Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główną rolę w filmie Splinter Cell zagra Tom Hardy

21 postów w tym temacie

Jak już wrzucacie taki news to należałoby dodać chociaż jedno zdjęcie Pana Toma Hardy.
Nie chodzi o to że nie chce mi się guglować... poprostu tak nakazuje logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fassbender w Assasinie, Hardy w Splinter Cellu.. kiedy jakiś dobry aktor zagra postać z gier w które grałem? -____-
Chociażby BioShock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:12, qq_MoaR napisał:

Fassbender w Assasinie, Hardy w Splinter Cellu.. kiedy jakiś dobry aktor zagra postać
z gier w które grałem? -____-
Chociażby BioShock.

Hardy nie jest złym aktorem, zwłaszcza w roli Bane się popisał. Tylko jest na postać sama po prostu za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że bibera nie wzieli... albo dziecka tej kulki z Jersy Shore...

Po ważnie gośc jest za młody, o ile nie nałożą na niego kilograma tapety żeby go wystylizować na dziada to cięzko będzie to ogladać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:25, Tomoya-kun napisał:

Tylko jest na postać
sama po prostu za młody.

A skąd wiesz czy przypadkiem film nie będzie miał miejsca gdzieś pomiędzy SC 1 a 2? Przecież to prawie pewne, seria gier nie została zamknięta i sequele są zarezerwowane dla gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 19:04, Mercuror napisał:

A skąd wiesz czy przypadkiem film nie będzie miał miejsca gdzieś pomiędzy SC 1 a 2? Przecież
to prawie pewne, seria gier nie została zamknięta i sequele są zarezerwowane dla gier.

Nadal już w SC1 Sam ma 48 lat, a Tom obecnie ma 35 wiec o ile go nieźle nie postarzą to nadal będzie odstawał. No i zawsze jest ryzyko że będą chcieli pokazać historię od ekhm" młodości" Sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych scenarzystów" po 2 fuchach w tym tylko jednej kinowej? Kurczę, mają wiarę w człowieka;)

Co do odtwórcy głównej roli: jeśli by odpowiedni okres życia wziąć pod lupę i nieźle ucharakteryzować... to i Michael Ironside by się nadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Ubisoft poważnie bierze się za ekranizacje swoich gier, najpierw Fassbender w Assassinie, teraz Hardy w Splinter Cellu - obaj to co najmniej dobrzy aktorzy. Zresztą już Prince of Persia był nawet dobry, tylko nie wiem, czy wtedy oni po prostu nie udostępnili marki, a tutaj osobiście sprawują pieczę nad produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu doczekamy się jakiejś naprawdę dobrej ekranizacji gry, bo to co widziałem do tej pory było... cóż, średnie. Nie wspominając już o filmach Uwe Bolla, które zasługują na oddzielną kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:09, Arczir2d2 napisał:

Jak już wrzucacie taki news to należałoby dodać chociaż jedno zdjęcie Pana Toma Hardy.
Nie chodzi o to że nie chce mi się guglować... poprostu tak nakazuje logika.


wlasnie. mi to nazwisko kompletnie nic nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:09, Arczir2d2 napisał:

Jak już wrzucacie taki news to należałoby dodać chociaż jedno zdjęcie Pana Toma Hardy.
Nie chodzi o to że nie chce mi się guglować... poprostu tak nakazuje logika.


To prawda. Może im się nie chciało szukać jego zdjęcia, chociaż może nikt nie pomyślał logicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie podoba mi sie ten pomysl, nie zebym mial cos do Toma, ale on po prostu nie pasuje do roli Sama. Juz pomijam fakt ze nie wiem czemu sie tak wszyscy nim podniecaja. Podobnie z Assasin Creed, to czy Fassbender pasuje do roli to nie wiem, bo nie gralem w Assasiny i szczerze to wisi mi kto tam bedzie gral. Ale juz nie moge patrzec na te wieszne achy i ochy pod jego adresem, aktor faktycznie dobry, ale to wszystko, wybitnosci w jego aktorzeniu to ja nie widze za grosz. Jak zawsze musze podkreslic ze jest to tylko moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac, takze prosze nie rownac mnie z ziemia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:25, Tomoya-kun napisał:

Hardy nie jest złym aktorem, zwłaszcza w roli Bane się popisał. Tylko jest na postać
sama po prostu za młody.

Hardy jest imo jednym z najlepszych aktorów ''młodego pokolenia'' (np. Bronson, Gacka nowego nie oglądałem)
Chodziło mi o to, że te gry czyli Assasin i Splinter nie grałem, a w filmach na nich podstawie wystąpią naprawdę świetni i w dodatku moi ulubieni aktorzy. Może czas nadrobić, aczkolwiek nie interesują mnie te gry w ogóle ;d chciałbym aby zrobiono w końcu filmy z prawdziwego zdarzenia w gry, które grałem ;d
Chociażby Deus Ex(nie wiem czy coś się ruszyło) czy Bioshock(który stoi w miejscu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować