Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - zobacz nowe screeny z dodatku Dragonborn

37 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Tym razem możemy bliżej przyjrzeć się potworom w grze (Seeker, Netch), Skaalom - rdzennym mieszkańcom północnowschodniej części Solstheim oraz lokacjom – smoczemu szczytowi, tawernie Redoran i osadzie Raven Rock należącej do mrocznych elfów.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim - zobacz nowe screeny z dodatku Dragonborn" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie Vvardenfel a Solstheim, dla mnie ok.. Ciekawe czy wytną całą lokację z Bloodmoona ale z lepszymi teksturami czy wszystko od zera. Dunmerzy zwiali na wyspę przed lawą, stąd widać ich architekturę na wyspie Nordów i pancerze Domu Redoran. Fajnie by było usłyszeć jakieś legendy lub nawiązania do czynów Nerevarine''a w tamtym miejscu sprzed laty. Na 6 screenie widać wulkan ale czy będzie nam dane tam popłynąć? Szczerze wątpię... Dużo tych Dragonbornów w takim razie nie było skoro on jest pierwszym a ty drugim... Do tego mag!! W końcu jakiś prastary wojownik który nie walczył bronią a magią i jak zwykle umarlakowi musiała palma odbić a ty musisz go powstrzymać, czyli klasyk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:00, IlidanDA napisał:

Wszystko wygląda bardzo ciekawie, ale i tak w Polsce to wyjdzie za 3 miesiące albo i
później.


PC? Cóż. Wiedzieliście na co się piszecie...

A sam dodatek zapowiada się ciekawie. Liczyłem jednak, że dadzą same Vvardenfel bo jest jednak dość małe. Trudno. Solstheim nie spodobał mi się w Morrku. Może teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:14, Sipso2008 napisał:

> Wszystko wygląda bardzo ciekawie, ale i tak w Polsce to wyjdzie za 3 miesiące albo
i
> później.

PC? Cóż. Wiedzieliście na co się piszecie...

A sam dodatek zapowiada się ciekawie. Liczyłem jednak, że dadzą same Vvardenfel bo jest
jednak dość małe. Trudno. Solstheim nie spodobał mi się w Morrku. Może teraz będzie inaczej.



Tak. PC. Ale to i tak nie chodzi o miesiąc czekania. Tylko o to, że Polska wersja pojawi się późno, tak jak teraz. Inni będą grali w czwarte DLC a my dopiero w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.11.2012 o 20:14, Sipso2008 napisał:

PC? Cóż. Wiedzieliście na co się piszecie...



Tia... ( ziew ) wiedzieliśmy, choćby piszemy się na nie płatne multi bez goldów i innych wrednych sposobów na wyciąganie kasy od gracza, w gry bez bieda tekstur rodem z gier sprzed 10 lat ( choćby w samym Skyrimie na konsolach ), na DARMOWE mody stworzone przez graczy dla graczy, które czasem potrafią zaskoczyć mocno na plus, na 80 klatek na maks detalach z modem na tekstury HD w tymże Skyrimie ( chyba nie muszę wspominać że taki Skyrim wygląda o niebo lepiej niż na X360 nie wspominając o nie dorobionej wersji z PS3 ), i wiele innych aspektów które przemawiają do mnie na plus jeśli chodzi o granie na PC, nie wspominając o fakcie że mam gry tańsze o średni 40-50% i że w ogóle dostane jakiś dodatek, bo nie wiem na czym grasz, ale jeśli na PS3 to gratuluje Tobie komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:14, Sipso2008 napisał:

> Wszystko wygląda bardzo ciekawie, ale i tak w Polsce to wyjdzie za 3 miesiące albo
i
> później.

PC? Cóż. Wiedzieliście na co się piszecie...

A sam dodatek zapowiada się ciekawie. Liczyłem jednak, że dadzą same Vvardenfel bo jest
jednak dość małe. Trudno. Solstheim nie spodobał mi się w Morrku. Może teraz będzie inaczej.


Sam Morrowind też się pojawi (co jest w źródle). A co do uszczypliwego komentarza pod adresem PCtowców to nie był zbyt trafny... Takich problemów z DLC do Skyrim nie mają PCtowcy z całego świata (a granie w Skyrim bez dostępu do modów jest - lekko to ujmując - wykastrowane).

@Sanders-sama a kto Ci powiedział, że bohater Skyrim jest drugim Dovahkinem... ?

A co do newsa to brzmi świetnie. A to Daedryczne królestwo to pewnie plan tego Hermanusa Mory czy jakoś tak. W końcu to tam będziemy szukać ksiąg "zakazanej wiedzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:10, Sinirio napisał:

a granie w Skyrim bez dostępu do modów jest - lekko to ujmując
- wykastrowane


No popatrz, ja grałem bez żadnyh modów na PC i świetnie się bawiłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Skyrima kupiłem na xboxa bo wiedziałem, że nie będę chciał go modować, to nie morrowind czy oblivion, a na kompie mógłby mi nie pójść. A grafika nie jest dla mnie argumentem bo nadal uznaję gothica 1 za pięknego. Poza tym wiedziałem, gdy tylko Cenega została ogłoszona wydawcą, że kupowanie polskiej wersji (Pozdrowienia dla Smoczych Dziecięci (?)), do tego na PC skończy się właśnie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2012 o 21:14, Kadaj napisał:

No popatrz, ja grałem bez żadnyh modów na PC i świetnie się bawiłem. ;p


Nigdzie nie napisałem, że takie granie nie daje wcale frajdy, tylko że jest zubożone. Od lat TESy przyciągają w dużej mierze (jeśli nie głównie) swoim CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Morriwnda czy Obliviona bez modów sobie nie wyobrażam, tak Skyrim kompletnie nie widzi mi się z modami... W podstawowej wersji ma i tak nadmiar zawartości, której pewnie w 70% nie ogarnąłem po naprawdę długim czasie grania. Może poza modami na interfejs bo u kumpla widząc co się dzieje w ekwipunku na PC byłem nieco zagubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cios w PC był może nieco wredy, bo sam już na PC w nowe gry nie zagram przez Steamy, Originy i inne gówienka, które napsuły mi krwi. Ale wiedząc, że Cenega jest wydawcą nie było lepiej kupić gry za granicą? Akcje z DLC u Cenegi zaczęły się już chyba w Falloucie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:23, Sipso2008 napisał:

O ile Morriwnda czy Obliviona bez modów sobie nie wyobrażam, tak Skyrim kompletnie nie
widzi mi się z modami... W podstawowej wersji ma i tak nadmiar zawartości, której pewnie
w 70% nie ogarnąłem po naprawdę długim czasie grania. Może poza modami na interfejs bo
u kumpla widząc co się dzieje w ekwipunku na PC byłem nieco zagubiony.


Chodzi o mody graficzne, bez nich Skyrim wygląda jak Oblivion lub gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:18, Sinirio napisał:


> No popatrz, ja grałem bez żadnyh modów na PC i świetnie się bawiłem. ;p

Nigdzie nie napisałem, że takie granie nie daje wcale frajdy, tylko że jest zubożone.
Od lat TESy przyciągają w dużej mierze (jeśli nie głównie) swoim CS.


Dokładnie, przy modach jest cała masa fajnej zabawy, ulepszone tekstury, dodatki w postaci zbroi, inny wygląd postaci, dodatkowe zadania, czy też m.in. ogromny księżyc i piękna zorza polarna. Można przy tym spędzić bardzo dużo czasu i nie nudzić się ani troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:07, lis_23 napisał:

Chodzi o mody graficzne, bez nich Skyrim wygląda jak Oblivion lub gorzej.

Nie wiem w którym miejscu.
Skyrim wygląda o wiele lepiej niż Oblivion. Wystarczy spojrzeć na wygląd postaci, drzewa, tekstury czy cienie otoczenia (których w grach na czystym Gamebryo nie było).

O takich drobnostkach jak animacje nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio nie rozumiem tego. Nie wiem jak to nazwać.
Odpalcie sobie Obliviona bez modów i Skyrima bez modów. Mówienie, że Skyrim bez modów graficznych wygląda tak samo lub gorzej (!) niż obek to chyba jakiś błąd jest.
Włączając Skyrima na konsoli odniosłem wrażenie, że jest o wiele ładniejszy od poprzednika.
Na czym opieracie takie oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:15, lis_23 napisał:

Wystarczy się przyjrzeć teksturom z bliska, bez modów lub oficjalnego patcha była po
prostu bida.

Ok, w końcu to napiszę:
CZY MY ABY NA PEWNO GRALIŚMY W TE SAME GRY?!
http://img87.imageshack.us/img87/8475/oblivion200802160517389yn1.jpg - Oblivion
http://img838.imageshack.us/img838/1549/81989843.png - Skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować