Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość edycji kolekcjonerskich gry Tomb Raider

11 postów w tym temacie

Oba wydania prezentują się ciekawie jednak figurka mnie rozczarowała. Po rewelacyjnej figurce z Deus EX to Lara prezentuje się po prostu brzydko. Jakoś model włosów i twarzy nie specjalnie mi podeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka, tak jak zresztą wieszczyłem zanim ją ujawnili zawiera Larę z napiętym łukiem, za to te pajacykowe złączenia na ręcach dziwnie wyglądają.

Wcześniej trąbili że na PC tylko wersja cyfrowa a teraz widzę pudełko z napisem PC... WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 11:29, Sanders-sama napisał:

Figurka, tak jak zresztą wieszczyłem zanim ją ujawnili zawiera Larę z napiętym łukiem,
za to te pajacykowe złączenia na ręcach dziwnie wyglądają.


Tą figurką będzie można się bawić i dowolnie ją pozować, więc stąd te złączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już grę!
W końcu TR jakiego pragnął będzie mroczny i przerażający
a do tego Lara w wersji angielskie ma wspaniałą aktorkę (kto oglądał Californication ten wie )
za nic nie wgram dubbingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka ma raptem jakieś 21 cm więc dzieła sztuki pokroju figur firmy Sideshow nie należało się spodziewać. Zastanawiające jest to że gra reklamowana jest jako survival a tu łuk , na obu udach jakieś gnaty na plecach shotgun czyli co jednak żeński Rambo ?
Grę pewnie i tak kupię ale nie wiem czy w tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ta figurka jest paskudna, w ogóle z twarzy nie jest podobna do growej Lary i jeszcze te złączenia. Ale np. pudło z Collectors Ed. wygląda nawet nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować