Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 500 kodów na weekendowy dostęp do gry Guild Wars 2

742 postów w tym temacie

Wiem, że to w sumie jest idiotyzm... ale jak się nie jest no lifem to ma się swoje życie. Dlatego też zapewne spałbym jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 17:31, Muradin_07 napisał:

Wiem, że to w sumie jest idiotyzm... ale jak się nie jest no lifem to ma się swoje życie.
Dlatego też zapewne spałbym jak normalny człowiek.

To nie jest idiotyzm. Idiotyzmem są te wszystkie "licytacje" kto krócej będzie spał. To pokazało jak "inteligentne" mamy pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej idiotyzmem nazwałem dopisanie się do tematu, w którym i tak limit kluczy się wyczerpał. Żebym swój miał zdobyć musiałbym zrezygnować tego dnia ze studiowania... A przy okazji to właśnie pokazało to co napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 17:40, Muradin_07 napisał:

Bardziej idiotyzmem nazwałem dopisanie się do tematu, w którym i tak limit kluczy się
wyczerpał. Żebym swój miał zdobyć musiałbym zrezygnować tego dnia ze studiowania... A
przy okazji to właśnie pokazało to co napisałeś ;)

Coś podobnego napisałem na poprzedniej stronie, ale przepadł w natłoku wpisów. Pewnie ludzie z rozpędu nie widzieli ilości komentów na głównej i pisali z poziomu newsa, gdzie widoczna jest tylko pierwsza strona. Zakładam, że takich wpisów to się uzbiera jeszcze z kilkanaście stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować