• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafi19954

Mass effect 3 problem

Pytanie

Witam już w sierpniu założyłem temat o tej grze ale nie znalazł się nikt kto by mółgł mi pomóc .Podczas grania co jakiś gra zatrzymuje się i zacina przez kilka sekund po czym dalej gram i nic się nie dzieje,to bardzo uciążliwe i denerwujące a bardzo mi zależy aby gra działała tak jak trzeba ,Serdecznie dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2012 o 00:45, Nuurbi napisał:

Zmień zasilacz

Jak wywnioskowałeś taki pomysł? z tym co ma teraz jest coś nie tak? Że niby za słaby czy coś innego? Mnie się skutki słabego zasilacza kojarzą z problemami z odpaleniem, bsod, zawieszanie się i może jeszcze do tego artefakty widoczne przy generowaniu grafiki, ale o tym, żeby powodowało to zatrzymanie i zacinania się gry raz na jakiś czas przez kilka sekund to pierwsze słyszę. Chyba, że czegoś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co może mieć zasilacz do gry ?Skoro Demo chodziło płynnie i nie mam problemów z BF3 to z ME3 też nie powinno być tu problem tkwi w czymś innym... tylko pytanie brzmi gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2012 o 15:37, Rafi19954 napisał:

Witam już w sierpniu założyłem temat o tej grze ale nie znalazł się nikt kto by mółgł
mi pomóc .Podczas grania co jakiś gra zatrzymuje się i zacina przez kilka sekund po czym
dalej gram i nic się nie dzieje,to bardzo uciążliwe i denerwujące a bardzo mi zależy
aby gra działała tak jak trzeba ,Serdecznie dziękuję za pomoc


W sieci wyłapałem kilka odpowiedzi, ale że część z nich już sprawdziłeś to podam tylko pozostałe:

1) Idź do: Użytkownicy\[nazwa_usera]\Moje Dokumenty\BioWare\Mass Effect 3\BIOGame\Config i edytuj plik konfiguracyjny. Nad dole sekcji [SystemSettings] dopisz:

SmoothFrameRate=False
UseVSync=False

Zapisz plik, uruchom grę.

2) Jeżeli masz kartę grafiki od nVidii to spróbuj zmienić ustawienia karty sieciowej z poziomu samej karty (ja mam ATI więc dokładnie Ci tego nie wyjaśnię ;)) tzn. prawy klik na pulpit ---> wejdź do panelu ustawień nVidii ---> zmień ustawienia dla ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.11.2012 o 21:03, metiu napisał:

1) Idź do: Użytkownicy\[nazwa_usera]\Moje Dokumenty\BioWare\Mass Effect 3\BIOGame\Config
i edytuj plik konfiguracyjny. Nad dole sekcji [SystemSettings] dopisz:

SmoothFrameRate=False
UseVSync=False

Zapisz plik, uruchom grę.

To niestety nie naprawiło nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować