Zaloguj się, aby obserwować  
kingquest

Football Manager 2006

21 postów w tym temacie

Chociaż nigdy w piłkę nie grałem (ponieważ mam astmę) jest to dla mnie super sport. Napewno kupie sobie Footbal Managera 2006, no i oczywiście Pes''a 5 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej stronie forum, dosłownie kilka tematów niżej istnieje Identyczny:


Football Manager 2006
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=803&u=5

Jeśli już chcecie koniecznie założyć drugi temat, to przynajmniej szczegółowe tematy można byłoby dawać...

FM2k6 - temat ogólny
FM2k6 - Kupić czy Nie Kupić???
FM2K6 - Czy a ż tak lepszy od 2k5???

Coś w tym stylu. Bo w ten sposób w ogóle nie wiadomo, którego tematu się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 18:02, Bello napisał:

panowie cdp nie maja zamiaru w ogole odpowiadac na pytania o fm2006 wiec sorry ale ta uwaga jest niepotrzeba



NIe rozumiem w ogóle Twojej odpowiedzi - nie widzę żadnego powiązania z moim postem. Przykłady tematów zw
iązane są tylko z opiniami forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie moze co mam zrobic jesli podczas ladowania "nowej gry" wyskakuje mi taki komunikat......array access out of bounds, bardzo prosze o pomoc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej array acces to jest problem najprawdopodobniej ze skinami trzeba oproznic chache ze skina katalog data skins i potem zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:25, szewco21 napisał:

nie wiecie moze co mam zrobic jesli podczas ladowania "nowej gry" wyskakuje mi taki komunikat......array access out of bounds,
bardzo prosze o pomoc!!!!!!!


Szczerze mowiac to tez mialem ten problem w 2005 ale chyba czyszczenie smieci z gry ten problem rozwiazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .........moze mi ktos powiedziec dlaczego nie ma,pomimo to ,ze mam patcha 6.0., nie ma w lidze angielskiej loga klubow. W lidze szkockiej sa,hiszpanskiej,holenderskiej,a jak na zlosc w angielskiej nie ma,wraz z reklamami sponsorow na koszulkach ,tak jak to jest w wymienionych wczesniej przezemnie ligach. Zaznaczam ,ze mam oryginalna wersje FMa. Jezeli ktos wie gdzie mozna pobrac jakis dodatkowy plik to prosze o pomoc.Z gory dzikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie nie moge uruchomić gry.Gdy klikam na ikone aby uruchomić gre wyskakuje mi taki komunikat: Prosze umiescic oryginalna plyte CD w napedzie, kliknac OK i uruchomic ponownie program.Czy jest potrzebny crack bo na płycie nie mam. Za pomoc z góry dziękuje i prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pierwszy raz wiec na poczatek witam wszystkich serdecznie. mam fm2006 i bardzo zadowolony jestem z
niej. pare pytan dodyczacychsamego grania jednak mnie nurtuje wiec jesli ktos moglby mi pomoc to bede wdzieczny :
1.dotyczy hmmm. nazwe to" ilosci aktywnych dni" czy gdzies to widac ile bede mial mozliwych dni na prace np. treningowa z zespolem miedzy jednym a drugim meczem. podam przyklad . mecz gram w sobote nastepny mecz za tydzien - ile bede mial pokazanych dni zeby np. zmieniac obciazenie treningu? czasami po np. niedzieli od razu wyskakuje wtorek. kot moze niech pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 09:38, wejnas napisał:

Mam pytanie .........moze mi ktos powiedziec dlaczego nie ma,pomimo to ,ze mam patcha 6.0.,
nie ma w lidze angielskiej loga klubow. W lidze szkockiej sa,hiszpanskiej,holenderskiej,a jak
na zlosc w angielskiej nie ma,wraz z reklamami sponsorow na koszulkach ,tak jak to jest w wymienionych
wczesniej przezemnie ligach. Zaznaczam ,ze mam oryginalna wersje FMa. Jezeli ktos wie gdzie
mozna pobrac jakis dodatkowy plik to prosze o pomoc.Z gory dzikei


1. Może produkt nie ma licencji na ligę angielską? W nową wersję nie grałem, ale w FM05 też nie było wielu logosów, twarzy etc.

2. Bello, a gdzie jest pytanie do CDP?

3. Adamek89 - uważaj chłopie, bo cię zbanują. To o co pytasz, jest niezgodne z prawem.

4. Po przeczytaniu całego wątku, chyba w końcu odpakuję gierkę, bo jak na razie WoW mnie nieźle pochłaniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam ten sam problem i własnie niewiem co zrobic... szukałem juz crack''a na necie ale nic nieznalazłem... jak ktos poradził se z tym problemem to prosze o kontkat pod numerem gg:3937359 lub o kontkat mail''owy: djkruczu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 00:55, KrUcZu napisał:

Witam... mam ten sam problem i własnie niewiem co zrobic... szukałem juz crack''a na necie
ale nic nieznalazłem... jak ktos poradził se z tym problemem to prosze o kontkat pod numerem
gg:3937359 lub o kontkat mail''owy: djkruczu@interia.pl


Polecam się opanować. Bo cracki na tym forum się tępi :-). I sam, jeśli zaczniecie notorycznie łamać regulamin wyślę @ na moderator@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować