Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: GTA V - analiza trailera #2

53 postów w tym temacie

A więc miałem rację, na Gramie ukazał się artykuł pt. "Analiza trailera". Za kilka lat opublikujecie pewnie analizę teasera trailera jakiegoś nowego hiciora, nieprawdaż? ;) Co to się w świecie growym porobiło... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:04, RoRumi napisał:

W 20 sec słychać strzały.

A na samochodzie pokazanym w 45 sekundzie znaleziono ślady trotylu.

A sam trailer całkiem sympatyczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wprawione oko natychmiast zwróci jednak uwagę na inny szczegół - pod ekranem monitora widnieje charakterystyczne logo w kształcie nadgryzionego jabłuszka."

Wprawionego oka to wy na pewno nie macie. Jak tam jest nadgryzione jabłko to ja jestem bogiem.

Tam jest marka Fruit, parodia Macintoshy Appla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:04, Janek_Izdebski napisał:

A więc miałem rację, na Gramie ukazał się artykuł pt. "Analiza trailera". Za kilka
lat opublikujecie pewnie analizę teasera trailera jakiegoś nowego hiciora, nieprawdaż?
;) Co to się w świecie growym porobiło... ;D


Dokładnie to samo sobie pomyślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:07, TheZbyszeK napisał:

GTA nie jakąś tam marną serią gier, jest najlepsza i zasługuje
na to.


Nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Budynek z kopułami to przecież imitacja Griffith Observatory, który był również w GTA SA.
- Ogólnie cieszy fakt, że - w porównaniu do SA - ciężarówki jeżdżą w końcu także z przyczepami.
- Buggy na zwiastunie zapewne jest pojazdem Bandito, również z SA.
- Jak dla mnie, niebieska sportówka rozbijająca terenówkę ma jednak wgniecenie na przedniej masce. Ale sam fakt, że jedzie dalej jest zastanawiający...
- Jeśli jacht ze sceny pościgowej będzie dostępny, stawiam, że to Rio, który zadebiutował w VC.
- Powtórzę punkt z poprzedniego komentarza - animacja psa jest po prostu wyśmienita.

W skrócie: zajawka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:22, Kadaj napisał:

> A więc miałem rację, na Gramie ukazał się artykuł pt. "Analiza trailera".

Oj tam, takie rzeczy działy się już ponad 2 lata temu:
http://www.gram.pl/news_8Q3gGOm1_Analiza_trailera_nowego_Call_of_Duty_znamy_kolejne_informacje.html

Wiem o tym i uważam to już za debilizm. Nawet maksymalny hype ma jakieś granice. Za 3 lata jak będzie premiera nowych "Gwiezdnych Wojen" proponuję mediom filmowym robić analizę pojedyńczych klatek teasera, trailera itd... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:04, Janek_Izdebski napisał:

;) Co to się w świecie growym porobiło... ;D

Nie przesadzaj, raz na ruski rok taki news nikogo nie zabije. Przewrażliwieni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:39, Janek_Izdebski napisał:

Za 3
lata jak będzie premiera nowych "Gwiezdnych Wojen" proponuję mediom filmowym robić
analizę pojedyńczych klatek teasera, trailera itd... ;D

Fani będą się jarać każdą klatką, hejterzy szukać Kaczora Donalda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:07, TheZbyszeK napisał:

Bez takich, co Janek? GTA nie jakąś tam marną serią gier, jest najlepsza i zasługuje
na to.


Herp derp. Fani Halo powiedzą, że ich seria jest najlepsza i zasługuje na taki artykuł. To samo fani Uncharted, God of War, Gears of War, Total War czy dowolnej innej znanej serii.

Chociaż nie, bo fani tych serii chyba są na tyle normalni aby nie dopowminać sie takich cyrków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować