Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna wpadka wydawcy Call of Duty: Black Ops II. Rozbawiony BioWare rozdaje gry

28 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Call of Duty: Black Oops II, Call of Mass: Black Effect 2 - niektórzy się śmieją, choćby w ten sposób, inni nie kryją frustracji. Activision Blizzard zaliczyło srogą wpadkę.

Przeczytaj cały tekst "Potężna wpadka amerykańskiego wydawcy Call of Duty: Black Ops II. Rozbawiony BioWare rozdaje gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy tylko wersji PC, więc nie jest to aż tak duża wtopa ;-) Szczęście w nieszczęściu, że gra wymaga steama (chociaż raz to ustrojstwo Valve na coś się przyda i załapie naprawdę sporego plusa), więc de facto nie jest to aż tak wielka kompromitacja jak mogłaby być ;-) Chociaż Ci co mają wolne łącze albo jakieś limity, będą (słusznie !) psioczyć.

Wina najprawdopodobniej leży po stronie tłoczni, dla myślącego człowieka jest to dość oczywiste, że nie jest to (na jakieś 99%) wtopa Activision ani sabotaż ze strony EA :P Także Pepsi na Twoim miejscu nieco przeredagowałbym tytuł newsa, tym bardziej, że takie rzeczy czasem się zdarzają. Napomknę tylko, że swego czasu zamawiałem w gramowym sklepie ME3 a jako bonus miałem dostać komiks. Dostałem tylko komiks ;-) Nie leciałem wtedy z pretensjami do wydawcy (EA), tylko bezpośrednio do sklepu - dodam, że reklamację uwzględniono ekspresowo i szybko dosłano brakującą zawartość. Co podaje jako przykład ;-)

ps. A BioWare faktycznie podeszło do sprawy z dużym humorem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 11:14, Damianuss1 napisał:

Dwie gry w jednym i jeszcze marudzą.

Szkoda tylko, że instalacji żadnej z tych dier nie da się dokończyć, a nawet zacząć(ME2, czy może ta gra jest na jednej płycie? Zapomniałem)! ;) Ale, przynajmniej 50. szczęśliwców dostanie ME Trilogy, a Black Ops i tak muszą dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 11:14, Damianuss1 napisał:

Dwie gry w jednym i jeszcze marudzą.

Rzekłbym, że po połowie każdej. Obydwie się mieszczą na 2 płytach, więc z żadnej nie będzie pożytku. Jednej nie da się skończyć instalować, a drugiej w ogóle zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 12:03, Karanthir666 napisał:

Rzekłbym, że po połowie każdej. Obydwie się mieszczą na 2 płytach, więc z żadnej nie
będzie pożytku. Jednej nie da się skończyć instalować, a drugiej w ogóle zacząć.


Dociągnięcie brakujących plików ze Steama nie wchodzi w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśne, przecież Blops2 ma być chyba zintegrowany ze Steam. Co za problem dociągnąć resztę?
Gorzej chyba mają posiadacze konsolowych wersji Lego LOTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 12:08, NeroNarmeril napisał:

Dociągnięcie brakujących plików ze Steama nie wchodzi w rachubę?

Jeśli klucz jest steamowski to tak. I na filmiku widać jak byk, że instalacja jest steamowska, więc problemu nie widzę. Oczywiście ludzie mają prawo być wkurzeni, ale grę da się bez problemu zainstolwać. Czyli mój poprzedni post jest w połowie nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pewnie nawet nie zwrócił uwagi, bo standardowo bym aktywował klucz na Steamie i wyrzucił do kosza całą fizyczną zawartość. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to się mogło stać? Activision nie ma styczności w ogóle i w szczególe z grami BioWare >XD Ukradli Mass Effect 2 i ktoś omyłkowo wrzucił do tłoczni ? :D Ale inicjatywa od strony BioWare jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ME2 nie zadziała. Z jednej strony może część ludzi którzy nie grali w ME2 teraz ją kupi, a EA na dodatek dostanie odszkodowanie BO nie ważne czy druga płytka była za free czy nie, była SPRZEDAWANA więc nie ważne czy to błąd czy przypadek, ważne że ktoś czerpał korzyść z rozprowadzania produktu który do niego nie należy.

Chociaż ja nie wierze że to był przypadek. Te firmy walczą ze sobą (bardziej agresywny i zaczepne jest EA) i nagle ich płytka ląduje w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy to pomyłka w tłoczni czy nie nie ma najmniejszego znaczenia, Acti ponosi za to odpowiedzialność bo nie dopilnowało swoich współpracowników(tłoczni) i to Acti za to beknie, już widzę pozew ze strony EA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować