Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight II dostępny w polskiej wersji językowej

16 postów w tym temacie

No to świetnie. Nie mogłem się doczekać polonizacji. Wygląda na to, że Cenega uporała się z tym szybciej niż Iron Squad. Ale szkoda, że wydawca robi takie niespodzianki. Chłopaki pewnie pracowali nad tym ciężko. Dlatego zawsze byłem zwolennikiem polonizacji gry, wtedy kiedy gra ma swoją premierę. Nie później.. Ale i tak się cieszę. W końcu mogę się skusić na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 12:51, vegost napisał:

No to świetnie. Nie mogłem się doczekać polonizacji. Wygląda na to, że Cenega uporała
się z tym szybciej niż Iron Squad. Ale szkoda, że wydawca robi takie niespodzianki. Chłopaki
pewnie pracowali nad tym ciężko. Dlatego zawsze byłem zwolennikiem polonizacji gry, wtedy
kiedy gra ma swoją premierę. Nie później.. Ale i tak się cieszę. W końcu mogę się skusić
na zakup.


Gdyby Iron Squad nie brał się za polonizację to Cenega nawet by się o nią nie pofatygowała, przecież słyną z złośliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko jedno: szkoda. Robiliśmy to w swoim wolnym, prywatnym czasie, także nie napawa optymizmem świadomość, że musimy wyrzucić efekty naszej pracy do kosza. Jednak wydaje się, że jeszcze nie wszystko stracone. Wiele wskazuje na to, że możemy mieć powtórkę z historii (jak to było z Magicką). Ze wstępnych oględzin wynika, że tłumaczenie musiało zostać przygotowane w pośpiechu i bez ogólnej znajomości gry.

Czy Cenega to poprawi, zobaczymy. Póki co, zachęcam do dyskusji na stronie IS: http://ironsquad.pl/news281/torchlight-ii-w-polskiej-wersji-na-steamie-cenega-zrobila-niespodzianke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 13:28, Lenn napisał:



Właśnie, nie ma co się śpieszyć z wywalaniem prac do kosza. Jeżeli chodzi o Cenegę to na ich wpadki się nie liczy, ich wpadek się oczekuje :P. Mnie osobiście polonizacja nieszczególnie interesuje, ale jeżeli polonizacja jest zrobiona na kolanie to jeszcze się wasza praca w sieci rozejdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 13:28, Lenn napisał:

Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko jedno: szkoda. Robiliśmy to w swoim wolnym, prywatnym
czasie, także nie napawa optymizmem świadomość, że musimy wyrzucić efekty naszej pracy
do kosza. Jednak wydaje się, że jeszcze nie wszystko stracone. Wiele wskazuje na to,
że możemy mieć powtórkę z historii (jak to było z Magicką). Ze wstępnych oględzin wynika,
że tłumaczenie musiało zostać przygotowane w pośpiechu i bez ogólnej znajomości gry.

Czy Cenega to poprawi, zobaczymy. Póki co, zachęcam do dyskusji na stronie IS: http://ironsquad.pl/news281/torchlight-ii-w-polskiej-wersji-na-steamie-cenega-zrobila-niespodzianke/


No co Ty! Głowa do góry! To tylko świadczy o tym jak wielkiego łupnia daliście "najlepszemu", "największemu" polskiemu dystrybutorowi jakim jest... na ta, no, kurcze. Ach, cenega... Poważnie! Gdyby nie wasze ogłoszenie rozpoczęcia prac nad polską wersją, ten dystrybutor nigdy by tego nie zrobił. Ja tam dalej trzymam za Was kciuki, bo odwalacie kawał świetnej roboty. A to, co się wydarzyło z Torchlight II pokazało, że to dobry kierunek! Oczywiście ludzie z cenegi od razu zaprzeczą moim przypuszczeniom, ale i tak każdy wie jaka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff.... Wolę czekać na spolszczenie od Iron Squad, cenega niech się ciągnie. Nagle się obudzili ze spolszczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się :) Zawsze jest opcja taka, że wasza polonizacja jest lepsza od oryginalnej wydanej przez dystrybutora :) Na pewno jestem zadowolony z polonizacji GTA IV i dodatków. Pokazaliście jakość swojej pracy, więc u mnie macie dużego + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków z Iron Squad. Na ich miejscu nie przerywałbym prac nad spolszczeniem, ma spore szanse okazać się lepsze, niż to od Cenegi. Jakby nie było - fajnie, że jest.

Troll mode on.

To ktoś gra jeszcze w Casual Auction House Simulator 3?

Troll mode off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 15:28, aope napisał:

Troll mode on.

To ktoś gra jeszcze w Casual Auction House Simulator 3?

Troll mode off.

Troll mode on.

Tylko niewielka garstka parędziesięciu tysięcy ludzi.

Troll mode off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować