co wypisujesz.


Czyli mam uwierzyć że cała ta misja zmieściła się w 21 mb, w scrackowanym pliku exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą - co komu przeszkadza Frostbite? Logiczne jest, że EA chce zatrzymać obieg gotówki wewnątrz swoich włości - stąd promują to co mają, zamiast kupować silnik gry na zewnątrz. Biznes jest biznes.
Pytaniem dla mnie znacznie ważniejszym jest, co z tej gry dalej zrobią - po tym jak ME3 skopali, mocno się obawiam o nowy twór.Ale bynajmniej nie o silnik mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:04, Sanders-sama napisał:

Czyli mam uwierzyć że cała ta misja zmieściła się w 21 mb, w scrackowanym pliku exe?


Nie mam pojęcia co piraci porobili z tą grą - od dawna nie bawię się w te klocki.
Z tego co kojarzę filmiki na youtube, edytując pliki gry bez cracków dało się włączyć tylko Javika, misja nie była aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:07, Llordus napisał:

> Czyli mam uwierzyć że cała ta misja zmieściła się w 21 mb, w scrackowanym pliku
exe?

Nie mam pojęcia co piraci porobili z tą grą - od dawna nie bawię się w te klocki.
Z tego co kojarzę filmiki na youtube, edytując pliki gry bez cracków dało się włączyć
tylko Javika, misja nie była aktywna.


Dokładnie. Cóż piraci myśleli, że dostali misję a dostali tylko bohatera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:12, Sethlan napisał:

Wpychac srednio zoptymalizowany silnik, ktory niekoniecznie nadaje sie do takich gier
jak Mass Effect.


Nie wiem co to znaczy średnio zoptymalizowany? W BF3 gram na ponad 4-letnim kompie (jedyna zmiana to upalony radek 4850 zamieniony na radka 5770). To słabo zoptymalizowane jest? Are you kidding me?

A "nadaje do gier" w przypadku ME sprowadza się do dorobienia menu wybierania dialogów. To raczej nie jest duża filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra bez sheparta w uniwersum MassEffecta. Z tego co pamiętam coś dziwnego stało się z sami wiemy czym więc nie wiem jak oni zreanimują kosmos po apokalipsi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:29, piorko90 napisał:

Podobno gra bez sheparta w uniwersum MassEffecta. Z tego co pamiętam coś dziwnego stało
się z sami wiemy czym więc nie wiem jak oni zreanimują kosmos po apokalipsi :/

Te podwodne stworki z dodatku Leviathan

Spoiler

chyba są twórcami Mass Relays, więc może pomogą w odbudowie. ;p



Poza tym gra niekoniecznie musi się rozgrywać po wydarzeniach z ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:02, Llordus napisał:

> Samo DLC z Javikiem w większości było na płycie...
Na płycie był co najwyżej Javik i jego parę dźwięków. Cała misja była do zciągnięcia.

Tak twierdził przedstawiciel EA, czy tam BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 22:36, Kadaj napisał:

> Podobno gra bez sheparta w uniwersum MassEffecta. Z tego co pamiętam coś dziwnego
stało
> się z sami wiemy czym więc nie wiem jak oni zreanimują kosmos po apokalipsi :/
Te podwodne stworki z dodatku Leviathan

Spoiler

chyba są twórcami Mass Relays, więc może pomogą
w odbudowie. ;p



Poza tym gra niekoniecznie musi się rozgrywać po wydarzeniach z ME3.



Z tego co ja pamiętam to ta rasa z Lewiatana to nie do końca sama stworzyła Mass Relays tylko posługiwała się "niższymi" rasami, w których byli traktowani jako bogowie, chyba ze coś źle zrozumiałem.

Spoiler

Zresztą myśle,że oni janso się wypowiedzieli co do ingerencji w życie w kosmosie w tym dodatku, że oni obserwują i będą trwać dalej w ukryciu bez znaczenia na wydarzenia i "Żniwa" a dla Sheparda zgodizli się pomóc tylko dlatego,że Żniwiarze odkryli ich położenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować