Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W DLC Vergil`s Downfall do DmC zagramy bratem-bliźniakiem Dantego

7 postów w tym temacie

Czekam na nadchodzącą falę komentarzy "derp derp czemu nie dacie od razu w grze, powinno być od razu i za darmo, a po premierze tylko dodatki na 700 godzin tak jak było kiedyś, że gry będą dokańczać moje wnuki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow odgrzewany kotlet ? Czy czasami tego samego nie było w Devil May Cry 3 ? :) Jaki żal Capcom. Wracaj do Japonii i zastanów się nad tym gównem co masz zamiar wydać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 12:40, vegost napisał:

Czy czasami tego samego nie było w Devil May Cry 3 ? :)

Nie było.

Dnia 13.11.2012 o 12:40, vegost napisał:

żal Capcom. Wracaj do Japonii i zastanów się nad tym gównem co masz zamiar wydać !

Ty się lepiej zastanów nad swoimi postami. Już nawet największe gimbusy wyrosły z "żalowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 12:57, Kopiec napisał:

Nie było.

To idź odrób lekcje.

Dnia 13.11.2012 o 12:57, Kopiec napisał:

Ty się lepiej zastanów nad swoimi postami. Już nawet największe gimbusy wyrosły z "żalowania".

Ale ja będę żalował, bo to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 12:40, vegost napisał:

Wow odgrzewany kotlet ? Czy czasami tego samego nie było w Devil May Cry 3 ? :) Jaki
żal Capcom. Wracaj do Japonii i zastanów się nad tym gównem co masz zamiar wydać !

W DMC3 mogłeś Vergilem grać dokładnie tą samą linię fabularną. Po prostu była to skórka z trochę innym wyposażeniem. W DLC natomiast, zapowiada się dodatkowa kampania, pokazująca co się w relacjach Dantego z Vergilem spaprało. Więc nie, nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uparcie przeciw rebootowi DMC. Jeżeli naprawdę skończyły się pomysły na dalszy ciąg serii (jakim cudem?!), to czemu by po prostu jej nie zostawić? (nie, nie musicie odpowiadać - kwestie zysków ze znanego IP rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować