Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. na pewno w przyszłym roku

57 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 18:36, morthi napisał:

patch 2.0 troche poprawia ;)


Niestety nie pamięciożerność :P Ale w wakacje dokupuję RAM, gra już kosztuje 49.90 zł, więc chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, poczatek roku? nie wierze, wtedy sie nie wydaje hitow, bo po prostu sie to nie oplaca (wszyscy sie obkupili na gwiazdke). tak kwiecien-czerw to moze, moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 19:32, Arclight napisał:

> patch 2.0 troche poprawia ;)

Niestety nie pamięciożerność :P Ale w wakacje dokupuję RAM, gra już kosztuje 49.90 zł, więc
chyba się skuszę.

polecam :) ja rpzeszedlem ta gre cala :D wszystkie questy zrobilem jakie udalo mi sie odkryc wszystkimi frakcjami :) gralem chyba ze 2 tygodnie non stop :D ale warto bylo :)

mam nadzieje ze stalker wciagnie mnie jeszcze bardziej :) szczeglnie ze ma byc w nim multi czego zabraklo w BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dwa lata temu śliniłem się nad skrinami. Dzisiaj, owszem, dalej wygląda to ładnie, ale już nie na OMG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker wyjdzie, ale juz nie bedzie tak swietnie przyjety jak mial byc te 3 lata temu (czy tam ile? :D) :P. Nadal bedziemy cieszyli oko fizyka gry i napawali sie swietna fabula...Ale reszta moze byc juz ciezka do przyjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, zę po tylu latach zwłoki STALKER nie będzie już tym czym miał być. Far Cry, HL 2 czy Crysis zdeklasują go. Ale i tak czekać warto :)

BTW: Radzę przeczytać "Piknik na skraju drogi" - świetna książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:50, popmaster napisał:

stalker to taki potwor w tibii


Tak naprawdę Stalkerzy to nie potwory z tibii, :|
lecz ludzie schodzący do Sfer aby wynosic pewne tajemnicze rzeczy.
Więcej o tym w książce ,,Piknik na skraju Drogi,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niop grałem w alfę STALKERA i jak na strzelanię gra była ciekawa, szczególnie tzn. fizyka np.: strzelanie przez drewniany płot czy ze wzgórza lub vice versa ( z góry łatwiej trafić cele znajdujące się na dole) . Do tego pewne bronie były całkowicie nieskuteczne przeciwko pewnym celom . Zresztą polecam zapowiedź , która można zleść min. na GS.

A Duke Nukem Forever - widziałem tylko zapowiedź a było to dawno temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować