Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm: znamy datę premiery!

54 postów w tym temacie

StarCraft II: Heart of the Swarm trafi na blaszaki 12 marca 2013 roku

^^ Wersję na "makówki" skasowali ? Bo na stronie Blizza widzę, że wciąż jeszcze jest ?

Cena na gramie to rozumiem, że za kolekcjonerkę jest ? Bo to jest prawie 180 zł - tyle to kosztuje nowa gra konsolowa, gdzie dolicza się haracz dla MS/Sony, więc to jest niemożliwe żeby tyle kosztował dodatek na PC, chyba że ktoś na głowę upadł albo jest to kolekcjonerka ? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś bezpośrednio z gramowego sklepu się ustosunkował do tej ceny - to jest żart, tak ? Czy cena za wersję kolekcjonerską ?

ps. Samą grę może się kupi "gdzieś - kiedyś", SC2 ograłem - dobry na raz, do przejścia i zapomnienia, na PC jest dużo lepszych rtsów. Mówię o singlu, multi w SC 2 to nie moja broszka, nie ma tam nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:31, Lordpilot napisał:

Cena na gramie to rozumiem, że za kolekcjonerkę jest ? Bo to jest prawie 180 zł - tyle
to kosztuje nowa gra konsolowa, gdzie dolicza się haracz dla MS/Sony, więc to jest niemożliwe
żeby tyle kosztował dodatek na PC, chyba że ktoś na głowę upadł albo jest to kolekcjonerka
? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś bezpośrednio z gramowego sklepu się ustosunkował do tej
ceny - to jest żart, tak ? Czy cena za wersję kolekcjonerską ?


Chyba żart bo już nawet na ultimie sprzedają za 100zł. Ale jak na razie CDP milczy w sprawie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:31, Lordpilot napisał:

^^ Wersję na "makówki" skasowali ? Bo na stronie Blizza widzę, że wciąż jeszcze jest
?


Wersja na MACa też jest, trzeba się przyzwyczaić, że dziennikarze newsa piszą, tylko nie wiedzą o czym.

Dnia 13.11.2012 o 20:31, Lordpilot napisał:

Cena na gramie to rozumiem, że za kolekcjonerkę jest ? Bo to jest prawie 180 zł - tyle
to kosztuje nowa gra konsolowa, gdzie dolicza się haracz dla MS/Sony, więc to jest niemożliwe
żeby tyle kosztował dodatek na PC, chyba że ktoś na głowę upadł albo jest to kolekcjonerka
?


To jest cena orientacyjna. Do tej pory ani CDP.pl, ani Blizzard nie potwierdzili jaka bedzie cena. Jesli zaś miałbym stawiać (na podstawie dodatkow do WoWa) to EK bedzie ok 250 PLN, a zwykła ok. 130 PLN.

Dnia 13.11.2012 o 20:31, Lordpilot napisał:

ps. Samą grę może się kupi "gdzieś - kiedyś", SC2 ograłem - dobry na raz, do przejścia
i zapomnienia, na PC jest dużo lepszych rtsów. Mówię o singlu, multi w SC 2 to nie moja
broszka, nie ma tam nic ciekawego.


Singla warto przejść więcej niż raz, bo są różne warianty niekótrych misji. Za to w multi moim zdaniem SC II wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:31, Lordpilot napisał:

StarCraft II: Heart of the Swarm trafi na blaszaki 12 marca 2013 roku
^^ Wersję na "makówki" skasowali ? Bo na stronie Blizza widzę, że wciąż jeszcze jest

Tak z ciekawości. "Mac" jakoś się dziś różni od blaszaka (nie licząć OSa)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:48, TlustyDydelf napisał:

HotS edycja standardowa - 129,99 zł, HotS edycja kolekcjonerska 239,99 zł.

Skąd to wytrzasnąłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja. nie dość że SC umiera to jeszcze za nowe jednostki każą płacić sobie 180 zł i to badziewie nie działa bez podstawy za kolejne 180 zł - po prostu widać activision...


strzelają sobie w stope. Ja nie kupuje. szkoda pieniędzy. Wolę dać 20 dolarów na niezależnego RPGa z kickstartera niż kilka jednostek kupić za 200 zł...
tak samo z CODem nowym. Nowa skórka, nowy mod właściwie i 150 zł. Nawet silnika nie zmieniają od czasów COD4. Żenada...

Cenie sobie swoje pieniądze i nie mam zamiaru i wyrzucać na marne produkcje/przecenione produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:12, D_1 napisał:

ale jaja. nie dość że SC umiera to jeszcze za nowe jednostki każą płacić sobie 180 zł
i to badziewie nie działa bez podstawy za kolejne 180 zł - po prostu widać activision...


Bo jak wiadomo Blizzard i CDP.pl podali już ceny i wiesz, że dodatek będzie kosztował 180 PLN. No i pazerny ten Activision strasznie. Zamiast co tydzień wydawać kolejne DLC do SC II to po ponad dwóch latach od premiery podstawki wydaje pelnoprawny dodatek. Co do "kolejnych" 180 PLN, znów nie wiesz o czym piszesz, ale piszesz. SC II kosztuje w tej chwili ok. 100 PLN.

Dnia 13.11.2012 o 23:12, D_1 napisał:

strzelają sobie w stope. Ja nie kupuje. szkoda pieniędzy. Wolę dać 20 dolarów na niezależnego
RPGa z kickstartera niż kilka jednostek kupić za 200 zł...


O tym, że kampania będzie długości podstawki nie wspominasz, bo nie pasuje do teorii, że dodatek to tylko kilka jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:12, D_1 napisał:

ale jaja. nie dość że SC umiera to jeszcze za nowe jednostki każą płacić sobie 180 zł
i to badziewie nie działa bez podstawy za kolejne 180 zł - po prostu widać activision...


Pisząc o umieraniu SC. miałeś namyśli pierwszego SC ?
Bo jakoś nie widzę umierania gry (SC2) która jest obecnie uważana za najlepszego rts oraz za jedną z najbardziej popularnych i dochodowych gier e-sportu.

Dnia 13.11.2012 o 23:12, D_1 napisał:


strzelają sobie w stope. Ja nie kupuje. szkoda pieniędzy. Wolę dać 20 dolarów na niezależnego
RPGa z kickstartera niż kilka jednostek kupić za 200 zł...

Co do cen nie wiem skąd te 180 zł , HotS będzie kosztować w okolicy 100 zł i wporowadza o wiele więcej niż kilka jednostek do mulit, ale po co czytac o nowaściach lepiej odrazu hejta dać.

Dnia 13.11.2012 o 23:12, D_1 napisał:

tak samo z CODem nowym. Nowa skórka, nowy mod właściwie i 150 zł. Nawet silnika nie zmieniają
od czasów COD4. Żenada...

Co do CoDa to akurat widomo za cena w pre-orderach jest wyższa o 30-40 zł niż ta w dniu premiery np. Saturnie lub w Tesco. Tak samo było z MW3. Silnik gry to nie wszystko liczy sie grywalnośc i świena zabawa ta to Call of Duty gwarantuję (własna opinia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ceny wraca tutaj w każdym newsie, a jak widać niektórym ludziom nie chce się nawet zasięgnąć oficjalnych informacji, bo lepiej podawać wymyślone ceny. W dodatku HotS ma wyjść ponad 2,5 roku po premierze podstawki, więc to naprawdę nie wychodzi dużo. Ciekawe też w co grają osoby tak narzekające na cenę, bo gry innych wydawców i producentów często wychodzą drożej, tylko te koszta naprawdę są rozłożone. Co z tego, że mamy nową grę za 139-159 zł, jak zwykle jest to okrojona wersja, do której już na starcie istnieją dlc.

HotS niesie naprawdę spore zmiany w rozgrywce a kampania zapowiada się na jedną z lepszych, gdzie ponownie uświadczymy jednostki nieobecne w multi plus coś na kształt rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 18:34, szpaku8989 napisał:

Ja piernicze ile mozna robic kampanie do jednej gry, pamietam jak blizzard obiecywal
ze kampanie beda wychodzic w rocznych odstepach...skonczylem z wowem, skonczylem z diablo
to i pozegnamy sie ze starem bo nie dosc ze czekamy kupe lat na gry to jeszcze dostajemy
gówno za ktore trzeba placic kosmiczne ceny


129 zł. I co, kosmiczna cena? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować