Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - zobacz nowe screeny z dodatku Dragonborn

37 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 22:18, Henrar napisał:


Może z Oblivionem przesadziłem ale po pierwszym odpaleniu gra na prawdę nie zachwycała, wystarczyło podejść do drzwi, drzewa lub do stołu

inna sprawa, że dzięki modom / zbyt dużej jej liczbie / a także dzięki oficjalnym poprawkom, gra staje się czasami niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim wygląda o wiele lepiej niż Obek. Obek był cukierkowy, tylko dodatek z wyspami go uratował.

Co do na modach bez modów. Na pewno mody przedłużają żywotność gry, ponieważ fani są bardzo utalentowani i potrafią nawet poprzednią grę zrobić na nowym silniku. Patrz Morek w Oblivionie.

Ale ma to też swoje minusy, bo niektóre gryzą się miedzy sobą, a inne psują po nowej łatce od producenta.

Która gra wygląda lepiej ? Skyrim. Ale jak się Obliviona napcha modami, to naprawdę bije Skyrim na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:18, Henrar napisał:

> Wystarczy się przyjrzeć teksturom z bliska, bez modów lub oficjalnego patcha była
po
> prostu bida.
Ok, w końcu to napiszę:
CZY MY ABY NA PEWNO GRALIŚMY W TE SAME GRY?!
http://img87.imageshack.us/img87/8475/oblivion200802160517389yn1.jpg - Oblivion
http://img838.imageshack.us/img838/1549/81989843.png - Skyrim


Ło jezu, jak dobrze że mój skajmuś u mnie jest dużo łądniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie bidnie u Ciebie ten Skyrim wygląda, nawet mam wrażenie że na pierwszym planie tekstury są w niższej rozdziałce niż w Obku.
To w takim razie taki mały screenschot z wersji nieco zmodyfikowanej najpopularniejszymi modami graficznymi.

20121116002400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 00:24, EylembertTigg napisał:

To w takim razie taki mały screenschot z wersji nieco zmodyfikowanej najpopularniejszymi
modami graficznymi.

A mi się wydawało, ze miało być porównanie stockowych wersji, ale ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 00:26, Zgreed66 napisał:

> To w takim razie taki mały screenschot z wersji nieco zmodyfikowanej najpopularniejszymi

> modami graficznymi.
A mi się wydawało, ze miało być porównanie stockowych wersji, ale ok ;)

He, he oj może tak, ale jak porównywać to na całego :) Poza tym widać jednak jak dużą różnice robią mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:18, Henrar napisał:

> Wystarczy się przyjrzeć teksturom z bliska, bez modów lub oficjalnego patcha była
po
> prostu bida.
Ok, w końcu to napiszę:
CZY MY ABY NA PEWNO GRALIŚMY W TE SAME GRY?!
http://img87.imageshack.us/img87/8475/oblivion200802160517389yn1.jpg - Oblivion
http://img838.imageshack.us/img838/1549/81989843.png - Skyrim


Ten oblivion nie jest na max detalach, bo by była trwa, albo pamięć mnie zwodzi. Wszak jakoś starsze gry zawsze wydaja sie w pamięci ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagle moze podobny obrazek ze Skyrima wrzucisz Henrar;p albo miasto z obliviona?:) I nie nie probuje niczego podwazac jestem poprostu ciekawy a porownywanie pagorka do miasta malo daje;p (a w Skyrima nie gralem w obliviona tez nie za duzo bo byl zwyczajnie kiepski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny prezentują się zacnie. Nie mogę się doczekać tego dodatku. Przy okazji: czy ten stwór z siódmego, ostatniego screena nie przedstawia czasem samego Hermaeusa Mory? Bo mam nieodparte wrażenie, że to jest właśnie nas deadryczny księżulek we własnej osobie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 11:13, Henrar napisał:

> Ciagle moze podobny obrazek ze Skyrima wrzucisz Henrar;p albo miasto z obliviona?:)

http://i.imgur.com/PeUqH.jpg
http://waltorious.files.wordpress.com/2012/06/2012-05-31_00002.jpg


A ten skyrim to na najwyższysz detalach, bo coś mocno rozmyte te teksturki i całość bidnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2012 o 12:47, EylembertTigg napisał:

A ten skyrim to na najwyższysz detalach, bo coś mocno rozmyte te teksturki i całość bidnie
wygląda.


Radujemy się z Tobą, że grasz w Skyrima na modach o ultra super grafice. Ja gram na konsoli i jestem pewnie równie zadowolony z grafiki co Ty :) Idę do lasu ponapawac się pięknymi teksturkami, których nie ma jeszcze żadna gra.

To temat o grafice czy artykuły pomyliłem? Koleś zaczął od tego, że na PC trzeba sobie poczekac na dodatki, ale żeby PC''towcy nie byli gorsi to wyciągają ciężką artylerie...MODY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 15:30, oxygar napisał:


> A ten skyrim to na najwyższysz detalach, bo coś mocno rozmyte te teksturki i całość
bidnie
> wygląda.

Radujemy się z Tobą, że grasz w Skyrima na modach o ultra super grafice. Ja gram na konsoli
i jestem pewnie równie zadowolony z grafiki co Ty :) Idę do lasu ponapawac się pięknymi
teksturkami, których nie ma jeszcze żadna gra.

To temat o grafice czy artykuły pomyliłem? Koleś zaczął od tego, że na PC trzeba sobie
poczekac na dodatki, ale żeby PC''towcy nie byli gorsi to wyciągają ciężką artylerie...MODY!!


No i ja się ciesze, że i wy się cieszycie:)
A tak na poważnie, nie lubię jak ktoś traktuje PC jak jakąś ułomna platformę, na której grają tylko ubogie dzieciaki i świry MMO, bo jest to platforma jak każda inna, ani gorsza ani lepsza, po prostu inna.
Nie umniejszam też fanu gry na konsoli bo żeby nie było nie porozumień, też jest ogromny...
Fakt że te maszynki maja już swoje lata wcale im bardzo nie ujmuję, ale fakt jest nie zaprzeczany że gry na PC wyglądają lepiej, co zresztą chciałem udowodnić na załączonym screenie. Czy to bardzo zwiększa zabawę podczas gry - nie sadzę, a przynajmniej nie dla każdego. Dla mnie tak samo grało się z modami graficznymi i bez nich - ot taka ciekawostka, świadcząca jednak o niewątpliwych zaletach tej platformy, a może raczej o pewnej jej wyjątkowości.
A tak na koniec zauważalne dla mnie jest, choć może się mylę, że to gracze konsolowi atakują częściej PC niż odwrotnie.
A całkiem na koniec życzę Tobie i sobie przyjemnej zabawy na czym byśmy nie grali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 02:02, EylembertTigg napisał:

A tak na poważnie, nie lubię jak ktoś traktuje PC jak jakąś ułomna platformę, na której
grają tylko ubogie dzieciaki i świry MMO, bo jest to platforma jak każda inna, ani gorsza
ani lepsza, po prostu inna.
Nie umniejszam też fanu gry na konsoli bo żeby nie było nie porozumień, też jest ogromny...
Fakt że te maszynki maja już swoje lata wcale im bardzo nie ujmuję, ale fakt jest nie
zaprzeczany że gry na PC wyglądają lepiej, co zresztą chciałem udowodnić na załączonym
screenie. Czy to bardzo zwiększa zabawę podczas gry - nie sadzę, a przynajmniej nie dla
każdego. Dla mnie tak samo grało się z modami graficznymi i bez nich - ot taka ciekawostka,
świadcząca jednak o niewątpliwych zaletach tej platformy, a może raczej o pewnej jej
wyjątkowości.
A tak na koniec zauważalne dla mnie jest, choć może się mylę, że to gracze konsolowi
atakują częściej PC niż odwrotnie.
A całkiem na koniec życzę Tobie i sobie przyjemnej zabawy na czym byśmy nie grali ;)


Ja PC''ty szanuję, żeby nie było, wiem ile mają mocy i nie traktuje ich jako gorszych, zwłaszcza, że się na nich wychowałem ;) Ciesze się, że doszliśmy do porozumienia. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować