Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II - pierwsze 15 minut z polskiej wersji gry

10 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2012 o 12:32, doflamingo napisał:

Pierwsze Call of Duty były fajne, ale to mi wygląda na totalny syf.


Mylisz się. Black Ops to podajże najlepsza odsłona serii jeżeli idzie o modern. Black Ops II jest jeszcze lepsze. Fajna fabuła, sandboxowe misje, wyzwania, które mobilizują do kilkukrotnego przechodzenia jednej misji. Ja polecam (nigdy nie myślałem, że napiszę coś takiego związanego z serią Call of Duty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 13:13, TobiAlex napisał:

Fajna fabuła, sandboxowe misje, wyzwania, które mobilizują do kilkukrotnego przechodzenia jednej misji. Ja polecam (nigdy nie myślałem, że napiszę coś takiego związanego z serią Call of Duty :D


Dobry żart. ;)

Czy tylko ja mam wrażenie, że połowa gry to będą cutscenki?

Znowu upośledzone AI. Środek bitwy, koło kolesia biega 5 wrogów, a ten sobie stoi i miesza wyposażeniem jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w to wątpię. W tą część w prawcie nie grałem to się za dużo nie będę wypowiadał, ale trochę filmików z tej części już widziałem i wcale mi się to nie spodobało. Masa skryptów, wallhack w broni (może i mamy XXI wiek, ale co za dużo to nie zdrowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo kupię kolejnego COD-a, przejdę singla na siłę by na końcu ostro cisnąć w multi, który wygląda naprawdę znakomicie. Tym razem jednak w wersji na PC, ponieważ gra w FPS-y na padzie nieźle mi się przejadła...
Za to bardzo mi się podoba motyw z filmikami fabularnymi, mam nadzieję że to w pewien sposób wzbogaci singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja np. wolę serie Black Ops niż Modern Warfare jest ciekawsza fabuła i jeszcze bardziej grywalna. Co do Black Opsa 2 jest naprawdę dobry świetny sp jak i multi. Jedeny minus gry obiecali dedykowane serwery a niestety nie ma mimo to grę polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować