Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: kolejne wieści o pracach nad Call of Duty: Modern Warfare 4

33 postów w tym temacie

"Inna scena ma rozgrywać się w Somalii, gdzie ponownie pojawi się John ,,Sopa'''' MacTavish"

A czasem w Call of Duty Modern Warfare 3 Soap nie zginął w jednej misji?
Czyżby kolejne zmartwychwstanie?
Jeśli sięmyle to poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tylko czekam na fanboyów i ich genialne komentarze, jacy to hejterzy są żałośni, jaka ta marka jest wspaniała i ile w niej nowości.Myślałem nad zakupem BO2, ale kurcze mi się odechciało.Jak oglądałem trailery, to mi się wydawało, że będzie nie co więcej zmian, a patrzałem na youtubie jak gościu grał i tyle tam zmian co kot napłakał.No dobra.Może trochę zmieniona grafika i inne czasy, a reszta ta sama.Nad kupnem BO2 muszę się jescze głęboko zastanowić, bo MW, to już napewno nie ruszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 16:59, Kajmal napisał:

/.../

Nie bardzo wiem, jakich zmian oczekiwałeś - są nowe tryby w zombie, jest nieliniowa kampania, na dodatek całkiem długa i bogata w różne niestandardowe sposoby prowadzenia rozgrywki (misja na koniu, misje "strategiczne"), jest nowy sposób tworzenia klas w multi, streamowanie z gry, AFAIK praktycznie idealne multi, czyli matchmaking na serwerach Treyarchu, poprawiona oprawa dźwiękowa, nowe wyposażenie i killstreaki. Nie bardzo wiem czego chcesz więcej - zakładając, że CoD powinien pozostać CoDem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 16:57, cyzman napisał:

A czasem w Call of Duty Modern Warfare 3 Soap nie zginął w jednej misji?

A mało to było w historii CoD misji, które były retrospekcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD od IW? Dziękuję, ale nie. Spokojnie poczekam 2 lata na kolejną edycję od Treyarch. A wydawać mogą i co miesiąc - nikt mnie nie zmusza do zakupu, więc mi to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem troche streamu z tego nowego Cod''a i wygląda ok, jak wszystkie cody. Pograłem później 2 godzinnki w Battlefielda 3 i wiem że za rok jak będzię dylemat, co kupić, BF4 czy MW4 to wybór będzie prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 19:53, BuIkers napisał:

Oglądałem troche streamu z tego nowego Cod''a i wygląda ok, jak wszystkie
cody. Pograłem później 2 godzinnki w Battlefielda 3 i wiem że za rok jak będzię dylemat,
co kupić, BF4 czy MW4 to wybór będzie prosty.

Czyli jaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że trójką chcieli skończyć trylogię ale 4... to już ostra przesada, no ale, marka dobra bo pieniążki z niej są, to czemu by ich nie wycisnąć na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować