Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 goni Xboksa 360 - najnowsze wyniki sprzedaży konsoli Sony

61 postów w tym temacie

Hahaha, dziecko, to koniec z mojej strony bo widzę że nie ma z kim gadać. Ile masz lat? 14? 15? Internet naprawde powinien być albo dla osób 21+ albo za jakąś weryfikacją. Żegnam ozięble, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 11:08, Pitej napisał:

Tak czy siak wciąż pominąłeś bardzo dobre God of War, którego to odpowiednika Xbox chyba
nie ma. Heavy Rain (i tu podobnie). Od siebie dodam niezłe Heavenly Sword lepsze Journey
czy METAL GEAR SOLID 4. Do tego jeśli uważasz, że LPB jest słabe czy głupie to też jesteś
w błędzie.


Jest jeszcze Fable, Wiedźmin 2, PGR, Ninja Gaiden i sporo innych. Były exy przez jakiś czas jak Mass Effect i bardzo dobre gry Xbox Live jak Mark of the Ninja. No i jeszcze Minecraft, ale sam nie bardzo lubię tą grę.PS3 też ma dużo bardzo dobrych exów, ale tak samo jak Xbox są takie badziewia jak SOCOM lub Warhawk (Resistance też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

Jest jeszcze Fable

Multiplatforma.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

Wiedźmin 2,

Multiplatforma. W dodatku X360 nie posiada jedynki.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

PGR,

Jedyny ex w tym zestawieniu.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

Ninja Gaiden

Że co proszę? Ninja Gaiden jest na PS3.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

i sporo innych.

No to czekamy. Chcę listę tych wielkich, głośnych i uznanych przez krytyków exów, których nie ma żadna inna platforma. Tak, wiem, jakie X360 ma exy, ale chcę zobaczyć listę od ciebie.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

Były exy przez jakiś czas jak Mass Effect

Lol, no właśnie, były. Już nie są.

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

i bardzo dobre gry Xbox Live jak Mark of the Ninja.
No i jeszcze
Minecraft, ale sam nie bardzo lubię tą grę.

Nom, taki wielki exclusive, że jest na PC. Jak zresztą 90% "exów", jakie ma X360

Dnia 17.11.2012 o 13:44, maAtis9988 napisał:

PS3 też ma dużo bardzo dobrych exów, ale tak
samo jak Xbox są takie badziewia jak SOCOM lub Warhawk (Resistance też).

Pomijając SOCOMa, Warhawk i Resistance są badziewne? Gooby plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie męcz się bo nie przetłumaczysz. ;) On żyje w swoim świecie, gdzie LBP to gówno a Uncharted działa na Nokii 5510. Szkoda nerwów, a jeszcze napiszesz coś, za co zaraz Cię jakiś nadgorliwy moderator nagrodzi. Takie coś jak to dziecko powinno się banować, wszystkie śmieszne forumowe wojny są przez takie dzieci, które są mocne w necie gdzie nie mogą dostać w jape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:05, Ifym napisał:

Nie męcz się bo nie przetłumaczysz. ;) On żyje w swoim świecie, gdzie LBP to gówno a
Uncharted działa na Nokii 5510. Szkoda nerwów, a jeszcze napiszesz coś, za co zaraz Cię
jakiś nadgorliwy moderator nagrodzi. Takie coś jak to dziecko powinno się banować, wszystkie
śmieszne forumowe wojny są przez takie dzieci, które są mocne w necie gdzie nie mogą
dostać w jape.


Zabij mnie, bo moim zdaniem Xbox jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 14:21, maAtis9988 napisał:

Zabij mnie, bo moim zdaniem Xbox jest lepszy.

Popatrz na swoje posty. Nie mam tobie za złe tego że wolisz x''a, tylko jak o nim piszesz. Wszystko co na PS3 jest złe, biedne, nie ma ekskluziwów, a na x''a wszystko najlepsze. Obiektywizmu trochę, wystarczy popatrzeć na recenzje, opinie graczy, żeby wiedzieć że piszesz zwyczajne śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:05, Ifym napisał:

Takie coś jak to dziecko powinno się banować, wszystkie
śmieszne forumowe wojny są przez takie dzieci, które są mocne w necie gdzie nie mogą dostać w jape.

To rozumiem, że Ty byś wolał dawać w japę niż dyskutować? To dopiero jest oznaka dorosłości.

>On żyje w swoim świecie, gdzie LBP to gówno
To twierdzenie akurat jak dla mnie jest zgodne z prawdą :) Leży toto u mnie na półce i jedynie kurz zbiera. Niby gra ma swoisty urok i prawdziwy czar, ale jako platformer spisuje się marnie. Mocno przereklamowany tytuł.

I zadam Ci takie pytanie - na której konsoli masz najlepsze gry wyścigowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:24, Ifym napisał:


> Zabij mnie, bo moim zdaniem Xbox jest lepszy.
Popatrz na swoje posty. Nie mam tobie za złe tego że wolisz x''a, tylko jak o nim piszesz.
Wszystko co na PS3 jest złe, biedne, nie ma ekskluziwów, a na x''a wszystko najlepsze.
Obiektywizmu trochę, wystarczy popatrzeć na recenzje, opinie graczy, żeby wiedzieć że
piszesz zwyczajne śmieci.


PS3 ma exy, które są nawet lepsze niż na X, bo jest ich zwyczajnie więcej, ale nie jest tak, że na Xboxie są same multiplatformy.Fajnie też, że PS3 ma napęd blu-ray i usługa sieciowa nie jest płatna. Szkoda tylko, że przez to ustępuje pod kilkoma względami Xbox Live.
BTW. w wcześniejszym poście napisałem, że Wiedźmin, Fable, Minecraft są exami na X-a, bo cały czas piszę o konsolach, a nie PC.

EOT, http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2010/178/a/6/PS3___Xbox_Love_by_EternalSilverSakura.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:24, Ifym napisał:

> Zabij mnie, bo moim zdaniem Xbox jest lepszy.
Popatrz na swoje posty. Nie mam tobie za złe tego że wolisz x''a, tylko jak o nim piszesz.
Wszystko co na PS3 jest złe, biedne, nie ma ekskluziwów, a na x''a wszystko najlepsze.
Obiektywizmu trochę, wystarczy popatrzeć na recenzje, opinie graczy, żeby wiedzieć że
piszesz zwyczajne śmieci.

Obawiam się kolego, że Ty wcale nie prezentujesz lepszego poziomu wypowiedzi, a zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że niższy. Strasznie jesteś napastliwy w komentarzach i agresywny. Daj na wstrzymanie i wyluzuj, mamy weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:28, PinKee napisał:

To rozumiem, że Ty byś wolał dawać w japę niż dyskutować? To dopiero jest oznaka dorosłości.

Jeśli dyskusja miałaby wyglądać tak jak do tej pory - Tak.

Dnia 17.11.2012 o 14:28, PinKee napisał:

I zadam Ci takie pytanie - na której konsoli masz najlepsze gry wyścigowe? :)

Nie wiem, nie gram za dużo w gry wyścigowe. Regularnie jedynie katuje Gran Turismo 5 które DLA MNIE jest idealne, zarówno jeśli chodzi o realizm, radość z gry i wszystko to co cechuje dobrą grę.

Co do drugiego posta skierowanego do mnie - Oglądałeś filmy z Brucem Willisem? Wiesz jak zaczyna się Die Hard czy 16 Przecznic? Kacem, mam kaca, strasznego, nie pamiętam nic, zarzygałem taksówkę i własną wannę więc wybacz, ale jakoś nie mogę być dzisiaj miły dla ludzi, szczególnie gdy ktoś zaczyna wojować bez sensu na forum. Ja czuję się dzisiaj John McLane, więc niech nikt nie zwraca uwagi na agresję a wyłapuje w moich postach to co mam do przekazania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:32, Ifym napisał:

Jeśli dyskusja miałaby wyglądać tak jak do tej pory - Tak.

Dnia 17.11.2012 o 14:32, Ifym napisał:

> I zadam Ci takie pytanie - na której konsoli masz najlepsze gry wyścigowe? :)
Nie wiem, nie gram za dużo w gry wyścigowe. Regularnie jedynie katuje Gran Turismo 5
które DLA MNIE jest idealne, zarówno jeśli chodzi o realizm, radość z gry i wszystko
to co cechuje dobrą grę.

A grałeś w Forza Motorsport 4 albo Forza Horizon? Bo to są najlepsze wyścigówki na rynku. Ale ja na chwilę obecną też tylko Gran Turismo 5 ogrywam, bo mam tylko PS3

Dnia 17.11.2012 o 14:32, Ifym napisał:

Co do drugiego posta skierowanego do mnie - Oglądałeś filmy z Brucem Willisem? Wiesz
jak zaczyna się Die Hard czy 16 Przecznic? Kacem, mam kaca, strasznego, nie pamiętam
nic, zarzygałem taksówkę i własną wannę więc wybacz, ale jakoś nie mogę być dzisiaj miły
dla ludzi, szczególnie gdy ktoś zaczyna wojować bez sensu na forum. Ja czuję się dzisiaj
John McLane, więc niech nikt nie zwraca uwagi na agresję a wyłapuje w moich postach to
co mam do przekazania. :)

Chciałbym tylko zwrócić Twoją uwagę na to, że Ty też bez sensu wojujesz na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do Forzy Horizon to mam bardzo poważne obawy. 100 samochodów to, nie oszukujmy się, śmiesznie mało jak na standardy Gran Turismo 5 czy Forzy 4. Do tego już wychodzą dlc i to z samochodami które były wcześniej, co np: z tymi którzy mają "czwórkę" i furę kupionych dlc do niej (łącznie ~ 600 samochodów)? Imo trochę głupio.

Do tego ta otoczka, wszędzie kolory, róż, wybuchy, fajerwerki, zdecydowanie nie dla mnie, no i za Chiny już się nie przekonam do gry w której Zondą R śmiga się 150 km/h po szutrze, a zakręty pokonuje bokiem przy 250.

Dnia 17.11.2012 o 16:52, PinKee napisał:

A grałeś w Forza Motorsport 4


Pytanie nie do mnie, ale ja też nie grałem. Szkoda, bardzo chętnie bym zobaczył jak to wygląda, może jeszcze trafi się okazja. Tak czy siak słyszałem że model jazdy jest nieco bardziej zręcznościowy niż w GT5, a byłby minus, no i mnie osobiście razi to, że nie ma sensownych kierownic do Xboxa w rozsądnej cenie i np: nie mógł bym podłączyć swojej Driving Force GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:31, Pitej napisał:

Akurat co do Forzy Horizon to mam bardzo poważne obawy. 100 samochodów to, nie oszukujmy
się, śmiesznie mało jak na standardy Gran Turismo 5 czy Forzy 4. Do tego już wychodzą
dlc i to z samochodami które były wcześniej, co np: z tymi którzy mają "czwórkę" i furę
kupionych dlc do niej (łącznie ~ 600 samochodów)? Imo trochę głupio.

Taa, a w GT5 jest ich multum, za to zdecydowana większość to jakieś gnioty albo czterdzieste wersje tego samego samochodu, a pomysł z podziałem na premium i standard to w ogóle poroniony. Zresztą i tak większość ludzi zawsze objeżdża jedynie swoich ulubieńców, a nie całą stajnię :)

Dnia 17.11.2012 o 17:31, Pitej napisał:

Pytanie nie do mnie, ale ja też nie grałem. Szkoda, bardzo chętnie bym zobaczył jak to
wygląda, może jeszcze trafi się okazja. Tak czy siak słyszałem że model jazdy jest nieco
bardziej zręcznościowy niż w GT5, a byłby minus, no i mnie osobiście razi to, że nie
ma sensownych kierownic do Xboxa w rozsądnej cenie i np: nie mógł bym podłączyć swojej
Driving Force GT.

Co nie zmienia faktu, że nawet mimo małej ilości dobrych kierownic (brak to za dużo powiedziane, bo w końcu jest Fanatec, drogi, bo drogi, ale jest) Forza 4 jest najlepszą samochodówką :) GT5 jest jakieś takie skostniałe za bardzo, czuć tą grę stęchlizną troszkę. Dodatkowe paczki samochodów w GT też są tak jakby żałośnie biedne i malutko ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 18:07, PinKee napisał:

Co nie zmienia faktu, że nawet mimo małej ilości dobrych kierownic (brak to za dużo
powiedziane, bo w końcu jest Fanatec, drogi, bo drogi, ale jest) Forza 4 jest najlepszą samochodówką :)

Panie i Panowie! Mamy dla Was najlepsza samochodowke pod sloncem! Nie mozecie na niej grac na najlepszym kontrolerze do takich gier (porzadnej kierownicy ktora nie kosztuje wiecej niz konsola), ale to niewazne!!

Dnia 17.11.2012 o 18:07, PinKee napisał:

GT5 jest jakieś takie skostniałe za bardzo, czuć tą grę stęchlizną troszkę.

GT5 jest wolne i praktycznie CALKOWICIE pozbawione emocji. Co z tego, ze samochody premium kopia zadki szczegolami jak w trakcie jazdy mozna usnac ;). Nie mowiac juz o slynnej juz aferze ''odbijajacych sie kartonow''. Nie wiem czy poprawili to juz, ale fizyka zderzen lezy i placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 18:27, Piotrek_K napisał:

Panie i Panowie! Mamy dla Was najlepsza samochodowke pod sloncem! Nie mozecie na niej
grac na najlepszym kontrolerze do takich gier (porzadnej kierownicy ktora nie kosztuje
wiecej niz konsola), ale to niewazne!!

Konsola kosztuje grosze, więc naprawdę wiele nie trzeba, żeby coś było droższe :P I powtórzę kolejny raz - sytuacja kierownicowa nie zmienia faktu, że jako gra samochodowa Forza 4 jest najlepsza i basta.

Dnia 17.11.2012 o 18:27, Piotrek_K napisał:

> GT5 jest jakieś takie skostniałe za bardzo, czuć tą grę stęchlizną troszkę.
GT5 jest wolne i praktycznie CALKOWICIE pozbawione emocji. Co z tego, ze samochody premium
kopia zadki szczegolami jak w trakcie jazdy mozna usnac ;). Nie mowiac juz o slynnej
juz aferze ''odbijajacych sie kartonow''. Nie wiem czy poprawili to juz, ale fizyka zderzen
lezy i placze...

Nie poprawili, ciągle to samo. Gdyby Hanka Mostowiak grała w GT5, to może uniknęłaby kartonowej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 08:24, Ifym napisał:

seria Killzone która zjada dupą to twoje kolorowe halo,
seria Resistance która też zjada dupą wszystko w co grasz,
Sam nie wiesz o czym gadasz, pałujesz się tym xboxem jakby było czym. Jestem przeciwny jakimś debilnym wojnom na forach przez neta bo jak coś do kogoś mam, to wolę się spotkać i to sobie wyjaśnić w ten czy inny sposób, ale jak widzę twoje spuszczanie się nad jedną konsolą i jedną grą to mnie cholera bierze.
Hahaha, dziecko, to koniec z mojej strony bo widzę że nie ma z kim gadać. Ile masz lat? 14? 15? Internet naprawde powinien być albo dla osób 21+ albo za jakąś weryfikacją. Żegnam ozięble, dziecko.
Takie coś jak to dziecko powinno się banować, wszystkie śmieszne forumowe wojny są przez takie dzieci, które są mocne w necie gdzie nie mogą dostać w jape.
mam kaca, strasznego, nie pamiętam nic, zarzygałem taksówkę i własną wannę więc wybacz, ale jakoś nie mogę być dzisiaj miły dla ludzi, szczególnie gdy ktoś zaczyna wojować bez sensu na forum.

Nikogo tu nie obchodzą Twoje problemy z nadużyciem alkoholu i nie zostaną one przyjęte jako usprawiedliwienie, jeśli w swoim obecnym stanie nie potrafisz się zachowywać kulturalnie to w ogóle nie powinieneś wchodzić na forum.
Za wulgarne słownictwo, brak szacunku dla rozmówcy i teksty które można traktować jako groźbę dostajesz Degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 07:53, maAtis9988 napisał:

albo jesteś ślepy, albo się naćpałeś i wypisujesz jakieś głupoty.

Ostrzeżenie za brak szacunku wobec rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS3, bo do całego stuffu jaki "oferuje" XBL [czaty, etc.] mam inne urządzenia [telefon, pecet, "heloł?"]. Póki co nie żałowałem, że coś wyszło na X360 a nie na PS3. A stwierdzenia typu "lepsze, bo lepiej przemyślane/ bo lepiej funkcjonuje"... To kwestia gustu i tego co ktoś potrzebuje. Nie ma rozwiązań idealnych i zarówno Microsoft jak i Sony są wg. mnie tak samo daleko od wprowadzenia takowych.

Peace, peace ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować