Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo odpowiada szefowi Ubisoftu: - Cena Wii U jest odpowiednia

16 postów w tym temacie

<double facepalm>
Jacy ludzie w ogóle to kupują? To jest ta sama grupa klientów co się ustawia w dwudniowych kolejkach po nowego ajfona?
Ta konsola już teraz wygląda kiepsko a co dopiero po publikacjach Microsoftu i Sony? Ludzie nie przestają mnie zadziwiać... Jest Mario, można sprzedać dziesiątki milionów konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 15:11, ozoqq napisał:

<double facepalm>
Jacy ludzie w ogóle to kupują? To jest ta sama grupa klientów co się ustawia w dwudniowych
kolejkach po nowego ajfona?
Ta konsola już teraz wygląda kiepsko a co dopiero po publikacjach Microsoftu i Sony?
Ludzie nie przestają mnie zadziwiać... Jest Mario, można sprzedać dziesiątki milionów
konsol.


Najpierw niech MS i Sony te nowe konsole przedstawi, bo na razie gdybasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 15:11, ozoqq napisał:

<double facepalm>
Jacy ludzie w ogóle to kupują? To jest ta sama grupa klientów co się ustawia w dwudniowych
kolejkach po nowego ajfona?
Ta konsola już teraz wygląda kiepsko a co dopiero po publikacjach Microsoftu i Sony?
Ludzie nie przestają mnie zadziwiać... Jest Mario, można sprzedać dziesiątki milionów
konsol.


Jest AC3, Zombie U i masa innych "normalnych" gier :) M$ i Sony jeszcze długo będą czekać z nowymi konsolami,
a Wii U przynajmniej jest jedynym next-genem, który rzeczywiście jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:31, Henrar napisał:

Plz, to nie PC do gier.

Henrar wybacz ale jaki czas przespałeś że zapomniałeś o najwiekszym argumencie najwiekszego flame topic wszechczasów który zwie się konsola vs konsola, a owy argument to właśnie specyfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nikt NORMALNY nie kupuje konsoli do gier dla specyfikacji.

Dreamcast aside ofc, ale PS2 wygrało nie przez bebechy a przez wsparcie dla DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować. Wii sprzedaje się świetne, więc musi budzić niechęć. Tak jest w każdej możliwej branży. Mnie to rybka, ważne że Nintendo chce teraz skupić wokół siebie dużo graczy, którym nie wystarczy tylko świetna zabawa(Mario Galaxy), ale potrzebują więcej.. No wiem czego, spejclanie nie chcę używać słowa "hardcore". bo jak Mario Galaxy nie jest hardcorowe, to za tym można dodać do tej listy wiele, wiele gier. Dzięki takiemu nastawieniu Nintendo, które chce teraz wsparcie Third Party od firm, które nie będą robić ich w balona(EA...). Za przykład niech posłuży Platinum Games, od których Niny będzie miało teraz jeśli nie dozgonną, to długowieczną wdzięczność. Gdy się inne firmy na nich wypięły, to Niny ich przygarnęło i dąło wolną rękę.
Dobra, ale nie ma co się tak wysilać na komentarz kogoś kto tylko chce wywołać flame war. Wszystkie konsole są warte uwagi, tego trzeba się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:07, Wested napisał:

> <double facepalm>
> Jacy ludzie w ogóle to kupują? To jest ta sama grupa klientów co się ustawia w dwudniowych

> kolejkach po nowego ajfona?
> Ta konsola już teraz wygląda kiepsko a co dopiero po publikacjach Microsoftu i Sony?

> Ludzie nie przestają mnie zadziwiać... Jest Mario, można sprzedać dziesiątki milionów

> konsol.

Jest AC3, Zombie U i masa innych "normalnych" gier :) M$ i Sony jeszcze długo będą czekać
z nowymi konsolami,
a Wii U przynajmniej jest jedynym next-genem, który rzeczywiście jest :)


Czy ja wiem czy WII U to taki next gen? Bardziej to, to jest "today gen" niż "next".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ta next gen to nawet może być jak patrzeć od strony technicznej to nie powala ale najważniejsze to rozwinięcie cech ze Starego Wii oraz dodanie nowych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 19:05, Numenpl napisał:

To znaczy ta next gen to nawet może być jak patrzeć od strony technicznej to nie powala
ale najważniejsze to rozwinięcie cech ze Starego Wii oraz dodanie nowych bajerów.

No w tym aspekcie to masz racje :). Dodali choćby wykorzystanie pada z ekranem, jak golądałem relacje z E3 i pokazywali Batmana Arkham City na Wii U to ciekawie wykorzystali to ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jeśli ps4 będzie tyle kosztować w dniu premiery, to nie zastanawiam się długo nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1200zł na start dla konsoli innej niż wszystkie? Bardzo dobra cena. Lada moment spadnie do tysiaka a to pułap jaki konkurencja next-gen długo nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować