Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pomyślny kwartał CD Projekt RED S.A. Znamy wynik sprzedaży Diablo III w Polsce

47 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zysk netto firmy CD Projekt RED S.A. był w trzecim kwartale tego roku o milion zł większy niż w tym samym okresie w roku ubiegłym. Wpłynęło na to wysokie zainteresowanie kilkoma głośnymi tytułami.

Przeczytaj cały tekst "Pomyślny kwartał CD Projekt RED S.A. Znamy wynik sprzedaży Diablo III w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 15:13, ZubenPL napisał:

Widzę że Diablo 3 jakoś u nas popularne mimo że lewacy wciąż twierdzą że żyjemy "katolickim
średniowieczu" :)


Jak spojrzysz na "świetowanie" dnia niepodległości w Warszawie to coś w tym "katolickim średniowieczu" jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2012 o 16:13, Maelius napisał:

Jak spojrzysz na "świetowanie" dnia niepodległości w Warszawie to coś w tym "katolickim
średniowieczu" jednak jest.

nie oceniajmy kraju przez 1 miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 16:13, Maelius napisał:

Jak spojrzysz na "świetowanie" dnia niepodległości w Warszawie to coś w tym "katolickim
średniowieczu" jednak jest.

Parę lewaków z antify i kiboli próbowało sprowokować zamieszki co im nie wyszło ale w TVN zrobili jakąś mega aferę z powodu kilkudziesięciu rac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ale...najsmieszniejsze jest to ze jak za nast rok odnotuja mniejsze zyski (czy TAKA SAMA KORZYSC i 1zlotowka) to firma bedzie miala klopoty.....moze nawet zwolnia kogos....niepewna chmurka sie pojawi.... i bedzie grozba zamkniecia firmy....MOZE PRZESADZAM ale z reguly tak jest ....ot kapitalizm - rosnij ciagle albo gin jak juz sie kurczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 16:22, ZubenPL napisał:

Parę lewaków z antify i kiboli próbowało sprowokować zamieszki co im nie wyszło ale w
TVN zrobili jakąś mega aferę z powodu kilkudziesięciu rac.


Oczywiście, bo skrajna prawica to święta jest... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomińmy fakt, że uczestnicy marszu zgodnie wspominają o zamaskowanych policjantach, rzucających w ludzi gaz łzawiący ot tak, jeszcze przed rozróbą

cdp musi odzyskać rynek, bo cenegi nie zdzierżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:12, Ostrowiak napisał:

pomińmy fakt, że uczestnicy marszu zgodnie wspominają o zamaskowanych policjantach, rzucających
w ludzi gaz łzawiący ot tak, jeszcze przed rozróbą

cdp musi odzyskać rynek, bo cenegi nie zdzierżę


Oj tak, na pewno uwierzę tym ludziom :D skrajnej prawicy bym nie uwierzył, nawet gdyby przysięgali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:18, pawbuk napisał:

Oj tak, na pewno uwierzę tym ludziom :D skrajnej prawicy bym nie uwierzył, nawet gdyby
przysięgali ;)


już kończąc ten offtop i ustosunkowując się ostatni raz do dosyć ślepego populizmu;

akurat na początku pochodu były zwyczajne rodziny, babcie, dziadkowie, rodzice, dzieci i inny element ewidentnie wywrotowy, jak wiadomo pierwszy do kamienowania biednej lewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:18, pawbuk napisał:

Oj tak, na pewno uwierzę tym ludziom :D skrajnej prawicy bym nie uwierzył,
nawet gdyby przysięgali ;)

O, tak, pawbuk - popieram w całej rozciągłości! "Prawolom", mówię stanowcze nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bardzo dawno nie kupiłem żadnej gry pudełkowej od CDP, ale dołożyłem swoją cegiełkę (a nawet kilka) do wyniku GoGa - bardzo dobra platforma, a do tego jeszcze polska. Trzeba wspierać rodzimą przedsiębiorczość! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:25, Janek_Izdebski napisał:

O, tak, pawbuk - popieram w całej rozciągłości! "Prawolom", mówię stanowcze nie! :)

Musicie wszędzie tą politykę pakować? ;p Jak już mam się czepiać to raz, czy to aby na 100% prawica. Dwa, ten podział jest tak czy siak do luftu. Ale mi nie odpisywać, sami sobie googlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:56, Zgreed66 napisał:

Musicie wszędzie tą politykę pakować? ;p Jak już mam się czepiać to raz, czy
to aby na 100% prawica. Dwa, ten podział jest tak czy siak do luftu. Ale mi nie odpisywać,
sami sobie googlować.

Nie musisz mnie edukować w tych sprawach, po INP jestem. :) Ale ta skrajna prawica co organizowała marsz, powoli robi się niebezpieczną - jakąś "Straż Niepodległości" chcą organizować - czyżby bojówki na modłę SA? Przypominają mi się Niemcy z 1933 roku... Naprawdę, strach się bać... :(

A czy to prawicia, czy lewica? Ideologicznie - skrajna, szowinistyczna prawica, ekonomicznie - skrajna, etatystyczna lewica. Wystarczy co to za młodzież zjechała się do stolicy z miast i miasteczek... To tyle w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, komentarze w wiekszosci "na temat". Moze przeniescie sobie te politykowanie gdzies indziej, tylko nie na gram.

Dziwi mnie te 160 tys. egzemplarzy Diablo 3, taki hit, po 12 latach, spodziewalem sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 21:16, rhyz napisał:

Dziwi mnie te 160 tys. egzemplarzy Diablo 3, taki hit, po 12 latach,
spodziewalem sie wiecej.

Jak na Polskę i w cenie prawie 200 zł (między 159 a 249 zł), to i tak dobrze. :)

Co do politykowania, każde miejsce dobre, byle na temat, rzeczowo i bez agresji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 21:19, Janek_Izdebski napisał:

Co do politykowania,

Co za dużo to niezdrowo. Jak chcesz to wyśle tobie moje zdanie na ten temat gdzieś... tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować