Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: GTA V - analiza trailera #2

53 postów w tym temacie

świetna analiza, aczkolwiek podczas startu awionetki czarny dym nie wydobywa się z silnika a z pomiędzy pagórków w oddali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że Michael unosi ręce jedynie w ostatniej scenie? Zapewne symbolizuje to to że podczas gry przejdzie głęboką przemianę psychiczną.
A wyrzucony liść na początku świadczy o odrzuceniu spokojnego życia na łonie natury na rzecz okradania banków. No a poza tym, zauważyliście że dom na który zwraca uwagę Michael w scenie w której rozmawia z tymi dwoma murzynami jest żółty? Żółty to kolor mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ciekawi mnie, że w pierwszej

Dnia 15.11.2012 o 13:12, AnthorLord napisał:

scenie z kompletem bohaterów, autor "analizy" nie zwrócił uwagi na inny element humorystyczny,
tekst Trevora, skierowany do Franklina, sugerujący iż jego czarny współpracownik musi
być strasznie psychicznie niestabilnym indywiduum :)

Chodzi ci o "your therapist has a lot to answer for"? Moim zdaniem jest to skierowane do Michaela, który przed chwilą stwierdził, że Franklin jest synem, jakiego zawsze chciał.

Pod monitorem nie ma znaczka Applea, to miska owoców, nie ugryzione jabłko. Symbol ten pojawił się już w Chinatown Wars.

Z tego co zrozumiałem, to matka nie chce, żeby chłopak jej córki został na noc, stąd ta kłótnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał żeby policja lepiej reagowała na łamanie prawa, a nie tylko na strzały czy uderzenie w radiowóz, czy przechodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:21, MBi napisał:

a ja bym chciał żeby policja lepiej reagowała na łamanie prawa, a nie tylko na strzały
czy uderzenie w radiowóz, czy przechodnia.

To graj w Mafie. Gdyby w GTA policja ścigała za przejazd na czerwonym świetle to byłby to najdurniejszy pomysł w historii tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 08:32, Ifym napisał:

> a ja bym chciał żeby policja lepiej reagowała na łamanie prawa, a nie tylko na strzały

> czy uderzenie w radiowóz, czy przechodnia.
To graj w Mafie. Gdyby w GTA policja ścigała za przejazd na czerwonym świetle to byłby
to najdurniejszy pomysł w historii tej serii.


Lub za przekroczenie prędkości :)

Ta opcja miała by jakieś prawa bytu, gdyby częstotliwość występowania policji była o wiele mniejsza lub wręcz znikoma. Ewentualnie mogliby dać opcję wyboru w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to ja nie liczę na aż tak wielkie zmiany względem IV. ( mam na myśli policje, zachowanie przechodniów, styl walki itp.) Oprócz lepszego dopracowanie obecnego systemu na nic więcej bym nie liczył...
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 09:59, PanSzpieg napisał:

> W każdej części GTA poszczególne samochody wyglądały inaczej, tutaj Landstalker w tle

Dnia 27.11.2012 o 09:59, PanSzpieg napisał:

wygląda jak w GTAIV.


Bo rozgrywały się w innych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy artykuł lecz jest błąd chodzi o ten rzekomy znaczek appla go tam nie ma jest to pucharek lodów a nie nadgryzione jabłko trzeba się tylko przyjrzeć lub zobaczyć zdjęcie dziewczyny w bikini ze smartphonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 10:51, Becamer napisał:

Bo rozgrywały się w innych czasach?

Niby tak, ale na trailerach GTAV wszystkie samochody inaczej wyglądają, Comet chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 07:38, PanSzpieg napisał:

Niby tak, ale na trailerach GTAV wszystkie samochody inaczej wyglądają, Comet chociażby.


Comet jest tylko drobno zmodyfikowany z tego co zauważyłem. Po za tym widziałem same pojazdy z IV prócz tam może kilku wyjątków, których w ogóle w GTA IV nie było, jak np. model Audi R8 lub znany ze wcześniejszych serii Cheetah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh głupi kolega sądzi ż ten co uciekał przed policją, i helikopterem to CJ.

A Sam CJ w erze GTA 4 nie miał udziału, nie licząc mini aluzji ;P np Patriot 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować