Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego w GTA V zagramy trzema postaciami zamiast tradycyjnie jedną?

38 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2012 o 13:00, Eff3ctiv3 napisał:

Ponieważ rzadko w której grze można pograc kobietą.

Uzasadnienie "nie zagramy kobietą, bo w grach rzadko gramy kobietą", to słabe uzasadnienie.

Co do trzech bohaterów- nadal nie jestem przekonany. Wolałbym grać jedną postacią mimo wszystko. Ale szacunek dla Rockstara za to, że pomysły z DLC przenoszą do podstawowej wersji gry, a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 13:13, mati285 napisał:

Druga sprawa kobiety w świecie GTA traktowane są dość... przedmiotowo. Nie wiem czy słuchanie
przez całą grę żartów na tle seksualnym pod naszym adresem nie stałoby się dość szybko
nudne.

Asuka, Catalina, Elizabeta.

Myślę że Rockstar spokojnie mógłby stworzyć wiarygodną postać gangsterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czwórce, która mi nie podeszła i której nawet nie ukończyłem, bo sterowanie jest po prostu beznadziejne, nie wiem sam, czy wyrzucę kasę na piątkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 13:05, Kopiec napisał:

> Mam pytanie, czemu nie pogramy laską?
Misje w kuchni byłyby nudne.

Odpuść sobie takie seksistowskie komentarze.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny plan z trzema postaciami. Głównie dlatego, że do jednego wyraźnie nakreślonego bohatera (a tacy są wszyscy bohaterowie gier z tej serii) po prostu nie pasują niektóre rzeczy :P Tutaj na przykład grając Michaelem czułbym się dziwacznie idąc odebrać dług od jakichś ćpunków w ubogiej dzielnicy, bo "ktoś mi kazał". Ale mamy od tego inną postać, właśnie z takiego środowiska. I tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 19:14, Zdenio napisał:

Głównie dlatego, że do jednego wyraźnie nakreślonego
bohatera (a tacy są wszyscy bohaterowie gier z tej serii)


Poza Claudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, że będzie to Stan SA bo" Nowe Libert City" było średnie jak dla mnie a San Andreas było moją ulubioną częścią miedzy innymi za wielkość ternu . Liczę jednak na wersje PL zastanawiam się też czy kupić grę zaraz po premierze ,obawa o ewentualne DLC . GTA 4 kupiłem trochę za wcześnie, przez co epizody Kupowałem w osobnym pudełku a wystarczyło poczekać na Edycje GTA4 komplet( Grand Theft Auto IV +Grand Theft Auto Episodes from Liberty City ) co wychodził tanie GTA4 -129zł +dodatki 89 zł podczas gdy edycja kompletna około 120-140złoty , ale z 2 strony R może nie dać DLC albo będą, ale nie na PC . dlatego ma obawy . Co do tego pomysłu z 3 ( trzema ) bohaterami ,i to kiedyś jak myślałem o tym jak ja bym ulepszył GTA to przyszedł mi podobny pomysł na myśl. Ktoś mówił o kupowaniu domów to było na wet fajne upłynnianie gotówki dodał bym też kupowanie aut czy innych środków transportu dla odmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowna postac kobieta jakoś mnie nie przekonuje w GTA, zawsze to byli faceci i każdy na swój sposób wykręcony :) co do postaw wyrzej to żałuj że nie poczekałeś jak na steam można było kupić wszystkie GTA, plus 3 werjse na PS3 za 42 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:10, ponchov napisał:

Głowna postac kobieta jakoś mnie nie przekonuje w GTA, zawsze to byli faceci i każdy
na swój sposób wykręcony :) co do postaw wyrzej to żałuj że nie poczekałeś jak na steam
można było kupić wszystkie GTA, plus 3 werjse na PS3 za 42 zł :)


Na steam wersje na PS3? Chyba coś Ci się pokręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 19:14, Zdenio napisał:

Głównie dlatego, że do jednego wyraźnie nakreślonego
bohatera (a tacy są wszyscy bohaterowie gier z tej serii)

Pomijając GTA I... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:10, ponchov napisał:

Głowna postac kobieta jakoś mnie nie przekonuje w GTA, zawsze to byli faceci i każdy
na swój sposób wykręcony :) co do postaw wyrzej to żałuj że nie poczekałeś jak na steam
można było kupić wszystkie GTA, plus 3 werjse na PS3 za 42 zł :)



Jeśli to było odnośnie moje historii z GTA 4 którą tu opisałem to Mowa była o wersji PC PS3 nie ma a Gry Na Steam czy Orgin tylko jeśli mają wersje Pudełkowe z Konsolowych GTA ma Storesy Na PS 2 Liberty i Vice City cała reszta od 1 po 4 Na PC . ale jak się w końcu zdecyduje na Dula Scrina do Nintendo To Uzupełnię o Chiwnatawn Wars . Jeśli wypowiedz była do kogoś innego to sorki. W zasadzie fakt jakbym wstrzymał się trochę to mógłbym mieć to taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edycja Postu wyżej Coś mi się zle zatwierdziło edycja jest kosmetyczna i trochę znakowa ps niemoge edytowac go drugi raz
teks po zmianie
Jeśli to było odnośnie moje historii z GTA 4 którą tu opisałem to Mowa była o wersji PC.
PS3 nie ma a gry Na Steam czy Orgin kupuje tylko, jeśli mają wersje Pudełkowe z konsolowych GTA ma oba GTA Stories Na PS 2 (Liberty i Vice City )cała reszta od 1 po 4 to wersje na PC, ale jak się w końcu zdecyduje na Nintendo Dual Screen To Uzupełnię o GRAND THEFT AUTO: CHINATOWN WARS Grand a jak kupie Gameboy Advance to Grand Theft Auto Advance.Jeśli wypowiedz była do kogoś innego to sorki. W zasadzie fakt jakbym się wstrzymał się trochę to mógłbym mieć to taniej na, ale jak to mówią Gdyby człowiek wiedział ze się przewróci, to by sobie usiadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 15:41, Madoc napisał:

Co do trzech bohaterów- nadal nie jestem przekonany.


Wprowadzenie trzech bohaterów ma jednak swoje duże plusy. Na przykład możliwość kooperacji. Strasznie mi tego brakuje w GTA, a forma rozgrywki moim zdaniem mocno do tego zachęca, co widać było już nawet w czwórce w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:16, Henrar napisał:

Pomijając GTA I... :P

No właśnie, w jedynce można było protagonistę wybrać, nie? :>
Była laska! Musiałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:01, Furr napisał:

Wprowadzenie trzech bohaterów ma jednak swoje duże plusy. Na przykład możliwość kooperacji.

Ale nie trzeba od razu wprowadzać trzech głównych bohaterów. Wątpię, żeby każdą misję przechodziło się całą trójką, a w misjach grupowych inni gracze po prostu by się wcielali w postacie poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 13:00, Eff3ctiv3 napisał:

> Mam pytanie, czemu nie pogramy laską?
Ponieważ rzadko w której grze można pograc kobietą. Twórcy jakoś nie chcą wpuszczać płci
żenskiej do roli bohaterów. Wyjątkiem który ja znam od razu z pamięci, to seria ME i
Tomb Raider.

A także w Dragon Age, NeverwinterNights, kilku innych RPGach Warhammer 40k (tylko w jednym dodatku jeśli graliśmy Sistrami Bitwy, czy jak tam się on nazywały), BloodRayne, tej nowej grze co się cheerleaderką gra, L4D 2 i kilku przygodówkach. No i w AC na Vitę (i w multi do innych części). I w Call of Juarez: Cartel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować